kjweed

• kjweed
      kjweed
      Бронз
      Здравейте,

Някои от вас ме познават, а други не... (уникалко начало :facepalm: )
      За тези, които не ме знаят аз съм Бирджо от Кърджали (в момента във Варна) на 20 години, който блъска по масите от година-две... Преди играех 45 човека турбо, след т'ва за кратък период минах на 9 човека турбо и сега съм на петдесет50 (мързи ме да сменя на латиница)
      От август насам добре се развивах - бях малко на $3.50, малко на $7 и от септември съм на $15...

И така всичко беше тип-топ до днес... От 2 седмици съм в даунсуинг, но днес вече ми изби доста грубо и след поста тръгвам на околосветско пътешестви да търся пичовете, които с прекрасните си отигравания и огромния си лош късмет ми взимат парите... Смятам да ги закарам на разходка в Кърджали да мерят височината на язовирната стена...

Имам си блогче, но нещо ми доскуча там и спрях да го ъпдейтвам... Ще се стремя да ъпдейтвам този... Графики няма, цели няма... Поне засега... Искам само да изляза от този отвратителен период и да си печеля солидно.

Айде аз изчезвам. Първа спирка - UK.
  • 128 отговора
    • kjweed
      kjweed
      Бронз
      Първият пост печели кола по избор!
    • DIMIKER
      DIMIKER
      Бронз
      Здравей , ако ги хванеш тия обади се .Ще ги пуснем от Аспаруховия мост с камък на врата да броят раците по дъното :D
    • kjweed
      kjweed
      Бронз
      Идеята е добра! Ще запазя няколко живи да се позабавляваме и тук!

HAAATEEEE

П.С.: Ти кола не искаш ли?
    • DIMIKER
      DIMIKER
      Бронз
      какво предлагаш ?
    • kjweed
      kjweed
      Бронз

Т'ва кефи ли те?

Играх до сега турнир с капацитет 500 души и ето така отпаднах 23-ти:

PokerStars No-Limit Hold'em, 8.8 Tournament, 1250/2500 Blinds 310 Ante (9 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

saw flop | saw showdown

UTG+1 (t48620)
      MP1 (t108289)
      Hero (MP2) (t51221)
      MP3 (t84743)
      CO (t53335)
      Button (t31984)
      SB (t81967)
      BB (t31808)
      UTG (t36280)

Hero's M: 7.83

Preflop: Hero is MP2 with Q, Q
      UTG calls t2500, 2 folds, Hero bets t8000, 3 folds, SB raises to t21500, 2 folds, Hero raises to t50911 (All-In), SB calls t29411

Flop: (t109612) J, 5, 8 (2 players, 1 all-in)

Turn: (t109612) 4 (2 players, 1 all-in)

River: (t109612) 6 (2 players, 1 all-in)

Total pot: t109612

Results:
      SB had A, A (one pair, Aces).
      Hero had Q, Q (one pair, Queens).
      Outcome: SB won t109612

Нищо. Следващия път... :facepalm:

След като взех 20 и няколко долара от там успях да стопя загубите от дена до $83.

В момента се чуствам прекрасно и ще изляза да се видя с една съученичка, която също скучае във Варна.

П.С.: Малко повече от 4 часа за повече от половин кутия цигари...

• kjweed
      kjweed
      Бронз
      СУПЕР!

Днес беше добър покер ден. Станах и за 2 сесии от по 10 турнира за 2 часа успях направя 110$. Хапнах някакъв хамбургер, починах, малко и реших да играя, ама видях, че има по 5 рега на турнир и реших да поизчакам, след което изиграх още 10 турнира. И така в края на покер деня съм $170 на печалба - нещо което не ми се беше случвало отдавна. Силно се надявам всичко да продължи така, а не да ми взимат АА и КК в 90% от случаите и да вървя само надолу.

Снощи пък обърках улиците и се позагубих из Варна докато отивах да се срещна със съученичката... Т'ва беше супер късмет. Стигнах аз до 8ми Приморски и вървя надолу към Червения с бързи крачки и супер отвеян както винаги и подминавам някакво момиче... Само че минах супер близо до нея и тя веднага се обърна и ме погледна в очите. От т'ва и двамата подскочихме и извърнахме глави да продължим напред за момент, чак след който успяхме да асимилираме кого сме срещнали. :D :facepalm:
      Та момичето беше една друга съученичка, с която много си се кефим и не сме се виждали от около година. Веднага скочихме да се прегръщаме и много се смяхме, чак корема ме заболя от смях. :D :f_love:

Сега е време за къпане и в 19:30 среща с няколко човека от групата да се запознаем на по питие.

Една зарибена песничка:
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от kjweed
      Веднага скочихме да се прегръщаме и много се смяхме
      Само толкова ли? :(
    • kjweed
      kjweed
      Бронз
      Първоначално публикувано от moodkiller
      Първоначално публикувано от kjweed
      Веднага скочихме да се прегръщаме и много се смяхме
      Само толкова ли? :(
      Стига толкова.
    • kjweed
      kjweed
      Бронз
      Покера напоследък се пооправя. Миналия ден играх една сесия и загубих $18. Вчера пък имах дупка между лекциите и докато групата бяхме на кафе реших да оползотворя времето и да изиграя една сесията, от която бях $70 на печалба, след което изиграх още една вкъщи за $20. Днес деня тръгна малко кофти понеже проспах лекциите по математика, после пропуснах последната лекция по информатика следвайки стадото и като се прибрах първата сесия бях на загуба $85, но после за още 4 часа игра успях да изляза $70 на печалба. Малко ми е криво, че не мога да гледам точни цифри и графики, ама с една Нинджа от Кърджали направихме сделка и от другия месец ще има и графики. Надявам се сочещи право нагоре.

