SnG Shark

• Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравейте,
      Казвам се Антоан и играя покер от 6-7 месеца.На 23г. съм и работя като промоутър.До скоро следвах стоматология,но ми писна да уча неща,които са ми скучни и не ми доставят удоволствие-много зряло изказване :D .Реших да заменя зъбарството с покера и се чудя дали не сбърках :facepalm: :D .Ето ме и мен
      Преди да почна покера хобита ми бяха футбола,излизането с приятели и основно фитнес :s_cool: .А от както почнах да играя покер,не съм изгледал един мач,а единствения фитнес е пред компа :facepalm: .Всякакви контакти с приятели съм почти спрял,с две думи пълна десоциялизация :facepalm: . Разделих се и с бившата ми заради господин покер.Обръщал съм внимание повече на компа,от колкото на нея и тн :D .Никаква подкрепа от нейна страна.Тилта от покера ми беше достатъчен,че и тя да ме тилтва допълнително :D .Бих си камшика и по-живо по здраво :f_cool: .Сега сме си двамата с любимия ми комп и водиме една пълноценна връзка изпълнена с любов :D .
      Реших да си направя блог след много добра игра последната седмица,но уникална варияция.Толкова мозъчни клетки убих по време на зверския тилт,че трябва да намеря някакъв отдушник на мъката и терзанията си :D :D .
      С две думи за покер кариетата ми.Играя от февруари.На 23-ти депозирах 35$ и след 2 часа на НЛ10 ги загубих :facepalm: :facepalm: :facepalm: .Рибка без никакъв бакрол мениджмънт :facepalm: Реших,че е по-добре да посвикна първо на безплатните турнирчета и така около месец само играх фрииролчета като спечелих от тях към 15-20$,но най-вече опит.След това почна лутане между залите и форматите,като в крайна сметка се спрях на СНГ турнирите.В 888 с 10$ депозит ги направих на 350$ с около 16% РОЙ за месец.А в Еверест с началния капитал от 50$ ги направих на 500$ пак за около месец с 12-13% РОЙ(около 100$ са от бонусът).
      Най-големи единични успехи са 5-то ми място на фриирола на 888 за 320$ и 9-то място на 7К гарантирани за 130$ в Старса.
      В момента се измъчвам в Старса на 3.5$ СНГ.Пробвах 9ман,18,27,45ман,фифтитата и сега съм на 6макс.Около месец играя само там като съм назад с около 30-40$ :facepalm: X( :baby: :s_cry: .Надявам се да се променят нещата,че мотивацията ми почна да се изпарява :f_cry: .
      Цели-да направя банка 500$ в старса и да почна на 7$ СНГ.Същите са по сила играчите като на 3.5$,а и рейка е по-нисък,но варияцията като се обади и загубя 20 бай ина и ми иде да се метна от някаде :D .И затова още на 3.5$ ми е добре
      Ето я и графиката от днеска,отчаях се от живота.Турнирите са 6макс турбо 3.5$ .
      Дали не ме удря варияцията .... :s_cry: .
      Поздрави за всички с любимата ми песен :s_cool: !

PS:На дота бях Pr0_Fucker,някой френд от Хофа или Гангрената да пише да направим някоя дотка,че ми домъчня за нея :) .
  • 739 отговора
    • PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      Йеа изглежда като потенциално интересно четиво. Напомня ми за моя блог в началото :s_cool: ГЛ по масите и не се тилтвай толкова. А за дота преди и аз джитках доста, но откакто почнах с покера ми се струав като -ЕВ занимание и не съм изиграл и 1 игра.
    • Disembowel
      Disembowel
      Бронз
      Много голямо про съм по дота 46 левел съм в гарена . В покера съм noob още ама и аз смятам да стана покер про :facepalm: иначе успех в начинанието ще го следя с интерес понеже играя същия формат в Еверест и обмислям да се местя в старса обаче знам, че играчите там са по силни.

