Покани роднина и подобни ;)

• LiGuru
      LiGuru
      Бронз
      Здравейте,
      Весела Коледа и успешна нова година на всички! :spade:

Както и в други теми се е писало поканен от мен роднина не минава проверката и акаунта му е деактивиран. Има ли начин акаунта да се активира, като просто не се превежда начален капитал, но след направен депозит от негова страна да си трупа точки за да гледа филмчета и статиики. Не държа да получавам бонус от покани приятел (аз дори и начален капитал не съм занимавал да получавам).
      Още един въпрос, имам мейл в gmail.com с който съм се регистрирал, но ме светнаха, че не се обичате с тях и дали това е причината да не получавам меили от покерстратеджи.
      И последно има ли опасност след тази проверка да бъде закрит и моя акаунт, след като става ясно, че нещата са приемат като опит за чиит...

Поздрави!
  • 7 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @LiGuru,

Здравей и честита Коледа!

Въпросите си ще трябва да отнесеш към отдела ни за клиенти, ние не се занимаваме с мерките за сигурност, има екип от професионалисти, който ще може да ти помогне. Пиши им тук.

Относно gmail, няма причина да не получаваш съобщенията от нас. Провери си spam папката.

Поздрави,
      Деси
    • LiGuru
      LiGuru
      Бронз
      Благодаря за пожеланията и бързия отговор.
      Аз нямам какво да си кажа със секюрити отдела, защото не са блокнали моя акаунт (за сега :P ).
      Мисълта ми беше, ако някои се е сблъсквал отблизо с това да сподели, иначе човека им благодари за отделеното време и им пожела весели празници, какво друго може да направиш при това положение.
      Предполагам е логично при положение, че в регистрационната форма има само Име и Фамилия да се получи подобна ситуация в която двама души с еднакви имена (аз и баща ми), които се водят и на един и същ адрес да са леко съмнителни ;) . Обратното и мен би ме притеснило... Лошото е, че загубих един качествен опонент в онлайн покера... Бива си го стареца, но явно ще се задоволя да ми обира чиповете на холната маса, доста време ми отне да го обедя, че има тръпка и в онлайн покера.

Поздрави и приятна Коледна вечер!
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @LiGuru,

Не мисля, че сметките ви ще бъдат блокирани, само защото сте роднини. От друга страна, ако нямате право на бонуса от $50, винаги може да се възползвате от депозитния бонус тук.

Поздрави,
      Деси
    • LiGuru
      LiGuru
      Бронз
      На дъртия му е забранено да оперира с всякакви платежни инструменти (семеен съвет :D ). А за депозит се иска подобен, естествено има възможност и това да стане, но завалийката като че ли изгуби интерес към подобна опция.
      А относно мен отдавна се каня да питам, ако направя депозит в ПС и въведа някакъв бонус код от ПокерСтратеджи ще имам ли право на точки, при положение, че софта и сметката в нея датират доста преди регистражията ми тук. Не ми е нужен депозит, но ако това ще помогне с удоволствие бих се възползвал. Или пък да проверя какви опции са ми останали с тия $50 начален... знам ли!?!
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @LiGuru,

Бонусът, било то депозитен или начален капитал от $50, може да бъде получен само в зала, в която досега не си имал сметка. Може да видиш залите тук.

Поздрави,
      Деси
    • LiGuru
      LiGuru
      Бронз
      Съжалявам, че разводнявам темата, но относно началния капитал не знам на колко опита имам право за да направя нещата като хората. Първия път най-баламурнишки дръпнах софта директно от официалният сайт (Mansion.com), и получих съобщение wrong download link ... после уж направих всичко като хората, но от тогава ни вест ни кост, а бонус няма... Мисля става въпрос за ФулТилт
      Сега в началната ми страница седи текст ...

Честито, Ти се справи!

Твоят начален капитал те очаква. След кратка проверка ще преведем парите на твоята покер сметка. Както и при нормален банков трансфер, може да отнеме до 2 работни дни, в зависимост от избраната от теб платформа.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @LiGuru,

Не мога да ти кажа нищо по този въпрос, трябва да пишеш на отдела за клиенти. Знам, че началният капитал вече не се предлага в тази зала, значи е било отдавна и нещо не сте се разбрали както трябва. Моля да им пишеш тук.

Поздрави,
      Деси