Skype 5.5.0.114

• elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Здравейте,

Искам да чуя мнението ви за най-новата версия на скайп и по точно новите емокотини, които всички ние използваме. Ако не сте си обновили версията на скайпа, направете го.

Хаха, опитали са се да вкарат малко 3D визия. :D

Линк към иskype: цък

Поздрави
      Пламен Георгиев
  • 15 отговора
    • JustBhopIt
      JustBhopIt
      Бронз
      Емотиконите са по-гадни от предишните X(
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      С 5.03 съм и като му дам "Проверка за обновяване" ми изкарва, че съм с най-новата версия.

Това 5.05 да не е някоя бета? Емотиконите от новата изкарват ли се и на по-старите?

Има ли я facepalm иконката? :D :D
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Здравей petarvalchev,

"Facepalm" за жалост я няма. :D Добавил съм линк в първата публикация за изтегляне.
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Aми сега си я изтеглих. ИМА го фейспалма :D :D :D

Новите иконки са (facepalm) (waiting) (lalala) (yn), но май не излизат на по-старите скайпове ... което е тъпо по принцип :)
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Е то не е точно "facepalm" a "too much information" (tmi). :)
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      (tmi) и (facepalm) са различни иконки :)
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Олеееееееее, да! Много съм смотан! :facepalm: Наистина я има!
    • pavel2asi
      pavel2asi
      Бронз
      Аз от 2 години си карам на Скайп 3.801 и никакъв вариант след този не ме устройва (лично мнение - много неща ме дрязнят и падладявам по случая) (падладявам нарочно е така написано, да не почне някой да ме светва, че не се пише така) :)
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Версия 3.8 FTW!
    • Tancuvai
      Tancuvai
      Бронз
      Първоначално публикувано от moodkiller
      Версия 3.8 FTW!
      И аз съм с нея от няколко години. Стабилна е , не ми прави проблеми :) :) :) :) А и по принцип не съм фен на ъпдейтите , защото в повечето случай се повишава разхода на ресурси , а разликата в действието е минимална , да не кажа никаква :D :D :D :D :D :D
    • CKAnEPHuK
      CKAnEPHuK
      Бронз
      Първоначално публикувано от moodkiller
      Версия 3.8 FTW!
      Най-добрата версия... всичко след нея е меко казано натруфени боклуци :)
    • kreatora3
      kreatora3
      Глобален
      Много ме ядосва тази нова версия. Иконите пълна грозотия. Като съм червен статус не ми мига прозорец ако някой пише а само отстрани в трей-я изкача единичката. Това ме влудява. Ако си отворил 3 прозореца не знаеш кой ти пише. Аз ли съм зле или има опция това да се оправи и да си както предната версия. Не искам да съм зелен, ако смятате да ми предложите това като решение : )
    • pokerboby
      pokerboby
      Бронз
      Забелязал съм, че когато някъде се вкара някакъв ъпдейт никой не го харесва. Точния пример са програмата Skype И FaceBook. Нормално е да ги развиват и да ги подобряват. Когато променят нещо по FaceBook се почва с оплаквания и критики. След 1 седмица всички са свикнали- харесва им, но в повечето случай не оценяват новостите не правят разлика с старите версии, и след 1 седмица като се пусне нещо ново пак искат предишното.
      Това е нещо нормално всички сме така :)

По темата за скайп. Дълго време тръвдях, че версии 3,5 ; 3,8 са най добрите. Почнах без да искам да ползвам най-новия и намерих доста полезни нещица. Вчера след последната 5.5 версия съм много доволен.
      Много ми харесва. Това че има повече емотиконки е супер. Време беше да има " :facepalm: ", но това далеч не е най-голямата промяна. Забелязъх доста неща за промяна в настройките. Това е хубаво защото всеки може да си го направи както на него ще му е най- удобно, може и да изключи повечето неща и да е като по стара версия :)
      Също така тази връзка с FaceBook мисля че е много удобна. За съжаление не мога да кажа повече за нея, защото нещо при мен не се получи ?( (Ако някой може да помогне да пише)

Попрочетох в сайта на скайп някои нещица и наистина ъпдейта е доста мащабен. В платената версия на програмата са настъпили много новости и промени. За съжаление не използвам платената версия, защото не виждам смисъл, но ако това нещо ти влиза в работата и бизнеса е супер програмката.

Няма да спамя повече, че стана много дълъг поста ;) . Ако на някой му стане интересно да разгледа сайта има доста апликации, адони и теми към програмата, които са много интересни и могат да бъдат от полза
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Здравей pokerboby,

Аз съм винаги отворен за новости и затова версията ми харесва. Успях много лесно да си направя връзката с ФБ и супер доволна работа. Просто си въвеждаш име и парола. Когато имаш приятели които са онлайн във ФБ, ти ги показва като абонати и ако искаш да пишеш с тях го правиш директно през скайп. Не е необходимо да влизаш в интернет и да пишеш в неудобни прозорци.

Поздрави
      Пламен ГЕОРГИЕВ
    • pokerboby
      pokerboby
      Бронз
      Ми не знам къде точно е това с въвеждането на e-mail и пасс за Facebook.
      В мястото където на теб ти показва ФБ контактите на мен ми показва

... Предполагам, че някъде в началото при ъпдейта ми е предложило да ви ги въведа, но тогава играех и го нацъках много на бързо ...