Как се чисти бонуса?

• thehaount
      thehaount
      Бронз
      Може ли някой, да ми обясни кой е най бързият начин за чистене на бонуса от 50$, защото вече имам 100$, а от 1000 суммит поинтс имам само 40? Защото, ако питате мен ще вляза в 1$/2$ НЛ и там ще ги чистя.
  • 9 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей thehaount,

Благодаря ти, че писа, за да се консултираш. Ако седнеш на 1/2 долара, това е NL200, ще загубиш парите си доста бързо. Нямаш шанс да освободиш бонуса си по този начин.

Бих ти предложила да помислиш над слените неща: само парите ли виждаш като мотивация да играеш и някога публикувал ли си ръка за анализ?

Надявам се да направиш правилното решение и търпеливо да играеш по следните лимити спрямо банката си:

Така можеш да си осигуриш доста по-голяма сума за теглене.

Поздрави,
      Деси
    • thehaount
      thehaount
      Бронз
      Еми аз за 2 дена на 0.5$/1$ спечелих 50 $ и другаде не съм играл. Играя нещо като "furious play" или както там се казваше, в смисъл рейзвам докато фолднат и почти не показвам карти, а дори и само блиндовете да взема пак ми е добре и да ест. че играя покер за пари иначе имам много др. по интересни развлечения.
      Играх 0.01/0.02 НЛ 4 маси и за цял час бях с 4 суммит пойнтс и около 1 $ вънка за мен това си е губене на време.
    • NahaLnIq
      NahaLnIq
      Бронз
      Ако направиш депозит вместо 1000 ще трябва да направиш само 100 (тези, които си направил до момента няма да се броят)

Еdit: Всъщност така беше във Фултилта, когато даваха началния капитал там, а сега в Еверест не знам дали е в сила.
    • tenchev
      tenchev
      Бронз
      Здравей,
      Аз предлагам да слезеш на 0,03/0,05 за да играеш спокойно и почти с правилен БРМ.
      На 4 маси за около час игра се правят по 10 точки, така че спокойно ще можеш да си събереш точките.
    • kriko92
      kriko92
      Бронз
      Първоначално публикувано от tenchev
      Здравей,
      Аз предлагам да слезеш на 0,03/0,05 за да играеш спокойно и почти с правилен БРМ.
      На 4 маси за около час игра се правят по 10 точки, така че спокойно ще можеш да си събереш точките.
      +1 И разбира се на този лимит да играеш солидна ТАГ игра, а не гореспомения "furious play" или там както се казвало.
    • vesito80
      vesito80
      Бронз
      Бонуса най-лесно се чисти като играеш редовно и не мислиш за него.Но както виждам си решил да играеш хазартно без да спазваш банка и мисля ,че тук бонуса не е от значение.За теб има 2варианта:
      1.Играеш и губиш всичко.
      2.Играеш и продължаваш да печелиш и тогава вече няма да имаш проблем с точките,защото явно постоянно ще вдигаш лимита.
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      С тая схема най-много да изчистиш бонуса си ... от сметката :facepalm: :facepalm: :facepalm:
    • arsenalpz
      arsenalpz
      Злато
      Е ще поцъка още 5-6 дена.След това ще има софт,схеми как за всичко е виновна залата и глупаците,които играят там.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Първоначално публикувано от thehaount
      Еми аз за 2 дена на 0.5$/1$ спечелих 50 $ и другаде не съм играл. Играя нещо като "furious play" или както там се казваше, в смисъл рейзвам докато фолднат и почти не показвам карти, а дори и само блиндовете да взема пак ми е добре и да ест. че играя покер за пари иначе имам много др. по интересни развлечения.
      Играх 0.01/0.02 НЛ 4 маси и за цял час бях с 4 суммит пойнтс и около 1 $ вънка за мен това си е губене на време.
      Здравей,

В PokerStrategy.com разполагаме с богато съдържание статии, видео материали и форуми, които имат за цел да научат нашите членове как да играят печеливш покер.

Правилно номер едно: Не бъди резултативно ориентиран.
      Правило номер две: Спазвай управление на банката или ще се сблъскаш с фалит!
      Правило номер три: На масата си нямаш пари --> имаш блиндове.
      Правило номер четири: Важно е не колко блиндове си изгубил в дадената ръка, а дали оптимално си я изиграл.
      Правило номер пет...

Няма смисъл да продължавам, тези четирите първо трябва да ги осъзнаеш и спазваш. Досега си играл на късмет и си имал късмет, сега е в твои ръце дали ще станеш печеливш играч или ще се сблъскаш с фалит.

Статия едно: цък.

Може да ти се струва смешно, нереално или твърде строго. Част от тази общност съм от 3 години. Видяла съм много играчи да фалират, да депозират, да се разоряват и да стигат до горепосочените правила след безброй фалити. Ти сам решаваш кой път да следваш. :)

Успех!

Поздрави,
      Деси