Запазването на статуса?

• theworldleader
      theworldleader
      Глобален
      Снощи ми трябваха още 150 точки, за да си запазя статуса злато, като направих повече дори, но проблема е че точките идват със закъснение, а месеца свърши и статуса не се запази. За това има ли решение или не?
  • 7 отговора
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз

Още не са получени,би трябвало след като ги получиш да ти обновят статуса :)
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Първоначално публикувано от theworldleader
      Снощи ми трябваха още 150 точки, за да си запазя статуса злато, като направих повече дори, но проблема е че точките идват със закъснение, а месеца свърши и статуса не се запази. За това има ли решение или не?
      Здравей,

Решението за това е в запазването на постигнатия статус през изминалия месец до края на настоящия, като наистина тези 1-2 дни буфер до получаването на информацията от покер залите могат да създадат малко тревоги, но ако си постигнал необходимите точки за статус Злато, след като ти бъдат добавени липсващите StrategyPoints, то ти ще имаш този статус най-малко до края на септември.

Благодаря за разбирането.

Поздрави,
      Иван
    • theworldleader
      theworldleader
      Глобален
      Аз съм ги направил, но буфера съвпада точно когато идва новия месец, тоест те когато дойдат, ще бъдат вкарани в новия месец, което не ме устройва, защото ще започна от начало да трупам статуса си?
    • ArtOfGaminG
      ArtOfGaminG
      Бронз
      няма да бъдат вкарани в носия месец, споко :) миналия месец питах същото, защото не ми стигаха 10-15 точки за "злато", но след един ден ми бяха дошли точките и така целият август бях "злато" ..

няма за какво да се притесняваш :P
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей theworldleader,

ArtOfGaminG правилно те е посъветвал: дори и точките да дойдат след няколко дни, те ще бъдат начислени за деня, в който си ги изиграл, така че ти ще получиш статус Злато, когато начислим точките за последния ден на август :)

Ако все пак възникне какъвто и да е проблем, ни пиши в полето Помощ.

Поздрави,
      Надя
    • bubo75
      bubo75
      Бронз
      При мен е същото 30 и 31 не бяха обновени,а ми трябваха 36 точки за злато! 20 точки трябва да получа от покерстратежи и ми остават 16 от игра за 2 дни
      Направил съм ги но тази сутрин се събудих пак сребро????
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей bubo75,

Изглежда, че имаме леко забавяне на точките от 31-ви, моля те да изчакаш още малко и ако до утре не са пристигнали, да ни пишеш в менюто Помощ, за да проверим.

Поздрави,
      Надя