Видео материал

• borgirr13
      borgirr13
      Бронз
      Може ли някои от тренъорите да направи видео материал за кеш на ниските нива в бет365,ако му се занивамава за омаха хи/ло,но това би било трудно защото там трафика е слаб.Или някои може ли да сподели печеливша тактика в бет365.Ще бъда благодарен на всеки които си изкаже мнението ! :)
  • 8 отговора
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Защо точно в бет 365 трябва да е видеото?

По принцип стратегията е една и съща независимо в коя зала играеш,така че няма смисъл точно там да е видеото.

Е освен ако в тази зала не е ригнат софта :facepalm: :facepalm: :facepalm:
    • borgirr13
      borgirr13
      Бронз
      извърташ думите ми ве,щот там искам и не се праи на разбирач,че си сребро,а това се прави за 1-2 4аса.Къде съм написал,че е нагласена играта ве :D просто там искам,според мен ти си прочел няколко статиики и си мислиш,че си разбирач,ама не можеш да прилагаш прочетеното.
      Първо виж кво пише тогава коментираи !
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Първоначално публикувано от borgirr13
      .Или някои може ли да сподели печеливша тактика в бет365.
      Тактиката е печеливша навсякъде,независимо от залата

извърташ думите ми ве,щот там искам и не се праи на разбирач,че си сребро,а това се прави за 1-2 4аса.Къде съм написал,че е нагласена играта ве :D просто там искам,според мен ти си прочел няколко статиики и си мислиш,че си разбирач,ама не можеш да прилагаш прочетеното.
      Първо виж кво пише тогава коментираи !

Дръж се малко приятел и не ми говори(пиши) на "ве",нали знаеш че това е знак за ниска култура или поне предполагам че знаеш.

Ти къде видя да съм написал че ти мислиш че залата е ригната????

Какво значение има дали съм сребро,злато,начален или какъвто да било друг статус,че да коментирам и да изказвам мнение???

Щото там искаш?Ами и аз искам много работи,ама то не става каквото си поискаме,нали се сещаш?

И от къде знаеш какво съм чел,какво съм разбрал и какво мога да прилагам??? Или имаш телепатични способности?Или шесто чувство?

Дано някой да ти направи видеото.
    • borgirr13
      borgirr13
      Бронз
      А и за омаха хи/ло тук няма никакви видео материали
    • borgirr13
      borgirr13
      Бронз
      Ето това написа : Пиша на ве,заради него !

Е освен ако в тази зала не е ригнат софта Facepalm Facepalm Facepalm
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Ето това написа : Пиша на ве,заради него !

Е освен ако в тази зала не е ригнат софта Facepalm Facepalm Facepalm
      Знам ли?Може да е ригнат и да има друга стратегия за игра там?

Тогава вече съм съгласен да се направи видео в тази зала,ако е по-различна от другите.Нещо което малко ме съмнява де
    • borgirr13
      borgirr13
      Бронз
      :facepalm:
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравейте,
      Благодаря за предложението!

Не мисля, че софтуерът (и съответно тактиката) в bet365 е по-различен от този на останалите зали в iPoker мрежата, и като цяло от другите покер зали, така че не би трябвало да има голямо значение в коя зала е въпросното филмче.
      Проблемен е единствено форматът - предвид, че няма достатъчно интерес за Omaha hi/lo, както и липсата на Оmaha hi/lo продуцент за ниските лимити, то не би било удачно да ангажираме някой от треньорите на високите лимити за създаването на подобно видео за Omaha hi/lo.
      Можете да очаквате повече видеоматериали за доста по-популярния PL Omaha hi.

Поздрави,
      Камен