Pursuit of happiness through fail ver 2.1.0

• GramatikovBG
      GramatikovBG
      Бронз

За тези от вас, които не знаят кой съм - поредния супер мързелив играч. Започнал съм със STT, после малко MT SNG до 16$ във ФТ и Старс. След това минах на FR NLHE, където бях размазан. После SH (преди малко над 1 година) и все още се въртя на нл50 и нл100. Участвам за рекордите на Гинес - най-много слизания от нл100.

Последните 2-3 месеца не играх оптимално - слаба концентрация, слаба подготовка извън масите... изобщо всичко беше на едно изключтелно ниско ниво. Освен това понеже е лято имаше доста големи харчове в комбинация със спад на приходите и допълните разходи за другите неща с които се занимавам - нещата не са розови. Трябва да си оправя бъркотиите и да си стъпя здраво на краката, което без ясен план разграфен на по-малки цели няма да се получи!

Тук ще пиша само за покер графика си, като личния ми такъв ще си е само за мен ;) .

Всичко ще е разграфено на седмици :

:diamond: [ ] 25 часа игра
      :diamond: [ ] 7 часа анализ на ръце
      :diamond: [ ] 7 часа видео анализи, дискусии, sweats
      :diamond: [ ] 5 интересни ръце, анализирани в блога
      :diamond: [ ] Да си отбелязвам какво съм свършил всеки ден

Също така въвеждам наказателен режим :

:facepalm: Опит да си кача краката на бюрото (дори само да започна да ги премествам и да се спра) - 15 лицеви

:facepalm: Ако погледна скайп, chrome или каквото и да било, което може да ме разсея (освен, ако слушам музика в youtube и листата ми спре) - 100 коремни

:facepalm: За всяка откровенна простотия, която направя по време на сесията - 2км бягане

:facepalm: Ако усетя, че съм в тилт и не стана веднага - 5км + 3х15 лицеви + 200 коремни

Бягане - на следващата сутрин.
      Лицеви и коремни - веднага след сесията.
      Ако са прекалено много ще бъдат разпределени в следващите дни, но задължително изпълнени в 7 дневен срок.

В момента съм и пред дилема, какво да правя с пакета за Ирландия. Причината е, че билета ми е 10bi и не мога да преценя дали ще е +ЕВ за банката ми. Иначе относно преживяване със сигурност ще е интересно + никога не съм бил там. До утре вечер ще реша как да постъпя.

Успех по масите,
      Граматиков :f_love:
  • 84 отговора
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
    • Ico0o
      Ico0o
      Бронз
      Голямо бягане и трениране ще падне, глхф бъдещ Арни! :D
    • palavIVO
      palavIVO
      Бронз
      Давай Гррама, ти си!

Успех в начинанието, надявам се да те видя пак същия на 24...Е, с една идея по-корав :D :facepalm:

Иво
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      Яко ново начало, много ми харесаха графика и наказателния ти режим :s_biggrin: Дано да ги следваш стриктно :D :facepalm: :D Успех!
    • kukkiwonBG
      kukkiwonBG
      Бронз
      Също така въвеждам наказателен режим :
      .............................

Това някак си не мога да си представя как ще свърши добре....
    • wiley68
      wiley68
      Бронз
      Успех в начинанието. Страхотно е :)

Много ми хареса частта с лицевите опори. Може ли да си открадна идеята, като в моя случай я заменя с нещо по-леко, че може да приключа в болницата. Мисля да ползвам гиричките на дъщеря ми вместо лицеви :)

Отново успех и дано да не се откажеш ;)
    • DIMIKER
      DIMIKER
      Бронз
      позната история , този филм сме го гледали :D

ще е интересно как ще е в покер вариант :)
    • comodus14
      comodus14
      Бронз
      Откраднах си идеята за наказателния режим, но без коремните преси :facepalm: :D . Успех :)
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Успех :)
    • petrakow
      petrakow
      Бронз
      ГЛ, да премажеш конкуренцията по следния начин:

