Вече не получавам точки

• lhorozov
      lhorozov
      Бронз
      В момента играя в Pokerstars с ник lhorozov
      Мисля, че като си правих регистрацията играх в друга зала.Има ли начин да "прехвърля" решението си на този акаунт и да продължа да трупам точки.Ако не какво ме съветвате да направя?
  • 3 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей lhorozov,

Добре дошъл в нашия форум!

Съжалявам да прочета, че в момента не можеш да трупаш StrategyPoints, тъй като сметката ти в PokerStars не е тракната към нас.

Опасявам се, че не е възможно да променим това - ако не си се регистрирал в PokerStars чрез нашия линк и с нашия маркетинг код, не е възможно това да бъде променено в последствие.

Ти обаче все пак имаш две други възможности да качиш своя статус при нас и да събираш StrategyPoints: едната е да депозираш в някоя от партньорските ни покер зали и чрез играта си там да трупаш точки, или да си закупиш пакет за точки за 3 или 12 месеца. Разбира се, може да комбинираш и двете и така точките от пакета да са просто допълнителни към тези, изиграни от теб.

Ние с радост ще ти помогнем да избереш друга покер зала (или зали), ако решиш да събираш точки при друг наш партньор - само трябва да ни дадеш следната информация:

a. Кой покер вариант играеш? (No-limit? Sit & Go? MTT? Pot Limit Omaha, Fixed Limit, други?)
      b. Какви лимити играеш? (пример: NL25, SNG $55, FL .50/1)
      c. Играеш на пълни (10 или 9 играчи) маси или на къси (5 или 6 играчи)?
      d. В кои зали имаш сметки, които не са тракнати към PokerStrategy.com?

Очакваме твоя отговор!

Поздрави,
      Надя
    • lhorozov
      lhorozov
      Бронз

a. Кой покер вариант играеш? (No-limit? Sit & Go? MTT? Pot Limit Omaha, Fixed Limit, други?)

Обичам турнирния стил на игра.Играя СНГ и МТТ до 10$ вход на пълни маси.Сметка мисля че имам към "Меншън покер", но съм си забравил данните.Мисля, че другаде нямам.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от lhorozov

Обичам турнирния стил на игра.Играя СНГ и МТТ до 10$ вход на пълни маси.Сметка мисля че имам към "Меншън покер", но съм си забравил данните.Мисля, че другаде нямам.
      Здравей,

Мansion Poker вече не приемат играчи от България, затова нямаше да ти предложа тази зала така или иначе :)

За SNG препоръчваме Betfair Poker, където има добър трафик до бай-ин $50, има Double or Nothing турнири, атрактивна VIP система за SNG играчите, както и страхотен бонус за първи депозит до $2500, както и дневни и седмични фрийроли за покер стратези.

Също така можещ да погледнеш и Betfred, както и bet365 в мрежата iPoker: там също има приличен трафик на лимити до $5, сравнително слаби играчи, Double or Nothing турнири, атрактивна VIP система и добри бонуси за първи депозит.

Колкото до МТТ турнирите, ние препоръчваме да играеш такива в няколко зали, а не само една, тъй като в по-малките зали няма достатъчно трафик само за една ала. Можеш да го комбинираш със залите, които ти препоръчах за SNG.

Надявам се да съм ти помогнала с избора :)

Поздрави,
      Надя