Мразя да блогвам

• veselinski
      veselinski
      Бронз
      Такааа, по принцип съм изцяло негативно настроен към блогването, но от скука ще взема да си направя един. Главната причина е, че нямам познати, които активно да се интересуват от покер и повечето са диви фрироладжии за които покерът е разновидност на ТОТО 6/49.

Та, казвам се Веселин и съм от Пловдив. Още от 2006 година започнах да играя по различните сайтове покрай бетването, но никога не съм играл сериозно и то с доста големи паузи. На няколко пъти съм печелил нещо от безплатните турнири, правех ги 100-200$ главно с късмет и ги теглих. В края на 2010 година се регистрирах,взех си 50-те $ във FullTilt и ги профуках. След това направих един депозит пак там и започнах директно от НЛ10, като въпреки десетките часове изгледани видео материали(абсолютно всичко съм изгледал за ниво "бронз" и "сребро") ядох голям пердах първите 2 месеца успях да натрупам банкрол за НЛ25. За съжаление откриха рак на баща ми и си изтеглих 80% (за щастие преди черният петък) от банката за да помогна за лечението, а останалата част в момента е заключена във FT. След това 1-2 месеца изобщо не ми беше до покер, понеже освен почти непрекъснатата заетост нямаше как да отделя пари за да започна от нулата.

За щастие получих втори начален капитал в Еверест, който взех и един месец си стоеше непокътнат и след като отново разполагам с повече време и пари за грандене започнах да ги опустошавам на 1$ DoN-ове. Очудващо дори и за мен след около 400 (~300 отчетени в HM) просто им режа главите като пилета с 28% ROI. Към днешна дата резултатите ми са следните:

Трафикът не е особено добър, но играчите са ужасяващо слаби и дори играейки с донякъде неправилна игра(заради резултатите, които ми носи до момента) си учетворих началният капитал.
      Поради скапаната структура на Еверест на по-горните нива засега оставам на 1$ докато не си избия бонуса за депозит,не обера всички благинки до изкачването на статуса и докато не ми скимне нещо друго.

За да бъде интересно и за да си надвия мързела смятам да си поставя следните цели и да видя какво ще успея да свърша до края на месеца:

:club: [ ] Да изигравам поне по 30-40 турнира на ден ( с нормална скорост са).

:club: [ ] Никаква игра и пълен релакс в Неделя.

:club: [ ] Препрочитане на всички статии за SnG турнирите на ниво "Бронз" и "Сребро".

:club: [ ] Да постна поне 10 ръце до края на месеца във форумите за анализи на ръце.

:club: [ ] До края на месеца да имам банка с поне 100 BI 3$-те турнири в еверест.

:club: [ ] Да ъпдейтвам противния блог и да не се оправдавам с мързела си.
      За финал - днешната ми любима песен:

• 23 отговора
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Честит ти НЕблог и много да НЕблогваш в него ;)

Успех
      М
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Мразя да блогвам

М'чи нидей ва! :D

Ти пък... Веселине, гледай к'во е яко, постваш яки графики... Хората им се радват. :)

Успех с блога и покера!
    • Slaker
      Slaker
      Бронз

Аз бих те посъветвал да играеш повече в петък, събота и неделя. Защото тогава има повечко слаби играчи заради почивните дни.
      Успех с начинанието!
    • Ico0o
      Ico0o
      Бронз
      В неделя и господ почива. :D
    • veselinski
      veselinski
      Бронз
      Първоначално публикувано от Slaker

Аз бих те посъветвал да играеш повече в петък, събота и неделя. Защото тогава има повечко слаби играчи заради почивните дни.
      Успех с начинанието!
      Те като цяло във всеки ден от седмицата са мега слаби играчи и трафикът е почти еднакъв.Има 5-6 нит регулара и останалото е рибни пасажи. Неделята си я оставям почивна за да си почина психически от правенето на едно и също в останалите 6 дни от седмицата, както и поне един приятелката ми да получава повече време с мен за сметка на покера :f_love:

Първоначално публикувано от Ico0o
      В неделя и господ почива. :D
      "..И на седмия ден(неделя явно) Господ каза:
      -Е*и му мамата,няма само да работя"
    • veselinski
      veselinski
      Бронз

GOT ACES?
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      А защо не дойде на сбирката в Пловдив? Нямам ти телефона, свържи се с мен в Общност.

Редактирано от moodkiller, причина: ще черпиш. :D
    • veselinski
      veselinski
      Бронз
      Дори не съм знаел, че е имало :s_confused: . За следващата обещавам да дойда.

