дисциплина на игра в покера

• pepikojak
      pepikojak
      Бронз
      Здравеите, аз сам нов в писането по форуми но горе долу от 4 г.играч покер .искам да попитам как мога да си подобря дисциплината .играя главно фреероллчета но от скоро почнах да депозирам по някои лев .Но проблема е там 4е много барзо искам да забогатея играя на нива 0.02-0.04 холдем нл с банка от 25е но барзо ми омразва и се качвам на горе ) естествено губя всичко.Ако може даите някаква таблица или нешто 4е не мога ве4е) благодаря предварително. играя в покерхевен ник-grgrgr1
  • 2 отговора
    • veselinski
      veselinski
      Бронз
      Първоначално публикувано от pepikojak
      Здравеите, аз сам нов в писането по форуми но горе долу от 4 г.играч покер .искам да попитам как мога да си подобря дисциплината .играя главно фреероллчета но от скоро почнах да депозирам по някои лев .Но проблема е там 4е много барзо искам да забогатея играя на нива 0.02-0.04 холдем нл с банка от 25е но барзо ми омразва и се качвам на горе ) естествено губя всичко.Ако може даите някаква таблица или нешто 4е не мога ве4е) благодаря предварително. играя в покерхевен ник-grgrgr1
      Ти сам си си отговорил на въпроса.

http://bg.pokerstrategy.com/strategy/

Изчети всичко,което е достъпно за твоя статус.
    • anahidps
      anahidps
      Бронз
      Здравей pepikojak,

Добре дошъл във форума ни! Казвам се Ани и съм част от екипа на PokerStrategy.com.

Радвам се, че си решил да започнеш да пишеш тук, споделянето и обсъждането на покер преживяванията ти с другите членове на нашата общност определено ще ти помогне да подобриш играта си.

Препоръчвам ти това видео:

Да победим лимитите - Бронз

Надявам се да бъдеш активен във форума и те каня да се представиш на общността ни - ТУК.

Поздрави,
      Ани