безплатен начален капитал

• n547nn
      n547nn
      Начален
      Здравейте, след като реших теста за безплатния начален капитал , създадох си сметка в cake poker и след това изпратих копие от личната си карта на 29.12.2009 и все още не сам получил никакъв безплатен начален капитал.
  • 18 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей и ЧНГ!

Моля да пишеш на англ. език на отдела за клиенти тук и те ще те посъветват какво се е случило и какво се изисква от теб.

Поздрави,
      Деси
    • Headsman
      Headsman
      Бронз
      И аз бях пратил всичко и ми отговориха, че не сам тракнат към тях а това е невъзможно защото си ми отчита че е verify username-a първо даже ми писаха че съм нямал реален акаунт мн зле 3 писма докато разберат накрая не можело защото не съм зачетен към тях как стана това нз първо прати документи после не си към нас а 100% съм сигурен че направих сичко нищо насочиха ме към друга зала сега ще видя какво ще стане с Pokerstars ако е същото просто нз...
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @Headsman,

Винаги може да потвърдиш и със самата зала. Ние нямаме причина да създаваме излишни проблеми. Попитай залата дали си тракнат към нас и сам ще се убедиш, че е проблем, който ние не може да решим. Както казах и преди, следвай подробно инструкциите и изтрий "files & cookies".

Поздрави,
      Деси
    • Headsman
      Headsman
      Бронз
      Както и да е вече разбрах, че към cake poker net може да имаш само 1 акк с рейк бек и са ми го затворили, писах да ми го отворят без рейкбек, ама казаха, че не могат трябвало нов акаунт и така.Ориентирах се към Pokerstars нали не е проблем там да взема бонуса направил съм всичко и чакам потвръждения няколко дни.... ще изчакам още няколко и ще питам какво става. И мерси все пак
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здарвей Headsman,

Да, може да го направиш. Ако самата зала е казала да си направиш сметката на ново, може да го направиш, като следваш отново инструкциите за смъкване и да правиш потребителското име на нашия отдел за клиенти. По принцип залите не го позволяват, но ако Cake правят изключение и ти казват така, би могъл да пробваш.

От друга страна, да. Може да го получиш в PokerStars, ако следваш стъпките тук.

Желая ти успех и не се отказвай, техническите проблеми са неприятни, но силно се надявам да стане и ти благодаря за търпението и разбирането.

Поздрави,
      Деси
    • oTBpaTuTko
      oTBpaTuTko
      Бронз
      тва с личната карта мн тъпо не можаха ли да измислят друга защита
    • Headsman
      Headsman
      Бронз
      в много сайтове искат лична карта и е нормално особено за нас... много сайтове са си патили с нас. Още от парти покер си спомням преди време и куп други.Това е, за да се избегне повече от един акаунт, а не да ти ползват нещата наляво и надясно....

И към Деси,

Всичко е вече ок с Покерстарс получих си всичко... :) даже днес им писах какво става и писаха до 48ч, а то след няколко часа ми беше преведен... И искам само да попитам има ли време, за което трябва да се избие този начален капитал и ако не успееш се взима или няма. Благодаря още веднъж! А и последно фърст депозита ми се губи така нали??че исках само да пробвам тук как е и да депозирам, ако не ще чакам релоуд бонус айде и успех!
    • finchybg
      finchybg
      Бронз
      Здрасти Headsman,

тук ще намериш отговорите на въпроса си.
      Трябва да направиш 500 точки, а както виждам после може да се възползваш и от бонуса им за първи депозит.

Поздрави,
      finchybg
    • liverbul
      liverbul
      Бронз
      finchybg, а ако даден играч не успее да направи 500 vpp точки, но направи горница от ...примерно 100 долара, какво става? Може ли да разполага с горницата над тези 50 долара или и тя гори? Питам, не защото пряко ме касае( аз така или иначе няма да им пратя лични данни), а защото никъде не е пояснено, а смятам, че е важно да се знае.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @Headsman,

Здравей,

Радвам се, че вече си получил бонуса си. :) Началният капитал е стартов бонус и няма да имаш право на втори с депозит.

Желая ти успех по масите!

@liverbul,

Бих ти препоръчала да пишеш на отдела за клиенти на самата покер зала. Не ние, а те отговорят за критерия на бонуса. За да избегнем невярна информация, моля провери с PokerStars.

Поздрави,
      Деси
    • nqmammnenie
      nqmammnenie
      Бронз
      kolko to4ki trqbvat za izbivaneto na bonusa....prosto i qsno,ima li nqkakyv otgovor :s_o:
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей nqmammnenie,

Първо искам да те помоля да погледнеш форумните ни правила, които можеш да намериш ТУК. Надявам се следващия път да пишеш на кирилица.

Колкото до условията на бонуса, това зависи от покер залата, която си избрал. Най-добре е да се свържеш директно с отдела за обслужване на покер залата, който ще ти даде най-пълна информация!

Поздрави,

Надя
    • blo0dman
      blo0dman
      Начален
      един приятел също има проблем с на4алния капитал от 50$ пратил е си4ки документи писал и на операторите но никаф отговор не полу4ава каза дори 4е 2 пати им пратил на емайла докоментите си акаунта му е noconnection4 някой може да помогне ще съм благодарен
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @blo0dman,

Здравей,

А твоят приятел не може ли сам да зададе въпроса си във форума? Няма да коментирам сметката му с трети лица.

Моля да пише на англ. език до отдела за клиенти тук и да попита за бонуса си. Ние не предлагаме обслужване на клиенти във форума. Тук се занимаваме с развитието ви на покер играчи.

Поздрави,
      Деси
    • blo0dman
      blo0dman
      Начален
      Първоначално публикувано от DessiP
      @blo0dman,

Здравей,

А твоят приятел не може ли сам да зададе въпроса си във форума? Няма да коментирам сметката му с трети лица.

Моля да пише на англ. език до отдела за клиенти тук и да попита за бонуса си. Ние не предлагаме обслужване на клиенти във форума. Тук се занимаваме с развитието ви на покер играчи.

Поздрави,
      Деси
      Dobre 6te mu predvam izvenete za bezpokoistvoto
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @blo0dman,

Не смятам, че въпросът ти ни е коствал нещо, затова сме тук. Просто е желателно потребителите да пишат за собствените си сметки, а не да карат трети лица да пишат от тяхно име.

Моля да пишеш на кирилица! Нарушаваш форумните правила, виж тук.

Поздрави,
      Деси
    • rodinit
      rodinit
      Бронз
      Здравейте. реших теста за безплатен начален капитал създадох си сметка в bet365 на10. 1. 2010 но не получих нищо.Може ли да помогнете.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Привет rodinit,

Моля да се свържеш с отдела за клиенти на англ. език тук и колегите ще ти помогнат.

Поздрави,
      Деси