Проблем..........

• kkki4uka2
      kkki4uka2
      Сребро
      Пращам много пъти личните си данни.Веднъж даже ми написаха че са ги получили.Днес питах за началния капитал и пак ми обясняват че не съм изпратил лични дани.В крайна сметка ще си получа ли началния капитал или само ще си пиша празни приказки???
  • 11 отговора
    • finchybg
      finchybg
      Бронз
      Здрасти,

Провери дали си ги изпратил от мейла, с който си се регистрирал в Pokerstrategy.
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Сребро
      Проверих-даже ми написаха че са ги получили.Днеска питах кога ще получа 50$ и ми отговориха да пратя лични данни.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @kkki4uka2,

Здравей,

Получил си съобщение от отдела за клиенти тук. Благодаря ти за търпението.

Поздрави,
      Деси
    • themadman7
      themadman7
      Бронз
      dessi
      на мене за 4-ти път ми искат мейл и пак немогат да го намерят .......
      след 3 седмици чакане взеха че получиха 3-тия обаче тряало още снимки ......
      сега като пратех пак сащото чакам чакам неможели да го намерят
      като мравки са на ден по един път ми отговарят на съобщенията чудя се въобще ще си получа ли бонуса близките 1-2 години
      това вече е ужасно досадно
      а не е тайна че на много от членовете на pokerstrategy дори не им искат такива снимки с които да доказват че имат години и т.н.
      а аз им пращам всичко нужно и те пак си правят гаргара с мене
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @themadman7,

Здравей,

Съжалявам, че е имало недоразумение. Помолила ги бях да се свържат с теб. Утре ще погледна какво се случва.

Към останалите,

Това е изключение! Форумът ни не предлага обслужване на сметки и моля да пишете на отдела за клиенти на англ. език тук. В много редки случаи, като този, бихме се намесили и това изквася извънредни обстоятелства.

Поздрави,
      Деси
    • vasvs
      vasvs
      Бронз
      Добрутро на всички :)
      значи да ви успокоя ... когато пратите снимки и данни 1-вият път си правят пас, а вие се чудите кво става ... след тва ви отговарят от supo...@neshtosi.edikvosi ама от Руския супорт и ви обясняват че или нямате снимка или нямате майл или снимките ви не са с добро качество ... аз кво направих -> снимка на ЛК + Ти & ЛК в *.pdf, *.jpg, *.png, *.jpeg и ги пращаш на руският супорт от който те ебават + централния + ако още някой ти попадне в полезреието ... и така след по малко от 24ч. ти превеждат 1-виначалния бонус :)

п.п.: същото се повтори и с един приятел преди седмица ... и при него подейства за отрицателно време :D
    • themadman7
      themadman7
      Бронз
      незнам след няколко дена ще стане месец от както си чакам началния капитал
      ето ве за 34023523598 път ма питат от кой е-мейл съм пратил снимките и на кой от техните е-мейли
      тея яко се гаврят
      малоумни ли са какви са
      4-ти път ме карат да им пращам снимки и за 4-ти път ме питат каде съм ги пратил
      айде някой да направи нещо по въпроса с тая улигофрения моля ви
    • vasvs
      vasvs
      Бронз
      Значи прочети кво ти написах ... ако получаваш запитванията от security.ru@pokerstrategy.com си пусни отново сканирана ЛК + снимка как я държиш на security.ru@pokerstrategy.com + security@pokerstrategy.com и виж дали всичко ти е наред със сметки и майлове.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @themadman7,

За да избегна споменаване на конфиденциална информация във форума, свързана с твоята сметка, ще те помоля да си провериш съобщенията тук. Подробно ти е обяснена причината за многобройните изкисвания на документи и моля да изпратиш документите както е указано там.

Поздрави,
      Деси
    • themadman7
      themadman7
      Бронз
      еми не тея са ******* всеки път нещо ново измислят което трябва да им пратя
      аз се отказвам да си ********* 50-те $ кадето искат
      имам 3 приятели които дори не са им искали потвърждение за личните данни с тея снимки и останалите глупости и са си получили бонуса
      това какво е ??
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @themadman7,

Публикацията ти беше редактирана от мен. Моля да не използваш подобен език във форума на българската общност, а и която и да било друга. Никой не е длъжен да чете подобни изрази и това НЯМА да бъде толерирано при никакви обстоятелства.

Сега ще ти обясня защо колегите ми, които моля да не обиждаш, защото правят всичко възможно да ти помогнат, не са ти одобрили документите.

Поискали са ти копие на личната карта, а ти си скрил информация, която им е необходима, за да одобрят твоята регистрация и начален капитал. Докато не изпратиш ясно копие с необходимата информация, няма да получиш бонуса.

Проверката на документи не е задължителна за всички потребители, поради простата причина, че е на произволен принцип.

Поздрави,
      Деси