PokerStrategy SP Бонус

• Thuler
      Thuler
      Бронз
      Здравейте

Искам да направя едно предложение към PokerStrategy отностно мотивацията на трупане на StrategyPoints. Ето пример - така като миналият месец станах злато и прочетох и изгледах всички неща които ме интересуваха, а този месец нямам мотивация отново да си играя да събирам SP. Общо взето все ми е едно дали ще съм бронз или злато. На тренировки рядко имам възможност да присъствам, а нови клипове в раздел SnG за злато на български рядко се качват.

Та, предложението ми е на всеки 2000 - 3000 събрани SP да се дава малка парична награда - 10-15-20 $. Повечето играчи биха почнали да правят повече рейк при мисълта, че трябва направят определени SP за още един паричен бонус.

Мисля, че предложението ми би се отразило добре и на PokerStrategy и на обикновенните средностатистически играчи които правят по 500 - 1000 SP месечно.
  • 4 отговора
    • tisho26bg
      tisho26bg
      Бронз
      +1 :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Thuler,

Всъщност ние вече имаме подобни "бонуси", просто са под формата на нашите рейк състезания за различните покер зали, както и промоцията Топ 250. В тях ние възнаграждаваме играчите, които съберат определен брой StrategyPoints в дадената покер зала, като така ги мотивираме да играят активно.

В по-малките покер зали много играчи имат шанс да спечелят.

В момента играчите имат и друга мотивация да достигнат статус Злато, а това е именно нашето събиране за играчи със статус Злато+ в София тази есен (на разноски на PokerStrategy.com).

Поздрави,
      Надя
    • didomarinov
      didomarinov
      Бронз
      Аз пък се чудя защо няма възможност да обменяш SP не за пари а за сувенири (тениски, ключодържатели и т.н.) с логото на PokerStrategy. Така хем ще си правят почти безплатна реклама хем и редовните потребители ще имат къде да си използват събраните точки.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей didomarinov,

Нашите StrategyPoints се използват само за изчисляване на членския статус и чрез това, за отключване на повече учебни материали и услуги, например:

• покер видео материали
      • анализи на ръце и тренировки на живо
      • VIP обслужване на по-високите статуси

Това също означава, че StrategyPoints не би трябвало да имат никаква парична стойност и затова не могат да бъдат използвани в нашия магазин или обменяни за парични бонуси. В повечето покер зали, това дори било в противоречие с техните правила и условия и би се разглеждало като незаконен рейкбек.

Поздрави,
      Надя