VIP Summit Club

• JoDDDzz
      JoDDDzz
      Бронз
      Здравейте, можете ли да ми обясните дали ако се запиша в VIP Summit Club в Еверест покер( за да трупам повече сумит пойнтс), това ще повлияе на стратеджи точките ми в този сайт и ако да по какъв начин?
      Другият ми въпрос е дали записването ми в клуба влияе по някакъв начин на началният ми капитал от 50$ и ако да по какъв начин?

Благодаря предварително!

За много години!

Jo
  • 5 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @JoDDDzz,

При нас се броят нормалните точки, който трупаш. Ако залата ти дава бонус точки, тук няма да има разлика. Може да потвърдиш същото със залата. Те ще ти кажат къде ще можеш да използваш точките си и за какво.

Поздрави,
      Деси
    • jokerasheva
      jokerasheva
      Бронз
      Ако не се запишеш за вип точките в еверест няма да ти се отчитат точки за преминаването на различните вип нива,а всички промоции в еверест покер са пряко свързани с тяхната вип програма.
      ако имаш други въпроси относно еверест готов съм да помогна
      Поздрави,
      Митко
    • JoDDDzz
      JoDDDzz
      Бронз
      Благодаря Ви много :)
    • KyKeP
      KyKeP
      Бронз
      как става записването за тях :f_frown:
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей KyKeP,

За да се запишеш, просто си влизаш в сметката и от лобито на софтуера избираш бутона "Account', а след това избираш VIP Summit Club от менюто. Прочиташ и приемаш условията за ползване и си вътре. :) След като акумулираш 300 точки през месеца, в който си се регистрирал, ще започнеш да получаваш преференциите на VIP Summit Club на първия ден от следващия месец.

Поздрави,
      Деси