От седмица не бях ял нищо по-различно от хамбургери, дюнери и пици, ама снощи яхнийка сготвена от съквартирантката на бившата ми приятелка. Нямах търпение да стигна до там когато разбрах, че яденето е готово. :D Днес пък хапнах в някакво много малко местенце точно до общежитията. Манджата дето ядох беше адски вкусна! Искам да дойде утре да пробвам и другите, че жената, която ни обслужи каза, че и другите са много яки...

Допивам си бирата и лягам да спя щастлив, че случайно съм втора група на упражненията по Информатика и ще почвам в 10:15 вместо в 7:30.
    • kjweed
      kjweed
      Бронз
    • kjweed
      kjweed
      Бронз
      Много съм объркан. Няма да пиша! :D :D :D
      :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
    • kjweed
      kjweed
      Бронз
      Месеца не започна много добре. Вчера малко над $40 назад. Днес една сесия над $100 напред една сесия $50 назад благодарение на някакъв пичага от България. След която една $7 напред и после пак назад. И така съм около $30 назад за тези два дни.

Интересното е, че съм над ЕV...

Като почти всеки прилежен блог и аз ще поставя цели за месеца:

1. Да изиграя 1000 турнира (незнам дали ще успея)
      2. Да изградя банка, която ще ми позволи да съм спокоен докато играя сесии, в които след отпадане от турнир да записвам нов за 90-120 минути, а не да си пускам 10 маси, да чакам да свършат и да започвам пак.
      3. След изграждането на тази банка да започна да играя MTT в петък събота и неделя.
      4. За момента няма. :)

След 5 дни пускам графика. Пожелайте ми успех!

• kjweed
      kjweed
      Бронз
      Слабо, но напред. За тези 4 дена от началото на месеца съм изиграл 164 турнира за $132 като само вчера и днес съм съответно $74 и $89 на печалба. Днес след втората сесия бях $60 напред, но след третата печалбата ми за деня беше около $6. Четвъртата сесия излязох доволно на печалба и така съм $89 напред.

Вдигнах масите до 12 за да не ми влияят чак толкова 2-3 сък-аута на сесията, въпреки, че все още си влияят, но за сега нямам намерение да вдигам, маси. По скоро ще събера 100 входа и ще поддържам по 10-12 маси за час и половина-два.
    • kjweed
      kjweed
      Бронз
      Сък-аут след сък-аут!
      Побъркаха ме! Ако един не успее да ме изкара със сък-аут ме вади друг.
      Загуба от над $100 днес.

Държа АК ей ся пак ще ме сък-аутна или няма да взема флип!
      Разбира се!
      Един с тройки друг с валето и борда всичко под 9...........................
      -$124
      $7.46 напред този месец.
      Т'ва прави 0.3% ROI.
      6-ти места - 14.9%!
    • kjweed
      kjweed
      Бронз
      Първата сесия за днес пак ме побъркаха от бой... За щастие не съм чак толкова колкото вчера назад само $37. Сега след като я изиграх ще обърна внимание на лекцията по Информатика.
    • kjweed
      kjweed
      Бронз
      Знам, че никой не го грее, ама пак ще си кажа!
      Заебах лекцията, понеже нямаше какво повече да се научи от нея. Хапнах си дробчета в сметана, което беше супер, прибрах се изкъпах се
      пуснах си тази песен:

Облякох се и сега с нови сили ще играя.

Правя проучване, колко процента от играчите са хомо.
      Тези, които са хетеро да ми пожелаят успех, пък аз ще сравня броя на прегледите и постове и ще направим извода.

Т'ва беше много тъпо...
      Ааай...
    • kjweed
      kjweed
      Бронз
      Странно... Или аз съм много зле или всичките сте обратни... По-вероятно е първото...

+$78
    • arsenalpz
      arsenalpz
      Злато
      Споко ще ги почнеш пак сесиите на 100-200 + Тя рибата няма как вечно да ни съква.

П.П Успех :D :D :D :D :D :D :D :D
    • kjweed
      kjweed
      Бронз
      Ееейййй! Браво, ве!
      Един да се обади!
      :D
      Мерси! Дано! Крайно време е...

Лек ъпдейт по целите:
      1. Да изиграя 1000 турнира - смятам, че ще успея. Тук не излизам, не правя нищо. Само спя, ходя малко на даскало, ям и играя. За първите 6 дни съм изиграл 250 турнира, така че смятам, че ще успея. От една страна е супер от друга пък няма с кого веднъж в седмицата да отида на дискотека. Освен с колеги на чалга разбира се, но съм далеч от мисълта.

2.Доста съм далеч... Всъщност май не толкова, но почти не съм мръднал. Миналия ден кеш-аутвах $100, вчера $124 назад, но блъснах една финансова инжекция от $100 от ФПП... Т.е. от единия джоб преместих парите в другия и днес малко напред и ми остават около 25ББ. Т'ва наистина е малко и постижимо за 2 дена игра но с тези сък-аути, които ми развалят сесиите си мисля, че съм много далеч.

Утре освен, че ще постна графика ще снимам и една табличка на ексел, която изготвих още в края на юли за да е пригледно всичко. И някой ако реши, че има нужда от такова нещо ще му пратя файла да си го ползва и да си попълва нещата.