Успехи и само напред :) .
    • Buser1991
      Buser1991
      Бронз
      Първоначално публикувано от Disembowel
      успех в начинанието ще го следя с интерес
      +1
    • MartOoQ
      MartOoQ
      Бронз
      Познат си ми от дотата,имам много акаунти но най-редовен в гарената бях с CrazY_LuckeR и NoT1meForJoy,макар че аз от годинка и повече сигурно не съм играл дота вече,просто повечето ми познати спряха да играят,а и нямам много излишно време,сега наскоро се зарибих и аз да играя покер online,като преди съм играл с приятели и по заведения.Успех с блога,по масите и най вече в живота.
      Поздрави,
      Мартин
    • zhifko
      zhifko
      Бронз
      като видях темата и си помислих,че някой е направил тема за мен :D
      уви не е така.
      А може да направим 1 5в5 в гарената :)
    • theworldleader
      theworldleader
      Глобален
      Залагам АЛЛ ИН на това, че в този сайт няма по-добър на Дота от мен.

Казвайте дата, час и място :)
    • DannyJQ
      DannyJQ
      Бронз
      Честит блог :) Успех в СНГ-тата и дано по-бързо намериш начин за справяне с тилта :f_cool:

п.п. theworldleader, кой си?
    • Disembowel
      Disembowel
      Бронз
      в гарена се пиша Parchon сигурно съм ви бил всичките :)
    • zhifko
      zhifko
      Бронз
      ти като ме видеше мене,бягаше на фонтана :D
    • Disembowel
      Disembowel
      Бронз
      хаха интересно ми е какъв ти е ника
    • 7Lucker
      7Lucker
      Бронз
      Човекът си отворил блог,вие пак го ударихте на говорилня и си мерите.....типично по български.Направете си една тема за Дота и си пишете там,аман от спамери :facepalm:

П.С.Пич ще следя блога ти с интерес,надявам се тръгнеш нагоре и не съжаляваш за действията,които си предприел в личен план :)
    • zhifko
      zhifko
      Бронз
      същият
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравейте момчета,
      мерси за подкрепата тренер и колеги покерджии дотари :) .После за покер в обобщението на деня,сега малко моабет да изгоним тилта :s_love: .
      Парчееееееееее верно ли си ти бе.Не си казал,че играеш покер гнидке :D .Много поздрави на "любимеца" ми - kondio :D :D .
      Crazy_lucker4o и с теб сме цъкали,но не толкова много .Но си спомням,че съм те бил доста :s_cool: :D :D .
      Само за за zhivko за съжаление нямам спомени :) .Но какво да се прави,бях звезда и трудно беше да се играе с мен :D :D :D .
      Best regards,Pr0_Fucker :s_cool: .
      PS: 7Lucker -Ще видим дали съм бил прав да заменя бъркането по устите на хората с покера :D .За десоциялизацията съжалявам,но какво да се прави.Като кача лимитите пак почвам живота :D .А жени винаги ще има.Но не за нашата професия ни трябва спокойствие.Ако не могат да ни го усигурят,капризничат,създават изкуствени скандали само за да са центъра на вселената,по-добре без тях :D .
    • Disembowel
      Disembowel
      Бронз
      Ай стига ве Por_Fucker, че ние сме били виртуални дота приятели бе :) . Добави ме в общност :) . Оставяй го този покер давай да цъкаме дота хаха. Щегувам се и аз не играя вече дота много отделям на покера повече време.
    • ivchoivcho
      ivchoivcho
      Бронз
      Мога да те пробвам на дота :) Или League of legends
      Успех с блога и покера и аз в момента си измъчвам с тая вариация...
    • xperteNWE
      xperteNWE
      Бронз
      are da q praim dotata po kysno ? moje da porazcykame i lod ako iskate ;)

P.s. sry che ne pisha na kirilica no ne sym na moito si pc w momenta a tuk nqma ekstrata kirilizator :facepalm: :D
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравейте,
      време е за обзора на деня :f_grin: .
      Както винаги стананах около 13:00 удушен от адската жега :D .Днес беше ползотворен ден като цяло.Повече в житейски аспект отколкото в покера :facepalm: .
      След сладката закуска бях много надъхан да някой и друг долар от рибките,нооо разбира се варияцията реши,че вместо това ще подонорствам ;( .Беше същинска касапниса и разбира се винаги падах под ножа :facepalm: .
      Решиш със започването на блога да подновя и фитнеса.И така с моя добър приятел от младините-Иван Химика направихме първата си от много поредни тренировки в супер хард кор фитнес "Флайс" .Изкривихме 2-3 лоста като между другото обсъждахме надълго,и на широко нежната половина на човечеството.Прибрах се уморен,но все пак зареден с енергия и готов за стабилна серия от 4-5 часа покер.Разбира се набързо ми убиха мечтите за обрат след сутрешното фиаско.С две думи сесията беше-добра игра,лош късмет,загуба на пари и тилт :D .Накрая направих 2-3 грешки,късмета ми се усмихна и върнах някой и друг долар :f_love: .
      Турнирите бяха 6макс турбо.Ето и резултатите:
      Турнири:70
      Печалба:-13.4$
      Банка:307$

