Купуване на StrategyPoints: Въпроси и коментари

• Nadia
      Nadia
      Бронз
      За всички тези играчи, които не са достигнали все още желания статус в PokerStrategy.com, сега има и още една опция. От днес вече е възможно да си купите StrategyPoints и така да качите своя статус.

Ако имате въпроси или коментари, то тогава можете да ги публикувате тук и ние ще ви отговорим възможно най-скоро.

Поздрави,
      Екипът на PokerStrategy.com
  • 42 отговора
    • tenchev
      tenchev
      Бронз
      Страшен битак се заформя.
      Сега остава да пуснете опция и за продаване на SP и всичко ще е 6!
    • arsenalpz
      arsenalpz
      Бронз
      Да ще е готино да пуснете опция и за продажба на СП
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей tenchev,

Решението да пуснем магазин на точки се базира и на обратна връзка от членове на езиковите общности на PokerStartegy.com.

Магазинът за точки просто дава възможност на играчи, които по една или друга причина не могат да играят тракнати към нас, все пак да се възползват от учебните материали и така да подобрят играта си.

Поздрави,
      Надя
    • DannyJQ
      DannyJQ
      Бронз
      Не виждам нищо лошо в това, единствено може да помислите за някакъв отличителен знак, който да показва кой си е купил статуса и кой си го е изкарал чрез игра :spade:

Поздрави,
      DannyJQ
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от DannyJQ
      Не виждам нищо лошо в това, единствено може да помислите за някакъв отличителен знак, който да показва кой си е купил статуса и кой си го е изкарал чрез игра :spade:

Поздрави,
      DannyJQ
      Здравей,

Това за съжаление не е възможно - една от главните причини за това е, че реално не се купува статус директно, а просто точки, които ти гарантират минимален статус.

Точките могат да бъдат използвани като помощ за достигане на даден статус: Например искаш да си Платина, но нямаш време да направиш всички точки за статуса (направил си например 2000), затова си купуваш пакет за Злато, който ти носи необходимите точки за по-високия статус.

Поздрави,
      Надя
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Всичко измислено,неможе да си купим за един месец пакет,защото прочетем ли статиите и изгледаме ли видеата за съответния статус няма да дадем пари втори път :D .Колкото и да не ми се иска бих отделил 100$ за платина за един месец.Има много статии и видеа за СНГ и МТТ,които съм набелязал,но заради това,че не съм тракнат в старса,следващите 2-3 месеца едва ли ще изгледам :( .Но 300$... :facepalm: ?( :f_mad: :f_o: .
      Ясно е че точки отделно няма да се продават,очевидно няма да е доходоносно за организацията.Все едно да раздават статуси за жълти стотинки :f_love: .Магазинът за сувенири не правеше пари и го затвориха.За всяка статия и видео са плащани пари на трениорите,видео продуцентите и тн.Кой ще ни ги даде безплатно :f_eek: ?!Все пак това не е аматиорска,а професионална организация със железен бизнес модел насочен към максимална печалба :s_cool: .
    • insomnia666
      insomnia666
      Злато
      Само че не са измислили какво да правиш с тези точки,като прочетеш и изгледаш всичко.Да станеш Black Member сигурно.То и тогава ще трябва да правиш по 10 к рейк за някое събитие.
    • theworldleader
      theworldleader
      Глобален
      Малко е безсмислено ми се струва. Защо?

Да дадеш 4000 долара, за да си диамант? А какво ти дава той? За 4000 долара имаш едно две партита, които не са такъв разход, статиите и видео клиповете. Е това ли е всичко? Това за 4000 долара? Както някой каза - 4000 долара на добър треньор - става чудо.

Позамислете се малко за това да има още привилегии и тогава продавайте точки.
    • asarafov
      asarafov
      Бронз
      Хахахха верно то да зима по 100$ на час са ти 40 часа тренировки...смятайте :facepalm: :facepalm: И това ще е доста добър треньор :facepalm: :facepalm:
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Ммм.. не мисля, че треньорите за midstakes взимат $100/hour.
    • asarafov
      asarafov
      Бронз
      Нека уточним какво са мид-стейкс за теб за МТТ-тата например?
    • akseltgtg
      akseltgtg
      Бронз
      Защо толкова безсмислено пищене бе хора? Има хора на които това ще им помогне ,има и такива които няма да се възползват и ще си трупат точки както до сега, защо трябва да се ореве орталъка -като не ви харесва нещо не го правите!
    • raulneo
      raulneo
      Сребро
      Така и не се уточни дали ще остане системата с 10SP дневно или е пътник?И другото,което лично на мен(поне за 2 от миналите 3 месеца) щеше да ми е по удобно-не ми стигат 50-60 точки и да има като пакети 10-20-50 и т.н точки....но ако все пак нещата не се променят,поне за сребро ми се вижда безмисленно да се купува,тъй като постигането му е елементарно...
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравейте,

Добри треньори като TwiceT и somnius взимат по 250$-300$ на час.

Това не виждам как е от значение обаче. Вместо да се концентрирате върху цената на диамантения пакет, в който се включват видеоматериали от НЛ1000 нагоре и еквивалентни, не и липо-добре да разгледате всички останали, за видите този, който би ви помогнал на вашите лимити?

Искам отново да подчертая, че тази опция е просто в допълнение към стандартните ни услуги. Ако не ви допада, винаги можете да се запишете в някоя от партньорски ни зали тук и да си изкарате статуса по добре познатия начин.

Поздрави,
      Камен
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Първоначално публикувано от raulneo
      Така и не се уточни дали ще остане системата с 10SP дневно или е пътник?И другото,което лично на мен(поне за 2 от миналите 3 месеца) щеше да ми е по удобно-не ми стигат 50-60 точки и да има като пакети 10-20-50 и т.н точки....но ако все пак нещата не се променят,поне за сребро ми се вижда безмисленно да се купува,тъй като постигането му е елементарно...
      Здравей,

Най-вероятно сме изпуснали въпроса ти сред многото други мнения, за което съжаляваме.

Системата с 10 бонус точки има съвсем друга цел - а именно лесното достигане на двата по-ниски статуса - главно сребро и донякъде злато, за играчите, които нямат много време да играят. Затова и тя ще остане налична. Както казах, тази допълнителна екстра няма да заеме мястото на нищо досега, просто ще предоставя допълнителна възможност.

Поздрави,
      Камен
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Първоначално публикувано от akseltgtg
      Защо толкова безсмислено пищене бе хора? Има хора на които това ще им помогне ,има и такива които няма да се възползват и ще си трупат точки както до сега, защо трябва да се ореве орталъка -като не ви харесва нещо не го правите!
      Не виждам някой да е "оревал орталъка". Просто коментираме :)
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Първоначално публикувано от darkonebg
      Както казах, тази допълнителна екстра няма да заеме мястото на нищо досега, просто ще предоставя допълнителна възможност.
      Абе в крайна сметка който иска ще си купи статус,който не ще цъка да си го направи.

Вярно парите са много,но в крайна сметка всеки сам решава как да постигне определен статус(с пари или игра)
    • pavaka
      pavaka
      Бронз
      Тая игра или я можеш или не :)
    • bubo75
      bubo75
      Бронз
      Не съм доволен от тази екстра.
      Това е все едно да си купиш дипломата!Вече статус платина или диамант няма да са авторитетни както преди