- 1 000 000 долара за една година

• niksy79
      niksy79
      Бронз

Предполагам, щом като има тема за печалби, трябва да има и такава за загуби. Предлагам тук да публикуваме най-големите си загуби. Турнирни, на една, на много, без маси и под маси - всичко важи! За по-голяма достоверност, предлагам да публикуваме скрийнове от тракери, мениджъри и т.н., но в краен случай може да се разберем и на честна дума :D

За рекордьорите предлагам да измислим и някакви награди, освен одобрителните възгласи на по-малко губещите играчи!
  • 22 отговора
    • kotsebotse
      kotsebotse
      Бронз
      Мисля, че съм си загубил запалката. Ако не се лъжа струваше 60 стотинки т.е. около $0.45 :P :facepalm:
    • niksy79
      niksy79
      Бронз
      Ква запалка бре, аз загубих бас за бутилка джак, но си трая :D :facepalm:
      Хайде по-сериозно по темата, загубите не са шега работа - даунсинг, тилт, тва-онова, все ще завъртим тука некое милионче :f_biggrin:
    • vask07
      vask07
      Бронз
      Е в тази тема ще бъда май най-активен :facepalm: като се има впредвид че вече съм минус 3 банки :facepalm:
    • GramatikovBG
      GramatikovBG
      Бронз
      @vasko07

Дано не говориш за банки с нулева кръвна група.
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Днес дадох 150лв. за нафта ..., което са 110$...
      -0,45$ + (-110$)= - 110,45$

:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
    • insomnia666
      insomnia666
      Злато
      .
    • shipochkin
      shipochkin
      Бронз
      Първоначално публикувано от petarvalchev

Вълчев да не караш "Газка"? ..Голям резервоар!!
    • DilyanDimitrov
      DilyanDimitrov
      Бронз
      Първоначално публикувано от shipochkin

Вълчев да не караш "Газка"? ..Голям резервоар!!
      :D :D Верно как си събрал толкова много нафта? Или там е по-скъпа.

Само да уточним, тука за какви загуби става дума - от покера, от бита, или какво точно?
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Нафтата не е от бензиностанция и не всичката е в резервоара. Повече подробности няма да дадавам, че може неправилните хора да четат :facepalm: :facepalm: :facepalm: :D :D :D
    • xwink93
      xwink93
      Бронз
      Нафтата не е от бензиностанция и не всичката е в резервоара. Повече подробности няма да дадавам, че може неправилните хора да четат :facepalm: :facepalm: :facepalm: :D :D :D
      :D :D :D :D :D

btw-aз съм на минус със 5К-купих си BMW compact за 3000 за останалите купих двигател 3200 кубика (като за двигателя дадох 890 euro-пак с двигатела тънко се разминах)
      като цяло мога да кажа,че никога не съм бил по щастлив през живота си дори се разплаках когато го запалихме 1-вият път.
      Все още е в процес на работа но факт е,че двигателя е вече в "коша" на колата
    • niksy79
      niksy79
      Бронз
      Еми мислех от покера, ама ако па ви се ще да си излеете мъката за нещо друго, няма да правим проблем :P

Вълчев, тая нафта трябва да я извадим от списъка на загубите, освен ако не мина някоя вечер да ти я източа :D :D

Ето да се включа и аз:

-1683.25+(-984.20)= - 2667.45
    • DanBalannn
      DanBalannn
      Бронз
      - 500$ за дрехи на приятелката ми и 200$ за части Ha колата :P .........
      =2667.45+700=3367.45$
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      аве какво се лигавите мисля че темата е супер сериозна... коли... бикини ала бала я се съвземете малко..... нали някой като посне някаква загуба веднага трябва да се намерят 2-3 нкойто да му подадът ръка... да му пише на лично , скаип или фейсбук да му помогне да си поправи грешките който е допуснал... за какво е този форум само да се лигавите или да си оправите покер играта..... много знаете иначе ама ака някои каже загубих 200 $ и сега няма какво да яде цял месец ще си мълчите като посрани вместо господата "разбирачи" да помогнат на колега Х да си оправи играта и да избяга подобни грешки.
      Даже ще предложа на админите на тази тема да определят 6 човека по 2 за всеки вид игра мтт снг и кеш естествено печеливши играчи като видят в тази тема някакв срив в играта на колега Х да се опитат да се свържат с него и по някакв начин да му помогнат! Ако приемате всичко с насмешка няма стане нищо в този форум...... От това което чета по другите форуми има задружие и помощ а тука всичко се ввзима на майтап затова от сигурно над 1000 регистрирани в този форум пишат не повече от 100-150 човека.... засрамете се малко и се вземете в ръце
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Темата не е "покажете ми грешките", така че не виждам проблем да се лигавим :D :D :D :D :D :D :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: Ясно е, че рано или късно ще ударят ключа ама поне до тогава ... хахахах
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      petarvalchev виждам че си с статус злато генерираш доста точки за този статус ако си бустнеш банката недай си боже вярвам че ще ти стане приятно някой ако ти подаде ръка в такав монет с съвет. ако мислеш че не е така просто си се лигави и това е... нали това е целта на покерстратеджи да се създаде огромно покер семейство в България който да си помагат един на друг а не да загуби6 голяма част от банката си и да си кажеш еби му мам..... покера не е за мене но явно някой не мислят мащабно а си гледат тяхния си кеф само... затова и ще сме си само форумни профисионалисти и ще ни мачкат по масите
    • niksy79
      niksy79
      Бронз
      Относно поста на колегата Bot33... еми не случайно съм сложил темата в раздел "Игри и закачки" ;) От малко ирония и самоирония винаги има нужда, не виждам нищо лошо човек да се позабавлява на свой си гръб.
    • insomnia666
      insomnia666
      Злато
      Ти ,ако приемаш всичко на сериозно,при първия по-голям даунсуинг ще бягаш до аптеката за успокоителни.
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Bot33, определено си прав. Но ако ми се случи нещо такова, няма да пускам точно такава тема :) Така, че ... :) Все пак, както каза niksy79, това е раздела, в който може да разпуснем ... да погледнем с насмешка на даунсуинговете ако щеш. Всичко това се отразява и психически добре. А ако един даунсуинг те натоварва, може да пуснеш тема, в която искаш съвет. А тази не мисля, че е такава (ако е такава, нека автора ме поправи и приеме извинения от мен). Така че не виждам проблем да се позабавляваме малко :)
    • vesito80
      vesito80
      Бронз
      Bot33 искам да те подкрепя не специално за тая тема а по принцип за думите ти.Понякога имам чувство ,че някои не играят покер а стоят тук и чакат да се заядат или подиграят на някой който търси подкрепа за неуспехите си.Да не ги посочвам.
    • 1
    • 2