ранглистата !?!?!?

• 13 отговора
    • klavistratche
      klavistratche
      Бронз
      Проблема е, че вероятно гледаш калсацията за ПС като цяло, а не само за БГ ;)
    • gowag
      gowag
      Бронз
      povqrvai gledam samo bg top 100 :)
      i me nqma :( ((((( a naistina imam pove4e to4ki tozi mesec ot kolkoto pove4eto ot prisustvashtite
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @gowag,

Причината е в това, че не си в българската общност, а английската. Това означава, че си създал сметката си на английския сайт, а не българския.

Помолила съм да бъдеш тракнат към българската общност.

Моля да пишеш на кирилица, погледни правилата на форума тук.

Поздрави,
      Деси
    • falkoneti
      falkoneti
      Бронз
      Деси здравей.За да не отварям нова тема щте си задам въпроса тук.Преди 3,4 дена ми изписваше че са ми нужни 59х точки за достигане на статус злато,вчера ми изписваше че са ми нужни 600,а днес че са ми нужни 606.С две думи,вместо да намалява нужния брой той се увеличава ?( ?( ?(
    • kotsebotse
      kotsebotse
      Бронз
      Първоначално публикувано от falkoneti
      Деси здравей.За да не отварям нова тема щте си задам въпроса тук.Преди 3,4 дена ми изписваше че са ми нужни 59х точки за достигане на статус злато,вчера ми изписваше че са ми нужни 600,а днес че са ми нужни 606.С две думи,вместо да намалява нужния брой той се увеличава ?( ?( ?(
      Цитат:
      "За да имаш по-висок статус в PokerStrategy.com, трябва да си събрал определен брой StrategyPoints през последните четири седмици: "

Т.е. ако преди 4 седмици и един ден си направил да речем 10 точки, а днес направиш примерно 4, точките, които ти остават до следващия статус ще се увеличат с 6 ;)
    • jalturko
      jalturko
      Бронз
      Здравей, Деси!

Мога ли да те помоля да попиташ и за мен да ме прехвърлят в българската общност, понеже и аз съм се регистрирал в английската.

Благодаря ти !
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @gowag,

Вече си част от българската общност. Добре дошъл официално! :)

@jalturko,

Привет,

Утре по някое време, не мога да дам точно, ще си част от българската общност.

Поздрави,
      Деси
    • jalturko
      jalturko
      Бронз
      За никъде не бързаме, благодаря още веднъж!
    • falkoneti
      falkoneti
      Бронз
      Цитат:
      "За да имаш по-висок статус в PokerStrategy.com, трябва да си събрал определен брой StrategyPoints през последните четири седмици: "

Т.е. ако преди 4 седмици и един ден си направил да речем 10 точки, а днес направиш примерно 4, точките, които ти остават до следващия статус ще се увеличат с 6 ;) [/quote]
      Благодаря ти за отговора,така е както казваш ти,аз просто се бях заблудил нещто :rolleyes:
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @jalturko,

Добре дошъл в българската общност! Мога да потвърдя, че беше успешно тракнат към родната общност.

Поздрави,
      Деси
    • jalturko
      jalturko
      Бронз
      Благодаря.А да попитам отностно тези "$100 000 всеки месец за Топ250" за кои зали важат?Аз както съм във Фуллтилт мога ли да взема нещо или трябва да се преборя в ранклистата където е само за фултилт?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @jalturko,

Важи за всички зали, които предлагаме - без значение дали са създадени с депозитен бонус или начален капитал.

Поздрави,
      Деси
    • jalturko
      jalturko
      Бронз
      и още нещо, така така съм те хванал :rolleyes: отностно рейкбека този път.Значи миналата седмица си депозирах във ФТ, обаче разбрах, че след като имам друга промоция за избиване не мога да получавам рейкбек.. та аз вече си избих въпросната депозит промоция и дали ще мога да получавам отново рейкбек?