Fixed Limit / MTT играч блог - vask07

• vask07
      vask07
      Бронз
      Понеже ме мързи да пиша за мен отново , ще копна темата си от " Представи се " :f_biggrin:

Здравейте аз съм Васко от Кърджали в момента уча в София ,от 1 година (откакто навърших 18) започнах да се интересувам от хазартни игри и печелене на пари онлайн като PTC, Hyip и други програми та реших да цъкна тоя голям банер в замунда и да видя за какво става въпрос . Играя покер в Pokerstars защото преди да науча за pokerstrategy го видях по телевизията ,естествено вече изгубих 10 $ там тъй като си нямах и представа че има стратегии за покер ,но от както се регнах тук започнах да чета темите за Fixed limit .

Реших да си направя блог поради няколко причини :

:spade: Да следя развитието си по-добре
      :spade: Ако някой въобще почне да чете блога ми ,да дава по някой савет или критика който да ми помагат в развитието като покер играч :)

Та да ви запозная с играта си . Играя Fixed Limit на най-ниските лимити в Pokerstars ( $ 0,02 / $ 0,04 ) или както повечето го знаят ( JokerStars , RiverStars ) . На масите сядам с по 0,25 $ като повечето пъти не ми се чака Big Blind да стигне до мен и поствам Death Blind ( като поп дето се вика :D ) , ако евентуално дигна лимитите ще се наложи обаче да чакам Big blind . Играя на 2 маси , като понякога когато не идват карти отварям и по 3-та . " Банката" ми е ако мога така да я нарека е вече 6 $ като започнах от едни 40 цента спечелени в българския freeroll преди няколко седмици . Преди имах банка от 34 $ но започнах да се тилтвам ,да шотвам високи лимити и ги изгубих . Играя по 2- 3 часа на ден като гледам да играя по 1 сутринта преди тренировка когато не съм изморен , и вечерта към 21 : 00 , 22 : 00 сядам за по 2 часа .

Сега ще постна графика от слона за сутрешната сесиика . А и да не забравя да пусна тема с въпрос за слона че нещо се налага на рака да вкарвам ръцете , нещо не ги вкарва автоматично .

Та това за мен за сега утре или по-късно вечерта може да постна и някоя друга ръка ( за цвят както вие казвате :D ) .
  • 11 отговора
    • vask07
      vask07
      Бронз
      Такааа време да покажа и резила си естествено.. След добрата сутришна сесия вечерната такава и днешните изглеждат мн зле .. :(

Това е обща за вчера и днес ...

От двата дни съм към 10 цента напред :facepalm: . За мое оправдание и картата не беше добронамерена към мен .

0,02/0,04 Fixed-Limit Hold'em (9 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy.com Elephant 0.102 by http://www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is MP3 with Td, 9c
      UTG1 folds, UTG2 calls, MP1 folds, MP2 calls, Hero calls, CO folds, BU raises, SB folds, BB calls, UTG2 calls, MP2 calls, Hero calls.

Flop: (10,50 SB) Kc, 9s, 4h (5 players)
      BB checks, UTG2 checks, MP2 checks, Hero bets, BU folds, BB calls, UTG2 calls (All-In), MP2 folds.

Turn: (6,75 BB) 9c (2 players)
      BB checks, Hero bets, BB raises, Hero 3-bets, BB caps, Hero calls.

River: (14,75 BB) 4s (3 players)
      BB bets, Hero raises, BB 3-bets, Hero caps, BB calls.

Final Pot: 22,75 BB

Results follow (highlight to see):
      UTG2 shows (5d 4d)
      Hero shows (Tc 9d)
      BB shows фул-хаус, попове над деветки (Kh Ks)

BB wins with фул-хаус, попове над деветки (Kh Ks)

Сега ще си пусна някакъв филм да chill-на и лягам се наспя да съм свеж утре поне
    • solarispoker
      solarispoker
      Бронз
      Здрасти Васко.

Честит блог! Пожелавам ти да го ъпдейтваш редовно и да изкачаваш бързо лимитите!

На масите сядам с по 0,25 $ като повечето пъти не ми се чака Big Blind да стигне до мен и поствам Death Blind

Един съвет от мен, подържай поне 12 големи залога в стака си (или $0.48 за 0.02/0.04) и се откажи колкото се може по-бързо от постването на dead blind :) .

Поздрави,
      Марто
    • vask07
      vask07
      Бронз
      добре , благодаря за съвета solarispoker вече поправих грешката си с начален стак , а за Death Blind-а ще се опитам да бъда по търпелив и да изчаквам .

Сядам да поиграя малко ще постна рака за анализ после , а тук по традиция графика :)
    • vask07
      vask07
      Бронз
      и така поиграх към час и половина къде на две маси , къде на една . Интересна игра стана със странни ситуации които досега не ми се бяха случвали :D Та така завърших на + и общо взето съм доволен :) .

Графиката е меко казано luck-ерска като главна роля за това да съм на + са тези ръце като тази :

Preflop: Hero is BB with K, 3.
      UTG1 calls, UTG2 calls, MP1 folds, MP2 calls, MP3 calls, CO calls, BU calls, SB calls, Hero checks.

Flop: (8 SB) K, K, T (8 players)
      SB checks, Hero bets, UTG1 calls, UTG2 raises, MP2 calls, MP3 folds, CO calls, BU calls, SB folds, Hero 3-Bets, UTG1 folds, UTG2 caps, MP2 calls, CO calls, BU calls, Hero calls.

Turn: (14.5 BB) T (5 players)
      Hero bets, UTG2 raises, MP2 folds, CO folds, BU folds, Hero 3-Bets, UTG2 caps, Hero calls.