• IvanSh1
      IvanSh1
      Платина
      Много добре си оформил нещата по изпълняването на целта, успех!
    • akseltgtg
      akseltgtg
      Бронз
      То както съм се надъхал да права някакво тяло и както правя по 20 грешни отигравания на ден ,ще взема и аз да крадна идеята с наказателния режим. :s_biggrin: Успех с инициативата ,напред и нагоре! :diamond:
    • GramatikovBG
      GramatikovBG
      Бронз
      Първоначално публикувано от kukkiwonBG
      Това някак си не мога да си представя как ще свърши добре....
      Ако стане така да не мога да смогна ще се направят промени, няма да бягам например, докато получа инфаркт.

Благодаря ви за пожеланията, дано това не е поредния EPIC FAIL.
    • kukkiwonBG
      kukkiwonBG
      Бронз
      Нямам предвит, че ще се пресилиш. Досега не съм чувал някои да умре от мързел :f_o:
      Имам предвит, че идеята е лоша. Предпоставяш се сам за fail.
      Проблеми много виждам и нямам времето сега да пиша подробно, но общо:
      1. Ако искаш да спортуваш, прави го... Недей да го правиш наказание! LOL
      2. Имаш някакъв контол над това колко грешки ще допускаш, но само от към честота, но не и от към timing. Тоест и спортуването ти няма да е много ефективно.
      3. Лицеви и коремни не обхващат чак толкова много от тялото ти....
      .....

Това може би ще помогне:

Ако искаш още инфо ми напомняй в skype и като имам време ще намеря нещо точно за теб из "архива".

Best,
      Kukki :s_love:
    • GramatikovBG
      GramatikovBG
      Бронз
      Свърши ден1 на турнира в Ирландия. Ще започна в ден 2 с близо 100бб, което е много добре. Точно последната ръка загубих с КК в 3б пот с/у играч, които спуках на последната ми маса яко тилтна и ми плати извън позиция с 43о за да флопне стр8 :facepalm: . Щях да съм чип лидер или поне близко до него, но здраве да е. Не е и да нямах късмет по-рано когато в 3б пот ударих топ тво с/у АА и издържаха.

Ирландците са супер луди и почти нищо не им разбирам - рофл. Все едно не говорят английски. Не съм спал от над 40 часа + съм пътувал доста, за това сега ще ударя още 1 бира и припадам. Утре в 13:00 се връщам по масите, този път бодър и мисля да убивам, дано и картите ми имат това намерение. Направих няколко доста добри блъфа + се измъкнах от много кофти ситуации с почти никакви загуби от което съм много щастлив. Само не се възползвах добре от първата ми маса, където бяха супер злетаци без 2 момчета, а аз с тъпото си его само с/у тях играх - супер съм зле. Утре без такива глупости!

Успех по масите,
      Gramatikov :f_love:
    • petrakow
      petrakow
      Бронз
      Първоначално публикувано от GramatikovBG
      za tova sega shte udarq oshte 1 bira i pripadam.
      Айде, айде, знаем си кирливите ризи :D Последният път като се събрахме за 1 бира... :facepalm: Аре шипвай го тоя турнир и ела в София да се почерпим по една бира.
    • Ico0o
      Ico0o
      Бронз
      Аре по-добре не удряй 1 бира, че не знам къ шса прибереш.

Чакаме кат го шипнеш да почерпиш по една бира. :facepalm: :D
    • vengeance77
      vengeance77
      Бронз
      Поляризирани алкохолици :facepalm: :D
    • solarispoker
      solarispoker
      Бронз
      Първоначално публикувано от petrakow
      Първоначално публикувано от GramatikovBG
      za tova sega shte udarq oshte 1 bira i pripadam.
      Айде, айде, знаем си кирливите ризи :D Последният път като се събрахме за 1 бира... :facepalm: Аре шипвай го тоя турнир и ела в София да се почерпим по една бира.
      Дам...дано не пропуснеш останалата част от турнира :D . Успех!!!