problem

• 9 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей themadman7,

Съжалявам да чуя, че се е наложило да чакаш доста време, но знам, че отговор ще получиш тук на въпроса си.

Форумът ни не предлага обслужване на клиенти. Ние сме професионалисти, съсредоточени над вашето покер развитие. Моля да се обърнеш към отдела за клиенти, който е отговорен за сметката ти и бонуса. Ако има нещо друго, моля сподели.

Поздрави,
      Деси
    • themadman7
      themadman7
      Бронз
      точно към отдела за обслужване на клиенти се обръщам за 1000 път
      вече 3-ти път ме карат да препращам мейл-а с данните си
      какво трябва да направя вече незнам
      мога ли да направя някакво оплакване до някой по-визшестоящ или съм обречен да ме разиграват клоуните от отдела за обслужване на клиенти
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @themadman7,

Можеш да го направиш към мен. Аз съм мениджър на българския сайт. Ще те помоля да си разгледаш кореспонденцията с тях добре и да ми опишеш какво се е случило, след което аз ще я изискам от тях и ще преценя ситуацията.

Хубаво разгледай от къде си изпращал документите си, ако не е регистрираният имейл с нас, това със сигурност е причината.

Трябва да си изпратиш документите отново. Когато го направиш, моля да ме уведомиш.

Поздрави,
      Деси
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Сребро
      Получавам съобщение, че не е получен mail ми и пак да изпратя снимките.
    • themadman7
      themadman7
      Бронз
      и мене така ме базикат от 2 седмици и почвам много да се нервя
      а на някои минали теста даже не им искат данните
    • themadman7
      themadman7
      Бронз
      пратих им .. този път ми писаха че са го получили и ще се свържат скоро ....
      и пак чакам за началния капитал
      и не ми отговарят на съобщенията
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Сребро
      Пич и аз имам същия проблем.Последните десет mail-a, които съм изпратил са с данните ми и винаги не са получени.:)
    • JohnGotty
      JohnGotty
      Бронз
      Момчета мога ли и аз да ви дам един съвет с голямо уважение:Седнете и ПЪРВО прочетете някоя статия за морала в покера и има ли той почва у нас ;) Имайте търпение винаги има трудности...
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравейте kkki4uka2 & themadman7,

Съжалявам да чуя, че сте разочаровани. Ще се свържа с отдела за клиенти и ще ги помоля да ви обяснят какво се е случило и какво се случва със сметките ви.

Ще се постарая в бъдеще да няма такива проблеми, но ви уверявам, че информацията ви не е просто изгубена. След като не изпратите документите от имейлите, които сте регистрирали с нас, а от друг - те биват унищожени и затова се налага да ги изпратите на ново от имейлите си, които имаме записани в сметките ви.

Поздрави,
      Деси