River: (22.5 BB) T (2 players)
      Hero bets, UTG2 raises, Hero calls.

Final Pot: 26 BB.
      Results follow:

Hero shows a full-house, kings full of tens(K 3).
      UTG2 shows a full-house, tens full of kings(Q A).

Hero wins with a full-house, kings full of tens(K 3).

Гледам че по други блогове си пишат отдолу колко им е банката , та и аз така да драскам ( може след някоя годинка да си се хиля на постовете :D :D )

"Bankroll" - $ 5.81
    • tonyo90
      tonyo90
      Бронз
      Не знам дали още постваш дед блайндове като седнеш на масата но все пак:
      Да кажем че на ден играеш по 2 сесии, доколкото разбрах на по 2 маси. Това са общо 4 маси по 2/3 цента дед блайнд. 4х2=8 цента на ден, което значи, че за 6 дена губиш един стак, а за около 2 седмици цял един долар, което в момента е около 20% от банката ти.
    • vask07
      vask07
      Бронз
      @tonyo90 Да погледнато в дългосрочен план мисля , че ще спра да поствам :D . Благодаря за сметката :)
    • vask07
      vask07
      Бронз
      не не и не днес не върви покера много яко се нервя от 60-70 ръце съм ту нагоре ту надолу :s_mad: :s_mad: . Накрая бях към 20 цента надолу и ми оставаха някви 61 цента и си казах ако ще е лош деня да бъде много лош ако не тогава да съм на + . И шотнах горния лимит 0,05/0,10 с тия 61 цента .

И втората рака ми идва А8s на бутона и си викам ей ся влизам яко на тая рака. Стана каквато стана... :facepalm:

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Преиграй ръка

$0.05/$0.1 Fixed-Limit Hold'em (8 handed)

Preflop: Hero is BU with A, 8.
      2 folds, MP2 calls, MP3 calls, CO folds, Hero raises, 2 folds, MP2 calls, MP3 calls.

Flop: (7.4 SB) 6, 9, A (3 players)
      MP2 bets, MP3 calls, Hero raises, MP2 3-Bets, MP3 calls, Hero caps, MP2 calls, MP3 calls.

Turn: (9.7 BB) K (3 players)
      MP2 bets, MP3 calls, Hero raises, MP2 3-Bets, MP3 calls, Hero calls.

River: (18.1 BB) T (2 players)
      MP2 bets, MP3 raises, MP2 3-Bets, MP3 calls.

Final Pot: 24.1 BB.
      Results follow:

MP3 shows a straight, ten high(8 7).
      Hero shows a flush, ace high(A 8).
      MP2 shows a pair of sixes(J 6).

Hero wins with a flush, ace high(A 8).

И след тоя хит спрях да играя като съм +80 цента за сега :) . Ще ида да хапна малко, да чилна и към 21 ще седна за 1 час пак да поиграя на моя си лимит
    • vask07
      vask07
      Бронз
      И така време е за уп :) Вчера не беше денят за игра колкото и да играех повече от 1 $ нагоре не излизах и накрая останах с към 70 цента + нещо не ми се играе сега затова ще упна вечерта след игра как е минал днешния ден .

Банката е : $ 6,66
      ПС : Вчера нета ми спря на много яка рака :facepalm: и днес ще зема нет от съседката щото е по стабилен :f_biggrin: (затова и не упдейтнах вчера )
    • vask07
      vask07
      Бронз
      Първата седмица на месеца мина да видим какво съм сътворил ..

Банка към момента : $ 8,07

Цели за тази седмица :

:club: да прочета статиите в Психология и дидактика
      :club: да качвам поне по 2 ръце за анализ дневно
      :club: половин час след игра да разглеждам ръцете си и да анализирам отиграванията си
      :club: да играя повече защото обема е малък ( 850 ръце на седмица )
      :club: да направя 24 vpp точки и да взема бонуса от 10 $
      :club: да намеря правилния стил музика за покер :facepalm: ( забелязах че вместо да помага Spartaque ми пречи на играта :evil: )

ии 6 мисля че са достатъчни за тази седмица
    • vask07
      vask07
      Бронз
      такааа отдавна не съм блогвал защото след като се качих на 11 $ в следващите 2 дни паднах с 7 $ надолу , ммда доста бои ядох , а и се тилтнах (хубавото е че сеусетих и станах преди да изгоря всичко ) .реших да си дам лека почивка .

Останаха ми 4 $ като сега мисля да си изчистя слона и да започна всичко отначало . сега сядам за поиграя към час , час и нещо после ще up-на пак но по подробно.
    • vask07
      vask07
      Бронз
      Здравейте , мина доста време от последния ми пост тук и ще разкажа набързо какво се случи . Спечелих един от българските фреероли в покерстарс и така станах с 37 долара :) , после реших да ги извадя,но си казах трябват ми малко точки ще си избия бонуса и тогава ще вадя . Така и направих станаха $ 45 :s_cool: тръгнах да ги тегля за да ги вкарам в друга зала която е тракната към сайта . Изтеглих всичко в МБ . сметката ми е в бг лева и ми показа към 60 лева :f_eek: . Сумата ми хареса а и я бях спечелил само за 6 часа турнир и няколко часа избиване на бонус , формата също се оказа лек затова реших да премина на МТТ формат . ФЛ за сега остава на заден план (може би ще поиграя като имам време по коледа ), защото вече почти не ми остава време за игра понеже се хванах на работа а трябва и да уча.

На кратко взех решение да играя само турнири събота и неделя като си оставих $5 в старса за техните турнири от 0.10 цента бай-ин + 50 $ аддед . И тук вече ще пиша само неделите ако спечеля някой турнир, понеже вече нямам време за следене на форума :( .