Проблем?

• rokesantacruz
      rokesantacruz
      Бронз
      Защо не ми отчита че съм избрал покер зала?Направих си регистрации в десет зали и не става работа.Какъв е проблема?
  • 4 отговора
    • jokerasheva
      jokerasheva
      Бронз
      Най-често се допускат две грешки-или си объркал бонус кода(може и да не си го написал изобщо),или си забравил да въведеш потребителското си име от залата(става въпрос за името с което сядаш на масите,а не за това,с което си се регистрирал в съответната зала(в някои зали те са еднакви))на определената за това страница във форума-от главната страница избираш начало,след това настройки на профила.
      Надявам се да съм ти бил полезен.
      Поздрави и успех,
      Митко
    • rokesantacruz
      rokesantacruz
      Бронз
      Това име трябва да се въведе след като направя регистрация?Не останаха вече покер зали в които да не се регистрирах и все не става.
    • JohnGotty
      JohnGotty
      Бронз
      То и аз бях така и накрая си депозирах и така... :) Отказах се от тоя начален капитал :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @rokesantacruz,

Здравей,

За съжаление просто казваш, че не може да се регистрираш в залите и не споменаваш какво точно се случва. Ако е защото не си успял да смъкнеш софтуера и отделът за клиенти ти казва, че не си го смъкнал чрез нас, някъде не си следвал стъпките. Не моля да си имал софтуера преди това и само на компютъра си, трябва да направиш пълна деинсталация и да изтриеш cookies & files и тогава да го смъкнеш. Просто си отгатвам какво се случва. Моля за повече информация.

Поздрави,
      Деси