Преглед на 2009 - какво ти хареса, какво не ти хареса?

• DessiP
      DessiP
      Бронз
      Още една година измина и краят и предизвестява, че именно сега е моментът да се обърнем назад и да разгледаме изминалите месеци. За българската общност са 6 месеца и за нас е важно да знаем какво мисли общността.

Обратна връзка от вас - рожденият ден на bg.PokerStrategy.com е на 17 юни 2009, което е половин година и ви приканваме да споделите с нас колкото се може повече коментари.

• Успяхме ли да напреднем с развитието на общността през изминалата година?
      • Успяхме ли чрез личен подход да допринесем за развитието ти?
      • От какво си най-доволен/а?
      • Има ли нещо, което се нуждае от подобрение?

Помогни ни да добием добра обща представа за твоето лично мнение за PokerStrategy.com и нашета работа през 2009. С твоя помощ ние ще може да подготвим своя план за 2010 година и да работим над нашите образователните материали, обслужване и промоции.

Ако споделеното от теб е позитивно - и само ако е позитивно - ще се радваме да гласувате за нас, тъй като PokerStrategy.com е номиниран за "Партньорски сайт на годината" (Affiliate of the Year) и "Покер партньорски сайт на годината" (Poker-Affiliate of the Year):

Може да гласуваш тук:

http://www.igbaffiliateawards.com/content/vote

Ако държиш да споделиш личното си мнение в имейл, може да го направиш като пишеш на долупосочения имейл: bulgaria@pokerstrategy.com
  • 7 отговора
    • jokerasheva
      jokerasheva
      Бронз
      Аз съм част от ПС само т 2 седмици,но мога да кажа,че всичко,което намерих тук ми носи само позитивни емоции и определено допринася за развитието ми като покер играч,особено след като почти се бях отказал от покера при фалита на сайта в който играех през август.
      Може ли само да кажете къде трябва да гласуваме-сигурен съм,че няма да бъда единствения.
      Поздрави и успех през новата година,
      Митко
    • SmartShop1
      SmartShop1
      Бронз
      С две мишки гласувах за Вас:) Мисля, че в България нямате аналог и се надявам да си остане така.

ПС: Още една година се задава. Нека успехите от старата да станат ежедневие, а лошите моменти - неясен спомен. Пожелавам на всички през новата година, лични и професионални успехи, много здраве, късмет и много парички:) Може 31.12.2009 да е само дата в календара, но нека всички да я приемем за отправна точка, за един по до...бър, весел и красив живот. Оптимист до край: Весела Нова Година.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ jokerasheva,

Благодаря за добрите думи и се радвам, че си част от общността ни!

Линкът е горе в публикацията, но ето ти го и тук:

http://www.igbaffiliateawards.com/content/vote

@ SmartShop1,

Благодаря за пожеланията и ти желая успешна 2010 и страхотно посрещане довечера!

Поздрави,
      Деси
    • Vermaks
      Vermaks
      Бронз
      Заслужавате отличен! ПокерСтратеджи ми помогна страшно много за развитието на играта ми. Изключително съм благодарен че ви има. И ще продължа да бъда част от Вас !
    • jokerasheva
      jokerasheva
      Бронз
      Благодаря за пожеланията,Деси.
      Желая същото на всички членове на ПС.
      Малко късно видях линка,но вече гласувах.
      Успех на всички,
      Митко
    • energetical
      energetical
      Бронз
      Искам да ви благодаря най-искренно за всичко, което постигнах благодарение на вас :s_love: и за подкрепата, която ми оказвате по пътя на моето развитие :) :) :)

Ще отговоря и на въпросите, които е задала Деси:

• Мисля че българската общност се разви много през изминалата половин година - аз съм регистриран в PokerStrategy няколко дни след нейното създаване и вече се усеща как тя нараства с всеки изминал ден и как хората в нея стават все по-активни, което е много хубаво :)

• Относно личния подход, за мен е много полезен анализа на ръце, който получавам от анализаторите на SNG, за което искам да им благодаря за отделеното внимание и време!

• Най-доволен съм от това, че ви има :) :) :) и след това от стратегическите статии и видео материалите.

• Относно подобренията, мисля че ще бъде от голяма полза за цялата общност ако по някакъв начин се улесни контакта вътре между самите членове - да е по лесно да контактуваме един с друг. За тренировките на живо съм сигурен, че през следващата година ще станата редовни и че е само въпрос на време това да се случи! За видео материалите мисля, че могат още да се разнообразят, като това се отнася за цялата общност. От около месец играя SNG турнири с 45 човека - прерових клиповете в цялата общност и успях да намеря само 4 - единия беше на испански, а другите на френски. Мисля, че има доста хора които играят такива турнири и ще бъдат от полза за много хора ако се направят видео материали и за други разновидности на покера - предполагам че и това ще стане с времето :)

Искам да ви пожелая още по-големи успехи през следващата година и гласувам с две ръце за вашата номинация за "Партньорски сайт на годината"!!!

Поздрави,
      Тишо
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @energetical,

Здравей Тишо,

Много ти благодаря за подробната информация, която ще е от полза за нас, защото вашите мнения и предложения ще ни помогнат да ви помогнем с развитието ви на покер играчи.

Към всички,

Искрено се надявам, че още много членове на българската общност ще последват примера на energetical! Вашите гласове ще бъдат чути и нашият екип ще работи усърдно, за да ви предложим всичко, от което се нуждаете в процеса на своето развитие на покер играчи.

Поздрави,
      Деси