Покани приятел => PartyPoker

• lstoyanov00
      lstoyanov00
      Бронз
      Събрах 50$ долара от покани приятел и реших да ги изтегля към партипокер тракнал съм залата към сайта, но не съм правил депозит там и нямам спечелени стратеги точки това проблем ли е?
  • 8 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей lstoyanov00,

Аз лично ти дадох отговор тук цък по-рано днес. :) Ако имаш други въпроси, не се колебай да питаш посредством форума или Помощ.

Поздрави,
      Деси
    • rokesantacruz
      rokesantacruz
      Бронз
      парти шпкер не беше ли забранена за българи или се бъркам ? може ли да се играе там а да попитам и дали може да се играе във покерстарс.ит и фр?
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Първоначално публикувано от rokesantacruz
      парти шпкер не беше ли забранена за българи или се бъркам ? може ли да се играе там а да попитам и дали може да се играе във покерстарс.ит и фр?
      Party Poker е забранена за играчи, живущи на територията на България, да. Играта в PokerStars.fr е възможна, но имай предвид че тези зали са направени специално за жителите на съответните страни, трафикът им е по-нисък и плащаш повече рейк. Също така е необходимо да минеш през всички допълнителни проверки и да имаш банкова сметка в банка на страна, членка на Европейския съюз.

Поздрави,
      Камен
    • ZARIAT
      ZARIAT
      Бронз
      В Италия не можеш да играеш ако нямаш местожителство.
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Първоначално публикувано от ZARIAT
      В Италия не можеш да играеш ако нямаш местожителство.
      Да, току-що питах директно италианските колеги и те потвърдиха. Дори и регистрацията на подобен акаунт да мине в дадена зала, той рискува да бъде затворен, тъй като е против италианските закони.

Благодаря много за уточнението, промених информацията ;)

Поздрави,
      Камен
    • rokesantacruz
      rokesantacruz
      Бронз
      на уникредит булбанк или 1 инвестиционна става ли ? какво значи да имам местожителство - да живея в италия ли ? , защото мислех да се регистрирам в италианския (харесвам ги като опоненти :D )
    • ZARIAT
      ZARIAT
      Бронз
      За да се регистрираш в Италия ти трябва codice fiscale. Ако не си жител на Италия просто няма как да го имаш. Няма начин да се регистрираш в италиянския ако не живееш тук.
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Първоначално публикувано от rokesantacruz
      на уникредит булбанк или 1 инвестиционна става ли ? какво значи да имам местожителство - да живея в италия ли ? , защото мислех да се регистрирам в италианския (харесвам ги като опоненти :D )
      За Франция - да, тези банки стават. Отново ще трябва да те предупредя, че тези зали са създадени специално за жителите на страните си, както и че ще плащаш 50% повече рейк в тях, като данък за френската държава. Ако въпреки това настояваш да се регистрираш, моля пиши на Помощ.

За Италия - очевидно ZARIAT е доста запознат по темата и ти е отговорил правилно - трябва ти постоянно местожителство.

Поздрави,
      Камен