Само в една зала ли????

• noa8989
      noa8989
      Бронз
      Здравейте,,,искам да попитам понеже на линка за залите след преминаването на теста се появява само еврест покер,възможно ли е да го получа бонуса ми в друга зала....чувал съм че покерстарс е най-хубава и искам там:) обяснете ми ако може какво да направя
  • 6 отговора
    • DannyJQ
      DannyJQ
      Бронз
      Здравей,

за момента Еверест е единствената зала, в която можеш да използваш началния капитал от $50, но всички се надяваме скоро да бъдат добавени и други зали. :)

Успех!
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей noa8989,

Добре дошъл във форума ни! Аз се казвам Xристо и съм модератор тук.
      Надявам се да бъдеш активен във форума и те каня да се представиш на общността ни - ТУК.

Както @DannyJQ вече ти е обяснил, в момента началния капитал се предлага само в Everest Poker.

Ако имаш други въпроси, не се колебай да ни пишеш.

Поздрави,
      Xристо
    • Mikruciko
      Mikruciko
      Бронз
      noa8989 и аз искам ама няма :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравейте,

Ние се опитваме да включим повече зали в списъка ни за началния капитал от $50, но това не винаги е лесно, особено защото редица покер зали не приемат клиенти от територията на България по една или друга причина (най-често поради офис там).

В случай, че започнем да предлагаме началния капитал в друга покер зала, то ние непременно ще информираме всички, които още не са получили своя начален капитал.

Поздрави,
      Надя
    • nedyo14
      nedyo14
      Бронз
      Е кво ви пречи примерно да включите ПокерСтарс. Тя нали преди беше, не вярвам проблема да е включите отново е да голям.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей nedyo14,

За съжаление, не е толкова лесно, колкото изглежда. Разбира се, в наш интерес е да има възможно най-много покер зали за получаване на началния капитал, но поради редица причини, това не винаги е възможно.

Например, в момента предлагаме началния капитал и в други покер зали, но те (например PartyPoker) не приемат клиенти от територията на България, затова за нас остава само Everest Poker.

Уверявам ви, че ние правим всичко по силите си да имате и други покер зали и се надяваме скоро да има повече такива.

Поздрави,
      Надя