Нов под-форум

• kukkiwonBG
      kukkiwonBG
      Бронз
      Аз предлагам да се направи под-форум за здраве, хранене, физическа активност, програми, упражнения и тн.

Ще е доста полезно, особено с тенденцията на покер играчите да са малко по-заседнали, а и във форума е имало доста дискусии по подобни теми.

Best,
      Kukki :s_love:
  • 10 отговора
    • pavel2asi
      pavel2asi
      Бронз
      Те това не са ли тенис топки (или аз съм толкоз наквасен та видя друго)
    • kiril92
      kiril92
      Бронз
      +1

Какъв е ефекта на тези копчета ?
      От доста време ги гледам но не съм си купил още :facepalm:
      edit:Чел съм ,че е за китката но само това
    • comodus14
      comodus14
      Бронз
      Добра идея тренер :)
    • kukkiwonBG
      kukkiwonBG
      Бронз
      Махам топчетата за да се концентрирате над темата. Има google за такъв тип въпроси...

Best,
      Kukki :s_love:
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Kukki,

Благодарим ти за предложението, ще го обсъдим с колегите :)

В днешно време определено не се отделя достатъчно внимание на физическото здраве, така че такава секция може и да е полезна на играчите.

Поздрави,
      Надя
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравейте,

Идеята ми харесва, а и е наистина важна предвид съвременния начин на живот, който е дори по-характерен за покер играчите.

Поздрави,
      Камен
    • terapio
      terapio
      Бронз
      Идеята е много добра и според мен. Че много са зле някой от нас в това отношение :)
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравейте,

Аз лично много съм се "залежал" в последните години. :( Като с всяка изминала проблема се задълбочава.
      Усеща се особено, когато отидеш да извършваш физическа дейност - след това си направо размазан. Но не съм сигурен до колко един такъв подфорум ще бъде полезен, тъй като в интернет разполагаме с колкото искаме информация за физическа активност, различни упражнения и т.н., но не винаги я използваме. Въпроса опира по-скоро до лична мотивация и който иска да промени нещо - ще намери начини за това.

Иначе като цяло съм ЗА един такъв подфорум, примерно в секция "Спорт", като определено мисля, че е нужен за целите на професионалния покер играч. Аз също ще се опитам да помогна с каквото мога и да допринеса с информация.

Поздрави,
      Христо
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравейте,

Готина тема и предложение! :) За тези, които се интересуват, ще мога да споделя опита си от фитнеса. Ходя на фитнес от доста време, да речем 2 години редовно. Смятам, че доста ми помага, а наскоро започнах да се трудя и без фитнес машините, която си е доста по-трудно и ефективно за мен. Като направим форума, ще пиша.

Хубава идея, Кukki!

Поздрави,
      Деси
    • pokerboby
      pokerboby
      Бронз
      Идеята е много добра!

С удоволствие бих поспамил малко в темите за физическа активност и хранене. Може да се каже, че фитнеса (тренировки, диети хранене добавки и т.н.) ми е много любимо хоби и бих споделил това,което знам с Вас, както и ще се радвам да науча нещо ново :)