Правила за стейкване

• Bot33
      Bot33
      Бронз
      поради честите злоупотреби с стейкване защо не добавите в правилата за стейкване участника да си оставя актуален телефон скаип мястото кадето живее и така... така мисля че ще се сведат до минимум измамите пак и участника вярвам че като знаят каде живее или са говорили с мего по телефона някой от участниците в стейка няма да мисли за злоупотреби :)
      Съвети към спонсорите

Преди да спонсорирате някой вие трябва да:
      • Знаете личните данни на вашия партньор
      • Имате копие на неговата лична карта или паспорт
      • Знаете телефонния номер на партньора ви (и да го тествате)
      • Имате верифицирате имейл адрес (например имейл адреса, от който сте получили копие на документите на партньора ви)

то си е написано но защо не се спазва!!!! неможе това да са изисквания към спонсориращите те трябва да са за човека който е пойскал стейк... затова ги направете задължителни в темата,.,,, пускаш тема отдолу до обратна връзка си остав реватяш копие на лична карта мобилен телефон и каде живееш... !!!!! То е написано но не е написано както трябва.... после за това хората реват само ....
  • 20 отговора
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      Мерките в горния пост са доста прекалени - никой няма да си даде копие на личната карта на случаен човек, който иска да го спонсорира с 10-20 долара. Както виждам, макар че фигурират в правилата за спонсориране, не се изпълняват към момента.

PokerStrategy неведнъж са заявявали, че не могат да са гарант по такива сделки, но няма ли вариант те да са страната, която държи информацията за спонсорирания играч (лична карта, адрес и т.н.). Ако играч който търси спонсорство предостави личните си данни на PokerStrategy, смятам че шанса за злоупотреба понамалява.

Определено са твърде много злоупотребите напоследък, включително и в английския форум и почва да се губи смисъла от тази секция.
    • rostinm
      rostinm
      Бронз
      ми като не иска да си даде данните да не иска пари бре аман от скапанятци дето 100 200 дол са им проблем като немат пари за покер да одят на работада си изкарат .
    • sneaker1212
      sneaker1212
      Бронз
      Това е незаконно:
      • Знаете личните данни на вашия партньор
      • Имате копие на неговата лична карта или паспорт
    • kiril92
      kiril92
      Бронз
      Аз пък предлагам : Този раздел "спонсориране" да бъде премахнат
    • pst1us
      pst1us
      Бронз
      Проблема не е в раздела и НЕ трябва да бъде премахнат. Проблема е че се спонсорират хора които нищо не разбират от покер или много малко за да не се обидят. Все пак са си виновни хората които са споносрирали. Трябва малко по - внимателно със спонсорирането. Вижте го от кога е член, блог има ли, кви успехи, друг път спонсориран ли е, как се е представил. Засичали ли сте го често по залите като сте играли... елементарни въпроси, които ще спестят нерви и пари.
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      kiril92 напълно съм съгласен с тебе !!!
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Първоначално публикувано от LetchLord
      Мерките в горния пост са доста прекалени - никой няма да си даде копие на личната карта на случаен човек, който иска да го спонсорира с 10-20 долара. Както виждам, макар че фигурират в правилата за спонсориране, не се изпълняват към момента.
      Изобщо не са пресилени !
      Който не иска да си е дава, просот да не търси стейкване и готово !
    • 7Lucker
      7Lucker
      Бронз
      Е Gmelestiq като го знаехте всички не завлече ли пак хора и изчезна....В тая държава няма нищо сигурно,така че вариантите са 2 :

- или рискуваш и стейкваш някого
      - или просто отминаваш темата
    • pst1us
      pst1us
      Бронз
      Гмелестия не изчезна! Той не си доигра Евента но върна парите.
    • kiril92
      kiril92
      Бронз
      Понеже ме съмнява да затворят раздела предлагам този който завлече играч/и да бъде гонен от форума . Червен картон,бан и да не влиза никога повече .
    • pst1us
      pst1us
      Бронз
      Това вече е някакво решение и мисля че е добре да се приложи!
    • rosso1948
      rosso1948
      Бронз
      Първоначално публикувано от pst1us
      Гмелестия не изчезна! Той не си доигра Евента но върна парите.
      Кога ги е върнал ,че нещо не ги виждам в сметката си :D
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Условия за стейкинг
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравейте,

Разделът за стейкинг беше създаден след многобройни желания на членове на общността. Той също така предлага добри възможности за печалби и спонсориране и няма да бъде изцяло премахнат.

Както вече е ясно обявено, PokerStrategy.com няма как да вземе активна страна в тези сделки или да участва в активни разследвания в случай на злоупотреби. Всичко, което можем да направим, е да ви дадем адекватни съвети за сигурност на средствата ви. Вие сами решавате дали да ги спазвате или не. Ако решите последното, то поетият риск е изцяло ваш.

Поздрави,
      Камен
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      А какво ще кажете да се направи и т.нар. blacklist, където да са вписани всички, които са завлекли някой?
    • vesito80
      vesito80
      Бронз
      Аз пък мисля ,че който няма пари има фрийроли.Никога не бих взела пари.Въпроса не опира до пари.Пътя е дълъг но трябва да се почне от най ниското.Ако някой много добър и доказан играч като Bah вземе за голям турнир -да.Но да искаш 200-300$ да играеш с чужди пари не го разбирам.Аз от началния си капитал все още имам и даже съм и напред,ама само рейка за залата ми е 160$.На тоя етап работя за тях.Тъй,че някой ако вземе 200$ има опасност само за залата да изкара някой лев и да си направи кефа.
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,

Първоначално публикувано от LetchLord
      А какво ще кажете да се направи и т.нар. blacklist, където да са вписани всички, които са завлекли някой?
      Именно това представляват темите за обратна връзка, в които също рядко се пише....

@vesito80 - Печелившите играчи са тези, които печелят, въпреки рейка на залата. Също така всички зали си имат системи за връщане на част от рейка :tongue:

Поздрави,
      Камен
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      vesito80 искам снимка на личната ти карта и снимка в цял ръст :) каде живееш и номер на телефона ти :)
    • DanBalannn
      DanBalannn
      Бронз
      редактирано
    • 1
    • 2