Покер или жена?

• mgeorgiev36
      mgeorgiev36
      Бронз
      Заглавието е малко подвеждащо понеже може да се разбира като все едно някоя ме е накарала да избирам между покера и нея но не е така. Мъката ми е следната: от средата на месец август чакам безплатния фейсбук турнир на ПС 500$... е не можах да участвам понеже бях с въпросното момиче... както и да е пропуснал съм го ще дойде друг да ама не, на следващия ден беше турнира на покерхевън 5к $ заради този турнир се регистрирах там реших че ще е добре да изградя банка в различна покер зала ако спечеля нещо.. е не можах да участвам бях с нея така 2ри турнир който чаках с нетърпение. Утре 29ти е турнира в бетфеар където депозирах за да играя този турнир колебаех се между бетфеар и бет365 и избрах бетфеар точно заради него имах проблем с билета дори писах на ПС съпорта нещата се оправиха имам билет вече всичко е точно обаче пак ще бъда с нея и няма да мога да играя. Положението е сложно за да мине с "турнира е един ден само, а може да се виждаме през всички останали" напротив не можем ако не се виждаме сега може след 1 седмица изобщо да не се видим. И искам да отбележа че не се оплаквам че съм с нея не съжалявам че съм избрал нея и че ще избера нея и нямам въпрос какво да правя мисля че знам какво ще направя. Идеята ми е че е доста странно 3 турнира 3 дни и 3те съм с нея не през другите а точно в тези така се получава като знак да спра покера
  • 29 отговора
    • mgeorgiev36
      mgeorgiev36
      Бронз
      имам чувството че нещо ме спира да играя покер :f_confused:
    • Mojit0
      Mojit0
      Бронз
      Едното изобщо няма място за сравнения с другото ;)
    • stan1m1r
      stan1m1r
      Бронз
      Нали знаеш, че няма пълно щастие.
      Прекарваи си добре с момичето а турнирите ги остави на заден план.
    • viko1
      viko1
      Бронз
      Попитай звездите ... те ще ти отговорят дали да спреш покера :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Сега сериозно :D това че си пропуснал 3 турнира заради нея не означава да спреш покера, а или да играеш СНГ (защото може по всяко време и не отнема много) или се уговаряйте спрямо турнирите ти щом толкова много искаш да ги играеш...

Аз ти предлагам (ако не се издържаш от покер и ако не мислиш) да отделяш колкото можеш повече време на момичето, а когато имаш свободно си цъкай покерче :) все пак не вярвам да сте 24/7 заедно :P

Това е от мене, надявам се да съм ти помогнал :)

Поздрави,
      viko1
    • EthereaL
      EthereaL
      Бронз
      Can't decide if stupid or just troll
    • kire12
      kire12
      Бронз
      Za takiva kato teb ima vestnik nare4en "Li4na drama" po-dobre pi6i na tqh, 4e mi izgubi vremeto da ti pro4eta pubikacqta
    • xwink93
      xwink93
      Бронз
      секса/прекарано време с жена е хубаво нещо.....но покера продължава по-дълго :facepalm:
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Естествено, че жената :facepalm: :facepalm: :facepalm: Що за въпрос .... Покера не ти е професия, а хоби .. не вярвам в случая покера да представлява по-голям интерес за теб, отколкото жената... ако е така, то ... нямам думи :D :D :D :D
    • xwink93
      xwink93
      Бронз
      Първоначално публикувано от petarvalchev
      Естествено, че жената :facepalm: :facepalm: :facepalm: Що за въпрос .... Покера не ти е професия, а хоби .. не вярвам в случая покера да представлява по-голям интерес за теб, отколкото жената... ако е така, то ... нямам думи :D :D :D :D
      зависи как го погледнеш...ако току що съм спечелил мейн ивента на WCOOP бих се възбудил мноооооого повече,ако примерно някоя супер гореща мацка е пред мен (гола ест.) :D :facepalm: :facepalm:
    • maharabaduba
      maharabaduba
      Бронз
      Естествено, че покера. Жени колкото искаш ;)
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравейте,

Доста интересни и противоречиви мнения. :D Като за начало ще преместя темата в подходящия раздел.

Аз бих посъветвал автора да не се отказва от нито едно от двете неща, просто да организира по-добре времето си, че да има място и време и за двете.

Първоначално публикувано от kire12
      Za takiva kato teb ima vestnik nare4en "Li4na drama" po-dobre pi6i na tqh, 4e mi izgubi vremeto da ti pro4eta pubikacqta
      Добре дошъл във форума ни Кире! :)

Радвам се да те приветствам и те каня да се представиш на общността ни тук -> Представи се!
      Също така искам да те помоля да пишеш на кирилица, съгласно форумните ни правила!

Поздрави,
      Христо
    • PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      А защо не покер жена? Можеш да надъхаш мацката си да играе покер, ще я поканиш като приятел и така заедно ще играете фрииролите, плюс че може да щипнеш допълнително $$ ако тя се окаже добра и прави точки.
      ezgame
    • huli1
      huli1
      Бронз
      Пич,
      звучиш като някой на 18г.
      Извинявай, може и да си на толкова или просто си влюбен...
      Моето мнение - избери момичето, турнири ще има още много, пък и никой не ти гарантира, че точно на тези ще влезеш в парите...
      От друга страна, ако момичето държи на теб, колкото ти на нея - ще те разбере, даже ще те подкрепи в това ти начинание.
      Решението си е само твое - никой не може да ти даде съвет тук.

Успех!
    • kriskovliza
      kriskovliza
      Злато
      Много ясно,че покера ... к.рви колкото си искаш :) А утре недай си Боже стане така,че стане както с ФулТилт (R.I.P) ще си блъскаш главата :D :D :D :D :D :D
    • veselinski
      veselinski
      Бронз
      Така като те чета май срещите с момичета ги чакаш колкото самите фриироли. Бих ти препоръчал момичето, понеже там май имаш по-голям вариант да "кешнеш".
    • whiteJaul
      whiteJaul
      Бронз
      Поне опъна ли я?И ако да,добра ли беше?В смисал,каскадьорка ли беше или посредствена няква?Ако е първото,заебавай турнирите,на почивките ще играеш! :facepalm:
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Първоначално публикувано от whiteJaul
      Поне опъна ли я?И ако да,добра ли беше?В смисал,каскадьорка ли беше или посредствена няква?Ако е първото,заебавай турнирите,на почивките ще играеш! :facepalm:

ХАХХАХАХАХ С глас се смях на това ХАХАХАХАХ

зависи как го погледнеш...ако току що съм спечелил мейн ивента на WCOOP бих се възбудил мноооооого повече,ако примерно някоя супер гореща мацка е пред мен (гола ест.)

Така като гледам не е тръгнал още да печели такъв турнир така, че ...

ииии btw към автора - това 36 след ника ти ... набора или годините е? Ако е първото .. разбирам те защо се двуомиш ... ако е второто ... едно фейспалмче мисля, че е на място :facepalm: :facepalm:
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      а защо не я поканиш в вас довечера и на почивките мейду турнира ще я снапнеш :) пак ако загубиш на турнира поне ще си го изкараш на нея :) ако спечелиш турнира пак ще ч опанеш но вече с кеф :) така да сметнем сега ... кажи речи 5 почивки по 5 мин +2-3 мин сит аут са си 5 тека вярвам че ще остане доволна и накрая още един продължителен сеанс и си готов :) и вълкът сит и агнето цяло :)
    • mgeorgiev36
      mgeorgiev36
      Бронз
      хахаха много интересни отговори не съм на 18 но не съм и на 36 :Д студент съм така че съм млад а относно това че явно чакам срещите като турнирите така е специално с нея чаках по нетърпеливо отколкото да играя и разбира се избирам момичето просто цялата тази тема беше за това колко странно се получи какво съвпадение изобщо какъв късмет и както е секцията във форума лафче и забава да става айде сега отивам да се видя с нея след турнира пишете как е минал и имали печеливши :)
    • 1
    • 2