New poker life

• lowstacker
      lowstacker
      Бронз
      Здравейте, казвам се Ивелин играя покер доста отдавна , вече и аз не знам откога :D .След дълго лутане сред зали и формати намерих линк към този сайт,прочетох някоя и друга статия, играта ми се промени коренно и бях доволен от резултатите.От половин година чета из форума за хора почнали от нулата и достигнали доста прилични нива(доста мотивиращо) .От скоро и аз се запалих да поцъквам по- сериозно.Като за начало си купих ХМ , направих депозит в нова зала за да бъде тракната сметката ми към ПС.След доста несериозно отношение от моя страна увеличих банката си до към 220$.И след това се започна старата песен на нов глас сривове следващи от моментни проблясъци и пак надолу.ДОКОГА?
      Реших да драсна някой ред да се поразсея , пък и някои полезен съвет да събера.Ето една снимчица от топлото посрещане на кеш масите .Проблем нещо не мога да кача снимката :facepalm: .За пръв път пиша във форум и съм доста зле.Еми ще ви оставям че ме заболяха пръстите да кълва по клавиатурата.Ако някой драсне някои ред да каже как да кача снимките ще съм му много благодарен.Ето и един парцал да си слушкате докато се преборя с качването на снимкитe.

• 152 отговора
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Здравей lowstacker ,

Добре дошъл във форума ни! Аз се казвам Пламен и съм модератор тук.

Надявам се да бъдеш активен във форума и те каня да се представиш на общността ни - ТУК.

Определено, доста често ще изпадаш в подобни ситуации, когато играта просто няма да ти върви, тъй като това е част от играта и няма как да се избегне. Бъди сигурен,че при всички ни се случва, въпросът е колко често. Друг е въпроса как играем след като сме претърпели даунсинг.

Аз ти препоръчвам да играеш формата, при който се чувстваш добре и сигурен. Желателно е по-често да пускаш ръце за анализ и да вземаш участие в тренировките, където нашите треньори ще ти помагат да подобриш играта си значително.

Ако имаш други въпроси не се колебай да пишеш и те очакваме в Представи се: цък!

Поздрави,
      Пламен ГЕОРГИЕВ
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Относно прикачването на снимки, след като избереш снимката трябва да я качиш в някой сайт....аз ползвам този-> цък.

След като си я качил копираш нейния URL-адрес. Над полето където пишеш отговор, ще забележиш този бутон:

Натискаш го и ще ти се отвори прозорец, където да поставиш вече копирания URL. Готово! Вече имаш прикачена снимки. Можеш да дадеш преглед на съобщението да видиш дали всичко е ОК.

По същия начин можеш да прикачаш клипове от YUOTUBE, като там е още по просто. Просто копирай линка на песента, натисни бутона "youtube" и постави линка.

Сега ще оправя линка на песента, която си публикувал за да се вижда. :)

Ако имаш други въпроси не се колебай да пишеш!

Поздрави,
      Пламен ГЕОРГИЕВ
    • lowstacker
      lowstacker
      Бронз
      Благодарско братле много ми помогна.Само че шефче има един проблем сега видях че това е форум за Еверест покер а аз не играя там :facepalm: .Ще те помоля ако не те затруднява да я преместиш по твое осмотрение защото и аз не знам каде :D .Айде желая ви много много късмет и големи потове.

П.С sry че няма препинателни знаци но българския никога не ми е бил силен предмет :facepalm:
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Здравей отново,

Не ме затруднява да я преместя и не се притеснявай за препинателните знаци. Все пак форума е за покер, а не по правопис.

Ако имаш други въпроси не се колебай да питаш!

Поздрави,
      Пламен ГЕОРГИЕВ
    • lowstacker
      lowstacker
      Бронз
      Здравейте, отново ето и снимките които обещах.
      Както се вижда топло посрещане :) .Не знам при вас как е ,при мен дори в ситуации 80/20 в моя полза пак не мога да взема(не говорим за 2,3 или 5 пъти вижте 2та снимка) X( .Поне на СНГ горе долу се представям добре иначе щях да съм редовен в депозирането.Досега банката винаги съм я градил от СНГ и МТТ. Ето и малко от представянето ми в турнирите:

Не знам защо но имам някои класирания които не ги показва ,няма ги и в тракинг сайтовете.Определено на СНГ се чувствам по уверен и спокоен но все към кеш масите ме дърпа,а графиката все надолу върви :( .Е това е засега, желая ви много късмет и малко бадбийтове.Приемам всякакви критики и съвети до скоро.
    • DaedraLords
      DaedraLords
      Бронз
      Забрави кеш-а за момента. СНГ-тата са по-доходоносни докато си изградиш банка после вече може да разцъкваш по малко и КЕШ за да дигаш скилл в пост-флоп играта. Ако искаш повече екшън играй туробо турнирите но имай в предвид че вариацията там е по голяма. Аз започнах с кеш и се преориентирах към СНГ и в момента играта ми върви много леко( като се има предвид че два месеца на играх заради умрелите изпити в умрелия университет ама какво да се прави). Като за начало играй СНГ за да посвикнеш с по-лууз пушовете и кражбата на блиндове като натрупаш повече опит и $$$ премини на кеш масите ако все още те влече.