Пратих ти покана в "Общност".
    • veselinski
      veselinski
      Бронз
      Току що изпратих снимки на съпорта на Еверест как двама руснаци си обявяват какви карти имат в чата. По едно време като им обясних какво ще направя взеха да го удрят на молба да не го правя,че с това се изхранвали. Само гърч за мръсните блядове.
    • marti1988
      marti1988
      Бронз
      Първоначално публикувано от veselinski
      Току що изпратих снимки на съпорта на Еверест как двама руснаци си обявяват какви карти имат в чата. По едно време като им обясних какво ще направя взеха да го удрят на молба да не го правя,че с това се изхранвали. Само гърч за мръсните блядове.
      виж фреакс83 в покерстрас :D с 18к от Don турнири ,последно като играех в 888 играеше с един германец :facepalm:
    • marti1988
      marti1988
      Бронз
      виж фреакс83 в покерстрас :D с 18к от Don турнири ,последно като играех в 888 играеше с един германец :facepalm:
    • veselinski
      veselinski
      Бронз
      За съжаление почти цялата седмица бях както болен, така и физически смазан от доста работа, която ми се наложи да върша въкщи и това доста ми се отрази на играта. А когато добавим дивата вариация на Пуш/Фолд фазата и сме в долния и край не е особено приятно. Въпреки това успях да си спазя минималният брой турнири, които исках да играя на седмица, както реализирахме и профит.
      Положението общо взето беше тип "Планината Броудбек"

Утре ще добавя и няколко ръце, понеже сега адски,неистово силно ми се приигра Heroes 3 и почвам да си го свалям от замундата :f_cool:
    • veselinski
      veselinski
      Бронз
      Тотално кръшвам 1$ ДоН-овете и играя все още там с 320 BI :facepalm:
      Все още се чудя дали да започна 3$, които са 6макс турбо, но не мога да намеря достатъчно материали за този формат и тотално трябва да променя стратегията си на игра. Бих бил благодарен ако някой може да ме насочи към нещо подходящо за този формат.

Графиката за около 40 дни
      v

• kkki4uka2
      kkki4uka2
      Сребро
      Ти си ги убил. Браво! Смело минавай на 3$.
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Поряяя ги кат рибиии, мибиии... :D
      Абе човек, какво чакаш? Скачай на следващият лимит! :tongue:

Поздравления за хубавата графика! :heart:
    • veselinski
      veselinski
      Бронз
      Тя от ден на ден става все по-хубава, но засега "копам" на 1$ и продължавам да ги убивам някак си по инерция.
      Причините са няколко:

-опонентите са ужасно слаби и от всички игрални дни имам точно 4 на минус и в доста дни правя прилична печалба дори за 1$ ДоН

-Нивата са ужасни
      :diamond: 1$ са нормална скорост с 10 човека,трафика вечер що годе бива
      :diamond: 2$ са с по 18 човека - трафик нулев, разбираемо ги пропускаме
      :diamond: 3$ са 6 човека, турбо - трафик повече от добър, но изцяло трябва да пренастроя начина си на игра, да се подготвя да ме ш*ба здраво вариацията, понеже главно това става когато съм играл турбо формати
      :diamond: 5$ са идентични с 1$, слаб трафик - евентуално се чудех дали директно да скачам там, още го обмислям

-не смятам,че ДоН ме правят по-добър играч. Погледнато от една гледна точка този формат ограничава развитието. Не смятам и цял живот да ги играя, още повече,че нямам рейкбек или бонус да чистя (вече).

-Като цяло Еверест + HEM е ужасна комбинация и е доста възможно да се изнеса от там в края на месеца.

Обобщено - чудя се изобщо какво да правя и в резултат от това не правя нищо :facepalm:
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Обобщено - чудя се изобщо какво да правя и в резултат от това не правя нищо :facepalm:
      Това е изцяло твое решение!
      Аз само ще ти дам съвет относно стоенето и тъпченето на едно място, а именно стоейки в зоната на комфорта - не се развиваш. ;)

Успех, каквото и да решиш!
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Е ... време е тогава да направиш нещо :D

Митко
    • veselinski
      veselinski
      Бронз
      Успях и най-накрая да кешна във VIP фрирола за 14$ в Еверест.

Вероятно ще си догриндя на това ниво в края на месеца и ще си преместя банката в 24покер или Покерстарс за да си изгриндя някой бонус за да върви приятното с полезното.

Ами освен да стана 1$ ДоН про в еверест. :s_biggrin:

П.С. НЕ КОУЧВАМ :D

Fear of the duuuuuck !

• 1
    • 2