PokerStrategy 50$...

• Joreksa
      Joreksa
      Бронз
      да попитам вече трети пат си пращам снимките дори последния пат пратих снимки и текст написах отдоло ..имената адреса си егн и така нататак...пари нема за сега стана 1 седмица ...в пасифик покер поисках да ми ги преведат но няма...някакеи идеи какво става..да не би аз да баркам нещо..маила на които ги пращам е security@pokerstrategy.com нали така...!?
  • 4 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @Joreksa,

Здравей,

Да, на този адрес се изпращат документите. Може да попиташ какво се случва със сметката ти на англ. език ето тук.

Поздрави,
      Деси
    • Joreksa
      Joreksa
      Бронз
      Добре Деси ще проверя ако има нещо пак ще пиша ..надявам се да помогнеш.... Поздрави Жорекса :) ...
    • Ladybug13
      Ladybug13
      Бронз
      Здравей, Деси!
      Имам подобен проблем, преди 4-5 дена изпратих снимките и потвърдиха, че са ги получили но все още няма резултат. Изпратих писмо до съпорта какво се случва но и отговор не получих. Би ли могла да попиташ какво се случва? :)

Поздрави Ladybug13
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Ladybug13,

Ако вече си писала на отдела за обслужване на клиенти, тогава моля те изчакай техния отговор. Може да отнеме до 48 часа, но се налага да почакаш, защото само те могат да ти помогнат с повече информация относно какво е необходимо, за да получиш началния капитал.

Благодарим ти за разбирането и търпението.

Поздрави,

Надя