:spade: Ето две интересни ръце:
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $200(BB) Replayer
      Hero ($2,560)
      BB ($2,148)
      CO ($2,495)
      BTN ($1,797)

Dealt to Hero 7:diamond: A:diamond:

fold, BTN raises to $500, Hero raises to $2,560 (AI), fold, BTN calls $1,297 (AI)

FLOP ($3,794) K:heart: 9:heart: 2:club:

TURN ($3,794) K:heart: 9:heart: 2:club: 2:heart:

RIVER ($3,794) K:heart: 9:heart: 2:club: 2:heart: 5:diamond:

BTN shows 6:diamond: 9:spade:
      (Pre 37%, Flop 88.2%, Turn 93.2%)

Hero shows 7:diamond: A:diamond:
      (Pre 63%, Flop 11.8%, Turn 6.8%)

BTN wins $3,794
      Рейзващата риба е 53/30 като миналата ръка се удвоих от нея.Алкайда style проработи този път :f_cry: .

Ето и един мега мощен 3-bet-all-in за 20ББ с Ducks от поредната мазна риба :facepalm:
      NL Holdem $50(BB) Replayer
      SB ($5,235)
      BB ($1,015)
      CO ($1,425)
      Hero ($1,325)

Dealt to Hero Q:spade: Q:club:

fold, Hero raises to $150, fold, BB raises to $1,015 (AI), Hero calls $865

FLOP ($2,055) 2:spade: 7:heart: 7:diamond:

TURN ($2,055) 2:spade: 7:heart: 7:diamond: T:heart:

RIVER ($2,055) 2:spade: 7:heart: 7:diamond: T:heart: 3:heart:

Hero shows Q:spade: Q:club:
      (Pre 82%, Flop 16.8%, Turn 9.1%)

BB shows 2:heart: 2:club:
      (Pre 18%, Flop 83.2%, Turn 90.9%)

BB wins $2,055

:spade: Parchon:Разбира се,как няма да добавя любимото ми парче,робе мой :D .
      Iv4o,Experte:За дотката момчета,за да имаме някаква организация напишете си никовете в Гангрената й даите да се добавим там в приятели.Като се засечем ще разменим скайп и ще лафиме,докато играем :s_thumbsup: .Tък няма как да разменим скайповете,че Гестапо дебне и ще има едно голямо "редактирано"

Поздрав с една класика в жанра
      .

GG,Анто.
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Здравей parodiq,

Честити блог и успех в начинанията! Виждам, че имаш доста почитатели и ти пожелавам да ги радваш само с хубави графики. :)

@zhifko - От мен имаш, картон за системно нарушаване на форумни правила и по точно точка 2. Безцелния ти спам, може да се забележи, не само в тази тема и ще те помоля, да спреш да го практикуваш, тъй като при следващо нарушение ще получиш БАН от форума.

Благодаря за разбирането!

Поздрави,
      Пламен ГЕОРГИЕВ
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравейте,
      днес направо ме убиха,само ще постна графиката и утре ще довърша поста.Сега ми се спи,а и се отчаях от покера и живота като цяло и се радвам,че свърши поне за момента :D .

