депозит v bwin

• BlaZy7
      BlaZy7
      Бронз
      Влезнах в сайта през вашия банер напраивх си акаунт и дадох на депозит , който обаче не завърших защото никъде не видях поле за въвеждане на бонус код. Как мога да се възползвам от промоцията на покерстратеджи и къде се въвежда кода ?
  • 14 отговора
    • finchybg
      finchybg
      Бронз
      Много е важно да си се регистрирал през линка на покерстратеджи и препоръчват даже да се изтрият бисквитките на браузъра.
      Фактически тракването ти идва точно от този линк, а не от кода.
      Тук може да видиш списък със самите бонус кодове.
      Въпросните кодове се въвеждат в my account страницата, My Poker подменюто. Имаш си поленце, в което въвеждаш код и активираш бонуса, независимо дали си депозирал или не.
      Готиното е, че като изчистиш някой бонус, може да започнеш друг, а те наистина са много и са доста лесни :)
    • BlaZy7
      BlaZy7
      Бронз
      Използвах банера но май не съм регистриран през сайта защото изиграх 10-тина сит'н гоуа и не получих нито една стратеджи пойнт. Можеш ли да провериш дали съм регистриран плс.
    • finchybg
      finchybg
      Бронз
      Бавят се известно време, не ги получаваш веднага.
      Виж все пак дали си си добавил screenname от bwin в страницата с покер залите тук в pokerstrategy.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Привет BlaZy7,

Ако си следвал всички стъпки, би трябвало да си тракнат към PokerStrategy.com. Доколкото аз знам, точките в bwin се актуализират след няколко дни (един-два), затова предлагам да почакаш, и ако не се актуализират - можеш да пишеш на съпорта на bwin (и на български език) и да провериш дали си тракнат или не.

Поздрави,

Надя
    • BlaZy7
      BlaZy7
      Бронз
      Хмм... играя от 3 седмици направил съм около 100 точки и съм сигурен че влезнах през вашия банер. И след ден-два си въведох акаунта тук. Неможе ли да се направи нещо ?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ BlaZy7,

Аз също играя на Bwin и съм тракната към PokerStrategy.com. 3 седмици - вече би трябвало да си получил точки. Свържи се с отдела за обслужване на клиенти и провери. Ние не може да потвърдим тази информация и трябва да провериш с тях.

За съжаление, ако не си тракнат към тях, ние нищо не може да направим.

Поздрави,

Деси
    • BlaZy7
      BlaZy7
      Бронз
      Абе има нещо гнило играх в биуин към месец дигнах си парите изтеглих ги и ги депозирах в кейк покер пак през покерстратеджи играя от 2 дни и пак не получавам никакви точки ... Това е много гадно щото съм си поставил за цел да прочета сребърните статии в сайта а в почти всички други зали имам регистрации които не са през покерстратеджи и няма как да събирам точки.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей BlaZy7,

За съжаление някои покер зали не ни изпращат навреме актуална информация за събраните StrategyPoints. В конкретния случай последната информация, която сме получили за Cake Poker е от 16-и август. Затова сигурно твоите точки още не са се появили.

Моля те да изчакаш още 24-48 часа и ако дотогава нямаш точки, да напишеш съобщение на отдела за обслужване на клиенти.

Поздрави,

Надя
    • BlaZy7
      BlaZy7
      Бронз
      А горе доло какво трябва да гласи това съобщение ?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Просто трябва да им обясниш каква е ситуацията с няколко думи - че си си създал сметка в Cake Poker, но не получаваш StrategyPoints.

Аз обаче предполагам, че скоро точките ще са актуализирани и ще можеш да ги видиш в сметката си.

Поздрави,

Надя
    • BlaZy7
      BlaZy7
      Бронз
      Добре ще поизчакам още ден два и ще им пиша ако няма резултат.
      10х
    • BlaZy7
      BlaZy7
      Бронз
      Получих си точките с малко закъснение , но сега имам друг проблем
      Срещу съответния сайт ми пише колко точки имам но доло в полето общо стратеджи точки имам 0. Точките в края на месеца ли се сумират или просто нещо се е бъгнало ?
      П.С : Извиняйвам се сигурно вече ви е писнало от моите дебилщини :)
    • kele6
      kele6
      Бронз
      И на мен ми се е случвало това със Cake,не се притеснявай до няколко часа би трябвало всичко да е наред и точките да се добавят към статуса ти
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от BlaZy7
      Получих си точките с малко закъснение , но сега имам друг проблем
      Срещу съответния сайт ми пише колко точки имам но доло в полето общо стратеджи точки имам 0. Точките в края на месеца ли се сумират или просто нещо се е бъгнало ?
      П.С : Извиняйвам се сигурно вече ви е писнало от моите дебилщини :)
      По принцип отнема малко по-дълго, преди да се актуализира броят StrategyPoints общо. Ако точките вече са добавени срешу покер залата, тогава най-късно до утре ще ги видиш и в полето Общо StrategyPoints.

И изобщо не се притеснявай да питаш, ако имаш въпроси или съмнения. :)

Поздрави.

Надя