Спешно

• xwink93
      xwink93
      Бронз
      момчета,компа ми се прецака може ли да ми предложите някаква евтина алтернатива за лаптоп (защото не разполагам с почти никакви пари) не ми се търсят теми на долу защото не съм в нас а трябва да ставам
  • 6 отговора
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      laptop.bg >> asus >> мисля, че имаше един за 750лв с външна видео карта и добър процесор, ще го потърся сега и ще си ъпдейтна публикацията.

П.с.
      Не съм сигурен дали беше някой от тези, но и те вършат работа:
      699лв (нов с гаранция) - цък
      749лв (нов с гаранция) - цък
    • xwink93
      xwink93
      Бронз
      Първоначално публикувано от moodkiller
      laptop.bg >> asus >> мисля, че имаше един за 750лв с външна видео карта и добър процесор, ще го потърся сега и ще си ъпдейтна публикацията.

П.с.
      Не съм сигурен дали беше някой от тези, но и те вършат работа:
      699лв (нов с гаранция) - цък
      749лв (нов с гаранция) - цък
      Благодаря,точно това ми трябваше.Златен си.
    • Gygri
      Gygri
      Сребро
      Здравей. Миналата година имах подобен проблем и си взех лаптоп на изплащане защото нямах на камара за 17 инчов. 70% го изплатих с печалби от покер, а държах да е 17 Инчов точно заради покера. Не знам как си с доходите но ти препоръчвам да вземеш 17 инчов ако ще и да е на изплащане, ако ще го използваш основно за покер разликата 15-17 е огромна ( кофти че и в цената хич не е малка) , освен ако няма да ползваш някакъв монитор.
    • freax0r
      freax0r
      Бронз
      Ако си харесаш нещо от pcstore.bg свиркай. Стар клиент съм и имам 3% отстъпка. Занимават се само с лаптопи и доста си разбират от нещата. Аз лично съм купувал от там над 10 лаптопа :-)
    • xwink93
      xwink93
      Бронз
      @Gygri,пич бачкам на ден за по 40-50 лв. от които едно 50% от тях трябва да отделям защото имам едни планове.
      Отделно живея сам и трябва всичко сам да плащам,нямам семейство и т.н.
      и няма просто начин как да си зема 17 инча сеш се...за мен дори и едно 600 лв. са много.
      И на 15 инча като трябва ще играя на 2 маси или една...
      Все пак трябва да ми остава и парса за излизане все пак съм млад човек.
      Няма да излизам когато стана на 40-50 год. я.

@freax0r ще прегледам,благодаря ти.
      А и мисла да го зема на изплащане щото такава сума на камара не можем си позволим посмъртно е имам доста пари заделени но тях съм се заклел,че нема ги бутам.
    • xwink93
      xwink93
      Бронз
      freax0r намери ме на скайп acettoneone