Лека нощ :f_zZz: .
      ПС:Малко допълнение към вчера :) .
      Неоворил сънените си очи седнах на компа да си върна незаслъжените загуби от миналия ден.Разбира се след около 25 СНГ-та бях почти 30$ назад и +3$ спрямо EV .Леко тилтнат приключих сесията и мислех да се насоча към по ползотворини занимания, като събиране на скрап,удряне на главата в стената,да се съблеча гол и да тичам по улицата :facepalm: ) .
      В социялен аспект деня беше +ЕV : :f_biggrin: .Бях малко на гости при Иван Химика =) .Беше решил да ме научи на Leagaue of legends-бледо копие на DOTA,но наистина с по-добра графика :f_cry: .Докато се гласеше за срещата с жена си , ми беше дадена бойната задача да наглеждам печката и печащите се в нея банички с кайма :P .Разбира се ги забравих :facepalm: :D .По едно време видях да се надига магла около мен и малко се стресирах,помислих си,че съм му подпалил апартамента :rolleyes: :D .За мой късмет само бях овъглил баничките :D .След като изтъргвахме 2/3 от тях останалото ставаше за ядене :facepalm: ,но най-важното беше,че сочното месце в сърцевината им беше непокатнато :f_love: .
      След забавния ден реших да напрая една мощна сесия от окло 50 турнирчета.Резултата се вижда :f_cry: .Незнам защо ми показва под EV графиката.Прегледах всичките 57 турнирчета за деня и почти нямах грешки :f_grin: .Флиповете не вървяха,колваха ми алл-ин на няколко пъти с 22,33,44 12-15 ББ рибите,а все дъжах АК,AQ и разбира се им издържаха чифтчетата :f_cry: .Единствено 2 пуша от СБ можех да спестя срещу прекия си конкурент за влизане в парите.Въпреки,че пуш суъс всеки две е ок,на ББ бяха адски луус рибета и трябваше малко да се въздържам.Като цяло съм доволен от игратa си :O =) .Ето и една мощна ръчичка срещу сладка рибка,която е 100/60 за 11 ръце :facepalm: .Идея нямам какво може да държи .След рирейзна на търна се почуствах бит,но срещу рибока няма как да фолдна.Можеше и да пушна на търна,но не исках да фолдне ако държи силните 22 :D .Финтира ме рибето,а си представях как го пържа на тигана :D .
      NL Holdem $20(BB) Replayer
      SB ($1,470)
      Hero ($1,520)
      UTG ($1,525)
      UTG+1 ($1,470)
      CO ($1,996)
      BTN ($1,019)

Dealt to Hero Q:heart: Q:diamond:

fold, fold, CO raises to $54, fold, fold, Hero raises to $200, CO calls $146

FLOP ($410) 6:heart: 6:diamond: 9:diamond:

Hero bets $300, CO calls $300

TURN ($1,010) 6:heart: 6:diamond: 9:diamond: K:spade:

Hero bets $500, CO raises to $1,496 (AI), Hero calls $520 (AI)

RIVER ($3,050) 6:heart: 6:diamond: 9:diamond: K:spade: 8:club:

Hero shows Q:heart: Q:diamond:
      (Pre 69%, Flop 58.3%, Turn 4.5%)

CO shows K:diamond: 7:diamond:
      (Pre 31%, Flop 41.7%, Turn 95.5%)

CO wins $3,050

Aaaa да и вижте как отпадам от 100К фриирола в старса :f_o: :f_cry: :s_cry: :s_cry: :s_cry: : .Нарочно колнах само,защото лайновоза с К9 пушваше всяка ръка,в която няма ол-ин преди него и не исках да го стресна.
      NL Holdem $20(BB) Replayer
      SB ($3,840)
      BB ($2,030)
      UTG ($250)
      Hero ($2,000)
      UTG+2 ($1,970)
      MP1 ($1,960)
      MP2 ($1,970)
      CO ($2,010)
      BTN ($1,970)

Dealt to Hero A:club: A:spade:

UTG raises to $250 (AI), Hero calls $250, fold, fold, fold, fold, fold, fold, BB raises to $2,030 (AI), Hero calls $1,750 (AI)

FLOP ($4,260) 9:heart: 9:spade: 6:club:

TURN ($4,260) 9:heart: 9:spade: 6:club: 6:diamond:

RIVER ($4,260) 9:heart: 9:spade: 6:club: 6:diamond: 2:spade:

BB shows K:diamond: 9:diamond:
      (Pre 16%, Flop 87.4%, Turn 95.2%)

UTG shows 8:spade: K:heart:
      (Pre 8%, Flop 3.6%, Turn 0.0%)

Hero shows A:club: A:spade:
      (Pre 76%, Flop 9.0%, Turn 4.8%)

BB wins $4,260
      :facepalm:
      Поздрави,Любяща рибка :f_love: .