Клипче DoN/Fifty50 Молба

• Thuler
      Thuler
      Бронз
      Здравейте

Забелязвам доста играчи от форума играят Fifty50/DoN, а в PS има само едно клипче на български за don и реших да помоля треньорите да направят още едно-две :) Мисля че ще бъдат полезни на доста хора.

П.П. Не знам дали темата е в правилния раздел.
  • 36 отговора
    • RadostinaHS
      RadostinaHS
      Бронз
      определено ще бъдат доста полезни
      ще е от голяма полза ако има още видео материали за дон/50фифти :s_grin:
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Да няма да е зле да има повече такива клипове за ДоН или още по-добре да Fifty50,че от тях изобщо няма :)
    • marti1988
      marti1988
      Бронз
      Определено ще помогнат доста и аз почнах да ги играя !!! :spade: =) -+1
    • dogoargentino84
      dogoargentino84
      Бронз
      Твърдо ЗА :s_biggrin:
    • PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      Някакви предпочитания за лимит ?
    • Thuler
      Thuler
      Бронз
      Еми аз мисля, че на ниските лимити 3.50 -7 -15 ще свърши работа на всички
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравейте,

Благодаря ви за предложението. Виждам, че PetChoveka вече се заел с това, така че очаквайте скоро видео от него :)

Поздрави,
      Надя
    • tricky164
      tricky164
      Бронз
      Привет на всики стратези !Мисля,че DoN турнирите са подходящи за изграждане на банка и като цяло са много доходоносни.Ще се радваме на повече видео материали.Успех по масите и в изкачването на лимитите ;)
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,

Благодаря за споделеното мнение! Ще го вземем предвид :)

Успех и на теб!

Поздрави,
      Камен
    • kreatora3
      kreatora3
      Глобален
      Първоначално публикувано от tricky164
      Привет на всики стратези !Мисля,че DoN турнирите са подходящи за изграждане на банка и като цяло са много доходоносни.Ще се радваме на повече видео материали.Успех по масите и в изкачването на лимитите ;)
      Не са ли по-подходящи за избиване на бонуси ? Доста борба ще падне с рейк-а, за да градиш банка.
    • gunnerboy22
      gunnerboy22
      Бронз
      Първоначално публикувано от kreatora3
      Първоначално публикувано от tricky164
      Не са ли по-подходящи за избиване на бонуси ? Доста борба ще падне с рейк-а, за да градиш банка.
      Изключително си прав. Аз разруших половин банка от ДОН :D Имах банка 100$. Изиграх 200 турнира по 2.25 вход със 50% успеваемост (в парите). Това прави 200х0.25=50$ назад от рейк :f_cry:
    • kreatora3
      kreatora3
      Глобален
      Тогава може да заключим, че са доходоносни за залата и разграждат банката ;)
    • Thuler
      Thuler
      Бронз
      Аз цяло лято се издържам от такива турнири, така че не мисля че могат само да разградят банката ;)
    • kreatora3
      kreatora3
      Глобален
      При 1$+20с, ще я разградят до съставни молекули. Не знам, но тук ще започна скоро дебат относно началния капитал на ПС. Дават ти 50$ и ти казват имаш банка за 1$ СнГ примерно. Обаче никой не ти обяснява, че рейка е 20% .... 20%.... за начинаещ си е нанагорно. Но няма проблем... подобрете играта си :) хахахах. :facepalm: Защо не се обясняват тези подробности за микро лимитите.
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,

За коя зала говориш? :rolleyes: В момента начинаещите играчи получават началния си капитал в Everest Poker, където турнирите са 1$ + 0.10 . Подобна е ситуацията и в повечето зали, които предлагаме, като постоянно водим преговори със залите за по-нисък рейк на микролимитите. Все пак нивото на тези турнири е такова, че можеш да победиш и 1+0.20 структура.

Поздрави,
      Камен
    • kreatora3
      kreatora3
      Глобален
      Говоря за Бетфейр, но и не твърдя, че лимитите, тоест рейка в тях е непобедим. Просто идеята е, че пъпленето нагоре е толкова бавно, че не стават за изграждане на банка. И последно за СНГ ли говорим или за ДоН ?
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,

Аз говорех за СНГ-та като цяло, и за ДоН като част от тях :)

Можеш да разгледаш повече за тези в Еверест в начинанието ми [Блог] Изграждане на банка с Камен (там играя главно ДоН, но и нормални).

Поздрави,
      Камен
    • dogoargentino84
      dogoargentino84
      Бронз
      Понеже стана дума за ДоН и Еверест, ще кажа нещо което съм казвал сигурно вече милион пъти :)
      Получих началният си капитал от ПС именно във Еверест и след малко игра на НЛ най-смешния лимит ми омръзна и попаднах на една статия за ДоН турнирите и се захванах с тях сериозно в Еверест. Резултатите бяха за 1 месец игра от 50$ на 300$. Играта на ДоН след известно време ми стана много скучна, но пък нямах нищо против да ми е скучно и да вземам $-четата на рибките. :)
    • kreatora3
      kreatora3
      Глобален
      Първоначално публикувано от darkonebg
      Здравей,

Аз говорех за СНГ-та като цяло, и за ДоН като част от тях :)

Можеш да разгледаш повече за тези в Еверест в начинанието ми [Блог] Изграждане на банка с Камен (там играя главно ДоН, но и нормални).

Поздрави,
      Камен
      Да, следя какво става и гледам клипчетата. Ще е интересно не само за мен, а и за всички крайният резултат.

Успех.
    • 1
    • 2