На theworldleader приключенията ;)

• theworldleader
      theworldleader
      Глобален
      Привет, приятели.

Помолих екипът на покерстратеджи да изтрият старият ми блог, тъй като в него пишех за кеш играта онлайн, която на мен лично ми харесва, но наистина не съм добър за нея, а може би характера ми не позволява да бъда добър играч. Обяснявам си го с това, че играя и на живо кеш, там печеля, но както се досещате, там играя по-големи лимити, и разбира се печалбите са по-големи от това, което мога да печеля онлайн и се получава не добре за мен и ми пречи.

В този блог имам за цел да пиша за новия и може би последен формат, който смятам да играя онлайн, а именно - HUSNG.

За този формат, виновност има DilyanDimitrov, тъй като неговия блог го чета от доста време и ми взе акъла както му се вика. Някак се надъхах да играя HUSNG, а преди съм го играл и ми е правило впечатление, че когато го играя, играта ми върви достатъчно добре.

Мисля да започна в Pokerstars, тъй като има най-голям трафик.
      От 1,5 доларовите SNGs ще започна със 100 долара банка. Дано да успея да изкача правилно лимитите, докато не се кача на 7 доларовите, тогава мисля да взема някой друг урок от HU играч, за което разбира се смятам да си платя.

Ще пускам графики може би не всеки ден, но доста често, за да виждат и хората развитието ми, а така по този начин да се надъхвам все повече.
      Смятам да комбинирам хипертурбота с турбо само.

Целите за този септември месец ще ми е единствено да направя доста на брой SNGs, за да има достатъчен обем, за да бия големия рейк на тези ниски нива.

Надявам се блога ми да бъде посещаван, пък дай боже понатам да пиша и за по-сериозни лимити.

Поздрави,
      Цветомир
  • 9 отговора
    • DilyanDimitrov
      DilyanDimitrov
      Бронз
      Айде честито, ще следим с интерес, има не малко хуснг играчи тука (но се крият), ще помагаме с каквото можем, ти можеш да постваш ръце примерно :)
      Ако не ти е проблем можеш да споделиш как ти ника в старс.
      Успех.
    • iliabelichev
      iliabelichev
      Бронз
      Успех от мен ! Сигурен съм, че с малко повечко усилия ще се справиш, просто помни че преди да си направиш какъвто и да е генерален извод за твоя winrate и дали HUSNG е за теб ти трябва голям sample size, малко по abc с/у играчите на тея лимити и наистина според мен нямаш нужда от уроци за 7 $, а просто повече игра. :)
    • jokerasheva
      jokerasheva
      Бронз
      Здравей Цецо,
      желая ти много успехи в новия формат,който си избрал и догодина да пишеш тук как си загубил на финалната маса на Световния ХУ шампионат от...Дилян Димитров(градски,няма как):)
      Поздрави,
      Митко
    • DilyanDimitrov
      DilyanDimitrov
      Бронз
      Хей, как вървят хуснг-тата, защо не ъпдейтваш ?
    • theworldleader
      theworldleader
      Глобален
      Първоначално публикувано от DilyanDimitrov
      Хей, как вървят хуснг-тата, защо не ъпдейтваш ?
      Точно мислех да ъпдейтвам.

Не съм играл обаче 2-3 дена след стартирането на блога и за това ъпдейта ще е по-скоро какво се случва с мен и как мисля да процедирам, от колкото да пускам графики, ръце и т.н.

Съвсем скоро ще ми остане повече свободно време и отново ще засядам по маситена сит енд гоу масите, за да видим дали ще мога да бия първото ниво - а именно доларовите такива.

Мисля да поиграя известно време (кажи речи към 2 седмици) и ако преценя, че нещата вървят в моя полза, да не чакам да изкачвам лимитите, а да депозирам още малка сума, за да имам банка за по-голям лимит, да речем нещо от сорта на 7 доларовите или по-горния, като ще го съчетая с 2-4 маси омаха, като ще редувам сесиите. Този съвет ми го даде много добър кеш играч и смея да твърдя, че на всеки който съм споделил се е съгласил, че хем не ти писва дадения формат, хем има разновидност, хем биваш поставян в различни ситуации от различни формати, което ти подпомага като цяло в покера. Пък ще видим, дано късмета е с мен.

Но най-важното за мен е да преодолея проблема ТИЛТ. Нямам такъв голям проблем с него, но го има, а когато има някакъв проблем при мен, дори малък да е той, гледам да го изкореня, преди да продължа. За това смятам да взема някоя тренировка при Куки по въпроса.

Поздрави,
      Цветомир
    • Ico0o
      Ico0o
      Бронз
      Здрасти,
      искам да те попитам да' f&ck се отказа от кеша, с такъв коуч ? :facepalm: :)
    • theworldleader
      theworldleader
      Глобален
      Изринах тази тема :)

Не съм се отказал от кеша, за това пускам предизвикателство паралелно с точно този коучЪР :)

С Наско се хванахме на бас - праща ми 15 бай ин-а и дали след 1 седмица ще съм ги отупал или ще съм направил повече. Ако загубя, искам да получа публичен линч на някой форумен мач и разбира се да му ги върна, ако бия - той ще признае, че съм добър покер играч и ще се пусне с мен на HU, да му взема някой друг бай ин :)

Поздрави.
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      между 1.5 и 7 няма никаква разлика играчите са еднакви :)
    • 2DHades
      2DHades
      Бронз
      Първоначално публикувано от theworldleader
      Изринах тази тема :)

Не съм се отказал от кеша, за това пускам предизвикателство паралелно с точно този коучЪР :)

С Наско се хванахме на бас - праща ми 15 бай ин-а и дали след 1 седмица ще съм ги отупал или ще съм направил повече. Ако загубя, искам да получа публичен линч на някой форумен мач и разбира се да му ги върна, ако бия - той ще признае, че съм добър покер играч и ще се пусне с мен на HU, да му взема някой друг бай ин :)

Поздрави.
      true story