Sponsorstvo FL Holdem Pokerstars

• ddevil12
      ddevil12
      Бронз
      Здравейте,аз съм Денислав Иванов играя покер от вече 2 години и половина и съм кеш играч по точно играя Лимит Холдем.Аз играех само в една зала и цялата ми банка е там,но след спирането на fulltilt всичко се преобърна и трябваше да си тарся зала кадето да започна всичко отначало от нулата.Мислих няколко време и реших,че обществото тука може да ми помогне и да направим хубава сделка като вие ми помагате с началния капитал пък евентуалната печалбата ще се делим 60/40 за инвеститорите.Ще отделям 4-5 часа наи малко за игра ще почвам на 4 маси на 0.10/0.20$ мисля ,че с банка от 150$ ще се справя целта ми е за 1 седмица игра да натрупам колкото може повече ръце и профит естествено за да си направи хубава банка и хубава печалба на вас :f_cool: Nicka ми е ddevil13 в fulltiltpoker но нямам много изиграни ръце щото аз тая година началото почнах да играя по сериозно Лимит Холдем ,но неприятностите с фуллтилт развалиха всичките ми планове.

10%=15$
      20%=30$
      30%=45$
      40%=60$
      50%=75$
      Нямам smetka v moneybookers ако може само в Pokerstars да се пращат ако се съберат желаещи де:Nick Редактирано
  • 4 отговора
    • Thuler
      Thuler
      Бронз
      Ммм личи си, че матурата по български не си я взел :D :facepalm:
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Здравей ddevil12,

За съжаление, ще трябва да ти кажа, че с тази тема нарушаваш правилата. Първо си имаме отделна секция за стратези търсещи спонсорство-> цък и второ ще те помоля да се запознаеш с правилата за спонсориране ->цък .

Обърни внимание, че само потребители със статус сребро и нагоре имат право да търсят спонсорство. Ако няма как да направиш сребро можеш да си купиш точки от тук и тогава по правилата и в правилната секция да публикуваш темата си.

Поздрави
      Пламен ГЕОРГИЕВ
    • tonyo90
      tonyo90
      Бронз
      Пич аре моля ти се по-сериозно ква е тази банка за 10/20 фл... даже $100 са много за този лимит...
    • AZZZZ2
      AZZZZ2
      Бронз
      ако ме спонсорирате обещавам ви да не ви върна никога парите :)
      маняк какво са излагаш вкараи си 200 лева за какво са ти спонсори