do adminite

• tan4eto
      tan4eto
      Начален
      Здравейте! Преминах успешно теста на "Fixed Limit" ! Моят син под nickname "t3stam3nt0" ме препоръча и отскоро и аз се зарибих да играя покер! Това което ме озадъчи е че след като преминах теста и направих всичко което се изискаваше от мен ми изпратиха съобщение на email, което гласеше следното: "We regret to inform you that in accordance with our Terms and Conditions, we have decided not to transfer you the $50 starting capital."
      Просто недоумявам каква е причината за такъв отговор! Единственто за което се сещам е че може би не може син да предложи майка си за потребител! Моля някой от администраторите да ми даде разумно обяснение!
  • 2 отговора
    • tan4eto
      tan4eto
      Начален
      Благодаря на отговорните администратори, които ми оказаха съдействие!
      Няма никога да го забравя! Това се нарича "истински професионализъм"!
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @tan4eto,

Съжалявам за забавянето. Главните администратори не са хората, към който да задаваш въпроса си. Моля да се свържеш с отдела за сигурност на англ. език тук.

От друга страна, решенията за отказ на капитала са категорични и не подлежат на преразглеждане. Може да се възползваш от депозитен бонус тук. Това също ще те направи пълноправен член. Имай предвид, че отделът за сигурност няма да ти даде подробности около отказа, защото това е част от системата ни за сигурност, която работи в интерес на всички бъдещи членове.

Поздрави,
      Деси