50$

• ccc90
      ccc90
      Бронз
      искам да попитам направил съм всичко избрах си зала обаче не ми пращат 50$ вече чакам от 1 седмица почти ,някав съвет ако знаете как да се справя ще съм ви много благодарен мерси предварително .
  • 15 отговора
    • Huk4o0o
      Huk4o0o
      Начален
      Имам същия проблем.....А и не само аз...
    • vasvs
      vasvs
      Бронз
      Добрутро на всички smile
      значи да ви успокоя ... когато пратите снимки и данни 1-вият път си правят пас, а вие се чудите кво става ... след тва ви отговарят от supo...@neshtosi.edikvosi ама от Руския супорт и ви обясняват че или нямате снимка или нямате майл или снимките ви не са с добро качество ... аз кво направих -> снимка на ЛК + Ти & ЛК в *.pdf, *.jpg, *.png, *.jpeg и ги пращаш на руският супорт от който те ебават + централния + ако още някой ти попадне в полезреието ... и така след по малко от 24ч. ти превеждат 1-виначалния бонус smile

п.п.: същото се повтори и с един приятел преди седмица ... и при него подейства за отрицателно време
      -----------------------------------------------------------------------------
      Редактирана от главен администратор DessiP
      -------------------------------------------------------------------------------
      от DessiP

За да избегна споменаване на конфиденциална информация във форума, свързана с твоята сметка, ще те помоля да си провериш съобщенията тук. Подробно ти е обяснена причината за многобройните изкисвания на документи и моля да изпратиш документите както е указано там.
      ------------------------------------------------------------------------------

тая тема я има на 10 000 места как имат нерви да отговарят всеки път незнам
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ccc90,

Здравей и добре дошъл!

Ще си получиш бонуса много скоро. Молим за търпение.

@Huk4o0o,

Най-вероятно трябва да изпратиш копие на лична карта, моля провери с отдела за клиенти тук. Моля спазвай инструкциите за документите, в противен случай това ще доведе до повторно изискване на документите. Изпращай ги само от регистрирания си имейл адрес.

@vasvs,

Оценявам желанието ти да помогнеш на потребителите ни, но да ги съветваш да пишат на адрес, различен от security@pokerstrategy.com няма да помогне. Моля да не даваш съвети във форума, които биха могли да попречат на потребителите ни да получат бонуса си, защото твоите съвети пречат на работата на отдела за клиенти.

Поздрави,
      Деси
    • vasvs
      vasvs
      Бронз
      Няма проблем Деси :) извинения ... написах го защото преди месец и малко като се регистрирах не доразуменията при мен идваха от руския супорт, незнам при тях как е.
    • ccc90
      ccc90
      Бронз
      мерси за разбирането помислих си че вече са ме забравили вече забравих колко пати съм пратил снимките в security@pokerstrategy.com .... но щом се налага да изчакам няма проблем .Благодаря Деси за информацията :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @vasvs,

Разбирам и приветствам желанието ти да им помогнеш. Силно насърчавам да продължаваш да го правиш, но без да пречиш на работата на отдела за клиенти. Радвам се, че си сред нас и ти желая успех по масите!

@ccc90,

Няма страшно. :) Благодаря ти за търпението!

Поздрави,
      Деси
    • MIXer89
      MIXer89
      Бронз
      А, да попитам пък аз - проблем ли е, че съм се регнал с адрес на латиница, а на личната ми карта е на БГ ?( , защото пишеше, че искат адреса от личната карта да съвпада с този от регистрацията :?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @MIXer89,

Не е проблем, няма страшно. Всичко ще е наред.

Докато чакаш капитала, може да се представиш тук.

Поздрави,
      Деси
    • MIXer89
      MIXer89
      Бронз
      Благодаря ти за поканата, Деси :)
    • MIXer89
      MIXer89
      Бронз
      Абе, тези хора ПРЕКАЛЯВАТ...
      Пратих им снимките, сега пък ми връщат друг имейл с нови условия и изисквания:

Dear User,

in order to prevent fraud attempts, PokerStrategy now requires its members to undergo a tightened identity check before receiving the starting capital.

For this we need the following photos from you:

* A photo of the front side of the ID card
      * A photo of the back side of the ID card
      * A photo of your face alongside your ID card.
      (i.e. hold your ID card next to your face when taking this photo.)

Защо разиграват хората така?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @MIXer89,

Проверили са ти данните и се е наложило да ги изпратиш наново (може да не са били четливи) + трета допълнителна снимка, стандартна проверка при нас.

Поздрави,
      Деси
    • Ladybug13
      Ladybug13
      Бронз
      Ех аз преди 5 дни пратих всичко, преди 2 дни попитах какво става и още нямам отговор :(
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @Ladybug13,

Здравей,

Получилa си съобщение от отдела за клиенти, съдържащ информация относно сметката ти.

Поздрави,
      Деси
    • MIXer89
      MIXer89
      Бронз
      "Разполагаш с време от 120 дни, за да изчистиш стартовия депозит бонус."

А как се изчиства този бонус??
      Благодаря за вниманието
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от MIXer89
      "Разполагаш с време от 120 дни, за да изчистиш стартовия депозит бонус."

А как се изчиства този бонус??
      Благодаря за вниманието
      Повече информация за условията на бонуса и прогресът ти по неговото изчистване можеш да намериш в самия софтуер на Full Tilt Poker, когато кликнеш на Cashier и след това избереш Bonus account.

Поздрави,

Надя