Още една тренировка за Бронз

• PusherManBg
      PusherManBg
      Бронз
      Здравейте, аз ще съм много доволен ако има начин да вмъкнете още една тренировка за бронз в седмицата, тък като тренировката е само час и понякога не се случват достатъчно интересни ситуации, а мисля, че на НЛ5 и НЛ10 попадаме в доста проблемни ситуации. За съжаление обаче веднъж в седмицата не успяваме да попднем и опсъдиме достатъчно такива сложни ситуации и да изберем най-добрия вариант за игра!

Поздрави,
      Pusherman.
  • 2 отговора
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей PusherManBG,

Благодаря за предложението!

Както сам си отбелязал, в тренировките на живо често не се случват достатъчно интересни ситуации, често гледането на игра на живо просто не е най-ефективното решение и не винаги допринася дотолкова за развитието на покер играта ни, колкото един час, прекаран с видеоматериал или в дискусии.
      Ние сме проучили този проблем в дълбочина и сме стигнали до заключението, че решението не се крие добавянето на още такива тренировки с ниска образователна стойност, а точно обратното - оптимизирането на съществуващите и преобразуване на някои от тях в доста по-стойностни и организирани проекти - покер училища, курсове, както и други изненади, с които ще се запознаете в идните месеци.

Ще се радвам, ако темата остане отворена за дискусии ;)

Поздрави,
      Камен
    • PusherManBg
      PusherManBg
      Бронз
      Здравей, еми тогава чакам с нетърпение :s_biggrin: