Форумен Раздел за Лайв покер

• tonyo90
      tonyo90
      Бронз
      Тъй като виждам, че в секцията за спонсориране доста зачестиха лаив събитията мисля че е крайно време да направим и един раздел и за тях. Лично аз се интересувам от такива работи, но не знам нито какви турнири се играят нито къде какви лимити се играят и кога има хора. Предлагам всяка седмица или всеки месец да се пуска програма с турнирите в казината в София и там другите градове в които има жива игра, ако има заинтересовани. Освен това може да си правим форумни лайв игри, понеже виждам, че голяма част от форума са я студенти в София, я живеят в София.
  • 4 отговора
    • tzark
      tzark
      Бронз
      Добре ще е да има пост-програми в форума на казината, които предлагат жива игра.Аз лично съм от Пловдив и тук единствените варианти, които знам и съм пробвал са: Принцес Тримонциум и Риц.Те си имат уеб сайтове и там може да се намерят датите и часовете за турнирите. =)
    • RedGeneral86
      RedGeneral86
      Бронз
      Много добра идея! И аз мисля да започна скоро да играя лайв и бих се радвал да разбера къде какво има.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравейте,

Благодаря ви за споделените мнения и предложението!

Това, което бихме могли да направим, е да ви помолим да намерите доброволец, който би поддържал подобен форум. Някой, който иска да се занимава с поддръжката и ъпрейите, може да ни пише. Ние лесно можем да направим подобен раздел/тема, но нямаме човек, който да го поддържа.

Ако има някой, който се интересува, нека ни пише в Помощ. Моля да го адресира до мен, или да даде линк към тази тема и всеки един от мениджърите ще може да разгледа кандидатурата му.

Поздрави,
      Деси
    • pavlinski78
      pavlinski78
      Начален
      за Варна търся играчи за жива игра снимки на масата има в профила ми, правим и турнири, моля които има интерес да ми пише на скаипа pavlinski78