Поздрави
    • lowstacker
      lowstacker
      Бронз
      Не знам но ще убия 2ма -3ма.В як доунсуинг съм просто няма ръка с която да спечеля
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей lowstacker,

Преместил съм темата ти в покер блогове, тъй като много напомня на такъв и я ъпдейтваш често. :)

Поздрави,
      Христо
    • lowstacker
      lowstacker
      Бронз
      Ок шефе.Хора не знам при вас как е , но при мен не мога да спечеля и това си е.Ето малко снимков материал , ще помоля някой , който е по на ти с теорията да ми каже какво става.Откакто си изтеглих банката от залата резачката е още по зла.

Просто вече няма ръка с която да рейзна спокойно,копелетата винаги плащат с боклуци и на 99% им връзва , я стрейт , я фул хаус.Направо не знам да сменям залата ли преди да съм останал без лаптоп.Досега само добри отзиви пишете за 888 , и аз бях доволен в началото но сега просто ми лази по нервите и то мноого здраво.Поне 50/50 да връзваше щях да съм много доволен, но неее резачка и това е .Това е от мен засега надявам се и по оптимистични постове да напиша някой ден, но дотогава....
    • veselinski
      veselinski
      Бронз
      Koличеството ти турнири, които си изиграл са доста малко за да си вадиш някакви огромни заключения. Направи поне 400-500 и тогава вече се вгледай в цялостната картинка.
    • lowstacker
      lowstacker
      Бронз
      Здравейте, отново последните дни с доста мъка излязох почти на 0.След като си изтеглих банката оставих около 5$, сега са 15$.Реших и аз да направя опит от ,,zero to hero" :) .Като за начало ще си поставя няколко цели:
      1. Да не депозирам
      2. До края на годината да преборя 1$ снг
      3. Да обновявам напредъка или изоставането ми по редовно

Целите не са високи защото с тази банка и с моя ,,unlucky box" няма как да си поставям високи цели ,поне на този етап.Ето и малко статс.

Пожелавам на всички много успешни сесии и по малко бадбиитове.И една лека свежарка да дигнем градуса :)

• DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Намали си гапа м/у VPIP и PRF :) Прекалено голям е.

М
    • lowstacker
      lowstacker
      Бронз
      Здравейте,ден 1 горе долу беше добре.Като изключим в началото една моя грешка, която ми коства ранно отпадане,но ще се постарая да си взема поука(или поне да ги сведа до минимум).

Намали си гапа м/у VPIP и PRF Прекалено голям е.
      Благодаря за съвета,според теб да намаля ръцете или да рейзвам повече. Ще се постарая да коригирам положението ,ако можеш само да ми спестиш блъскането , да знам на къде да се насоча.Мерси предварително .
      За днес стига покер айде лека и доходна на всички.

• DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Трябва да колваш по-малко и да реизваш повече. Особенно когато си извън позиция избягвай да се забъркваш в потове с маргинални ръце.

М
    • lowstacker
      lowstacker
      Бронз
      Мерси много ще се постарая да оправя грешката.Проблема е че на тези лимити всички са безсмъртни и в повечето случаи след рейз влизат ал ин .И ще е лотария ,тъй като в повечето случаи си удрят доста прилично.Ще пробвам да видим как ще се получи.
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Първоначално публикувано от lowstacker
      Проблема е че на тези лимити всички са безсмъртни и в повечето случаи след рейз влизат ал ин .И ще е лотария ,тъй като в повечето случаи си удрят доста прилично.Ще пробвам да видим как ще се получи.
      Здравей lowstacker,

Именно заради това не трябва да се заиграваш с маргинални ръце. Изчакай си монстърите и ги играй силно, пък като те вкарат AI да нямаш притеснения за кол.

Успех!

Поздрави,
      Пламен ГЕОРГИЕВ
    • lowstacker
      lowstacker
      Бронз
      Здравейте , отново благодаря за съветите, постарах се да променя играта си ,както ме посъветвахте , донякъде мисля че се получи.Отново допуснах груби грешки които ми костваха стинки , не знам как , но трябва да ги премахна.Ден втори тръгна добре , но последните 2 маси направо ме разсипа , играл съм не повече от 10 ръце и все дърво.Но какво да се прави ,,keep walking to hero" :D .За втори ден съм на плюс ,но ако продължавам така след година- две може и да вдигна лимита :facepalm: .Ето и сухата статистика :

Това е от мен за сега, надявам се утре да е по добре от днес.
    • lowstacker
      lowstacker
      Бронз
      Здравейте , отново ден 3 беше пълна катастрофа .Включиха се аварийните спирачки , всичко което бях изкарал за 2-3 дена замина за няма и час.Просто отново нямаше карта с която да спечеля , най мразя дни като този ,лошото е че при мен доста често са такива :( .

Утре ще им скъсам шортите ,сега отивам да се разтикам да поизпусна парата.
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Според мен трябва също така да увеличиш обема от изиграни турнири :)

Четири на ден е прекалено малко ...

М