Грешен линк

• timeNULL
      timeNULL
      Бронз
      Dear timeNULL

Unfortunately we can not transfer your $50 to your account as it has not been created using our down loadlink.
      Please choose another poker room for the starting money from this listand then copy your poker room and account name or number into thisticket so we can transfer your starting money to your new account.

Best regards,
      PokerStrategy.com Transfer Team

Как може линка в pokerstrategy.com от който съм изтеглел everest poker да е грешен при положение че от този сайт съм свалил покер клиента въвел съм бонус кода регнал съм се и съм си линкнал юзера към сайта и strategy points съм направел ?
  • 3 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @timeNULL,

Линкът не е грешен и не е променян въобще. Проблем би било, ако този софтуер е бил инсталиран преди на компютъра, който използваш. Причината е техническа и може да е в браузъра, който използваш.

За съжаление нищо не може да направим. Сам разбираш, че ние интерес от технически проблеми нямаме, обратното. Ще трябва да си избереш друга зала.

Поздрави,
      Деси
    • timeNULL
      timeNULL
      Бронз
      Еми то аз от вашия сайт сефте чух за еверест покер и от тук го свалих няма как да е от преди това регнах се във party poker но там като си попълних всички данни коректно изписва :

Due to legal gaming restrictions in your region we are unable to log you in. We apologize for any inconvenience caused.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @timeNULL,

Здравей отново,

Предполагам не знаеш, че този линк се използва от още 18 общности и няма как да говорим за грешни линкове. В такъв случай е от браузъра ти. Няма как да ти помогна, освен да те помоля да пробваш в една от другите зали, където може да получиш начален капитал. Избери си тук.

PartyPоker не е достъпна за българи, които живеят в България, защото отделът им за клиенти се намира там и политиката на компанията забранява те да предлагат продукта при тези обстоятелства.

Поздрави,
      Деси