МaxTelecom

• kjweed
      kjweed
      Бронз
      Някой ползвал ли е мобилен интернет от тях. И може ли да ми каже дали скоростите са постоянни, дали нета прекъсва и дали се влияе от времето. Бих бил много благодарен на хората, които споделят мнение/опит!
  • 7 отговора
    • xwink93
      xwink93
      Бронз
      +1 сега и аз си търсим сносен мобилен интернет.
      Под сносен имам предвид,че да мога да играя нормално 3-4 маси и през другото време за безцелно браузване и нета.

kjweed що не пробваш тоя GoWeb Unlimited каазаха ми,че ставал.
    • PacManBG
      PacManBG
      Бронз
      Общо взето в районите с покритие с макс телеком няма пробллеми, но има точки в сградите и помещенията където е възможно да имат слаба връзка.
      Може да се възползвате от тестовия им период, при подписване на договор дават 2 дена тест - и ако не ви устройва покритието на местата който искате може да го върнете.
      Като цяло в централните части на градовете с покритие не би трябвало да има проблем.
    • mitkov93
      mitkov93
      Бронз
      Първоначално публикувано от xwink93
      Под сносен имам предвид,че да мога да играя нормално 3-4 маси и през другото време за безцелно браузване и нета.

Специално за тези работи мога да ти препоръчам на БТК нета (или виваком го наричат вече представа нямам).Всичко си е вътре и няма такова духне вятър спре.Вънка ако ще да гърми и трещи аз си цъкам. :D За 5-6 години два пъти ми е спирал нета и то заради развален модем,който идват и ти дават нов на същия ден.Абе супер си е. :s_biggrin:
    • xwink93
      xwink93
      Бронз
      Първоначално публикувано от mitkov93
      Първоначално публикувано от xwink93

Специално за тези работи мога да ти препоръчам на БТК нета (или виваком го наричат вече представа нямам).Всичко си е вътре и няма такова духне вятър спре.Вънка ако ще да гърми и трещи аз си цъкам. :D За 5-6 години два пъти ми е спирал нета и то заради развален модем,който идват и ти дават нов на същия ден.Абе супер си е. :s_biggrin:
      аха,благодаря :) ще се радвам и на още мнения :)
    • kjweed
      kjweed
      Бронз
      Става въпрос за мобилен интернет не за АDSL.
      Някой е ползвал плс да сподели. А за тези 2 дена нищо не може да се разбере.
    • Gygri
      Gygri
      Сребро
      Здравейте. Ползвам мобилен интернет на глобул над година, 14лв 1000МБ след това на някаква спъната скорост. За старс няма да имаш проблем, играл съм 30 маси без проблем, но изключвам всякакви приложения на лаптопаси като единствено активни са антивирусна, ХЕМ, Тейбъл нинджа и покер клиента. Преди имах проблеми с тилта само през мобилния. Задължително изключваи скайп. Иначе в началото ми направи учудващо добро впечетлени колко е стабилна връзката, за около година ми се е случвало около 5-6 пъти да ми се разпадне връзката като дори не съм сигурен дали проблема не е бил в машината ми.
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей kjweed,

МaxTelecom - не съм ги пробвал, но чух много лоши отзиви за тях. Оплакващите се били летовниците на морето. Нещо скоростите и цифрите, които предлагали не били това, което получаваш реално.
      Но все пак информацията ми се корени само на слухове и дочуто от приятели и познати.

Поздрави,
      Христо