голям проблем

• hipokrat
      hipokrat
      Бронз
      Здравейте.имам голям пробле.а ето и какъв е той.реших аз теста и си допълних данните за да получа и аз тия 50 долара.получих имейл в който ми беше обяснено че трябва да пратя еди какви си документи и тъка нататъка.и аз пратих на посочения адрес снимки на шофиорската си книжка.днес влизам да видя в имейла си и какво да видя.имейл в който ми пише на руски език с латински букви като ми пише че трябва да снимам и личната си карта тъка че и аз да съм до нея.(личната карта до моето лице).е как тъка като никъде него пише в предния имейл в който ми беше пратен на бг език.реших да пиша в покер стратеги от там обаче стана ясно че трябва да им пратя на английски,е пратих.сега чакам отговор.и почвам да си мисля вече кви ли не неща.други момчета които са полуили парите им е бил достатъчен един документ и никакви снимки самите те даси даржът картата или шофиорската книйка до главата си.моля някой ако е наясно да кажи закакво иде реч.предварително благодаря
  • 6 отговора
    • Rossess
      Rossess
      Бронз
      Здравей,

Просто от любопитство да те попитам на колко години си? Съдейки по това, че кандидатстваш за бонус, значи си над 18. Поздравления за поста, някой май не е влизал по български.

Поздрави.
    • hipokrat
      hipokrat
      Бронз
      толкова бързо писах че ваобще несъм гледал кое как е.можеше ако знаеш нещо по въпроса просто да отговориш.а и тъй като гледам щом си ми отговорил на български език значи и ти си учил български език в училище.и искаш дами кажеш че ти си идеален и никога неправиш грешки.невярвам.айде с мир.ако имаш нещо дами отговориш по моя въпрос ми отговори.
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Сребро
      Много е дразнещо и иска много търпение. Докато получих моя начален капитал пратих 6-7 пъти снимки. Просто настояваш повече и редовно питаш за парите (Начало/Обслужване на клиенти).Успех!
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @hipokrat,

Здравей,

Няма нищо обезпокояващо. Нормална процедура за сигурност. Колегите са решили, че имат нужда от трета снимка и са ти я поискали. Моля за търпение.

Съжалявам за имейла на руски. Ще се погрижа да не се повтаря.

Поздрави,
      Деси
    • hipokrat
      hipokrat
      Бронз
      Здравей.

Ами сега ще пратя и личната карта и шофиорската книжка наново.И дано стане.А това че ми иска и снимка личната ми карта до моето лице или да пратя отделна снимка към тях.Предварително ти благодаря за отговора и помоща.

А има ли някакъв начин дасе разбере до тук самата регистрация дали е протекла както трябва.В самия имейл в който пратих шофиорската си книжка несъм писал нито залата нито името което ми излиза на интерфейса.

до скоро :P
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @hipokrat,

Относно снимката, която трябва да пратиш - трябва да държиш личната карта до лицето си. Трябва да се вижда лицето ти и личната карта.

Колегите от отдела за сигурност ще те информират за състоянието на сметката ти, след като проверят всички необходими данни. До период от 48 часа от получаването на всички твои документи (ако всичко е наред) ще получиш бонуса в покер сметката си. Ако нещо не е наред, колегите ще те информират.

Поздрави,
      Деси