Описание за работа със Skrill

• troshacha
      troshacha
      Злато
      Здравейте,

Има много хора от форума, и такива, които ще са новодошли, които все някога ще си направят акаунт в Skrill и нищо не разбират от него. Затова се получава едно мудно писане на въпроси и отговори във форума, като във него има много информация относно Skrill, но е много разхвърляна, което създава проблеми на нас, играчите. Аз имам едно предложение към модераторите, което е да вземат да направят едно упътване за всичко свързано със Skrill. Ето и един пример *****. Сигурен съм, че играчите от pokerstrategy.bg са повече от .............., и би трябвало и ние да имаме описание за работа със Skrill. Благодаря на хората, които може да направят такава тема.

Поздрави,
      Тодор

Редактирано: без реклама! Използван беше линк към друг сайт.
  • 10 отговора
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Здравей troshacha,

Благодаря ти за предложението. Предадохме го на колегите, които отговарят за това и ще видим какво може да се направи по въпроса.

Междувременно ще те помоля да се въздържаш от публикуването на линкове към конкурентни сайтове, тъй като това е против нашите форумни правила.

Поздрави,
      Пламен
    • troshacha
      troshacha
      Злато
      +1

Реши ли се нещо?

Тодор
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,

В момента се водят дискусии по въпроса. Важно е подобен наръчник да бъде изпипан точно и да се обновява с актуалната информация, в противен случай той може дори да вреди.

Ще ви уведомим веднага, щом има някакво развитие по въпроса!

Благодаря отново за предложението!

Поздрави,
      Камен
    • troshacha
      troshacha
      Злато
      Здравейте,

Като размислих малко как да се подобри pokerstrategy.bg относно боравенето с пари в интернет, Skrill и българските банки, стигнах до следните изводи:
      1. Може да се направи ръководство, както бях дал линк по горе в темата, за регистрация в Skrill и тъй-като в pokerstrategy.bg се работи и с други методи за разплащане, следва и те да се представят. За всички тези методи да се направи съпоставка за таксите и време за теглене.
      2. Относно българските банки и дебитните карти с които работим може да се направи съпоставка какви са им таксите за всевъзможни неща и време за теглене.

Защо искам да иницийрам съпоставка на таксите на всички методи за депозиране и теглене? Повечето хора се учат от грешките си, когато става въпроса за пари. Примерно теглиш от покер сметката си 500$ по три начина, като по единия получаваш 490$, по втория 480$ и при третия 495$. Разбира се всеки ще иска да му вземат по-малко пари и ще избере третия вариант, ако всичките три варианта са еднакви по всички параметри само с изключение на таксата. За някой хора това са никакви пари, но за някои хора е по-добре тези пари да не се дават в такси.

Членове, модератори и трнъори на pokerstrategy.bg ако желаете да направим нещо подобно пишете в темата. Надявам се да се заформи дискусия. За много кратко време може да се направят гореспоменатите съпоставки.

Поздрави,
      Тодор
    • YUKNOW
      YUKNOW
      Бронз
      Първоначално публикувано от troshacha
      Здравейте,

2. Относно българските банки и дебитните карти с които работим може да се направи съпоставка какви са им таксите за всевъзможни неща и време за теглене.
      Това би ми било полезно, но не мога да очаквам някой да го свърши вместо мен. Иначе да, удобно би било, но както каза darkone ще трябва да се обновява често, особено ако се намесят и банките става доста.

Бтв на евента говорихме за теглене към карта и каза че в първа инвестиционна ти взимат 1% от всеки трансфер. Аз поразпитах и в ДСК например няма такса за международни транзакции под 100 евро (когато си бенефициент), като аз все още не тегля суми които не мога да разбия на 1-2-3 по 99 евро на месец :) Също societe generale имаше добра оферта. Дори май имаха карта в която трансфера отнема по-малко дни.
    • troshacha
      troshacha
      Злато
      Здравейте,

То аз мога да направя съпоставките, но не съм сигурен дали ще са точни и затова трябва някои хора да ги проверят.
      Целта е след като се направят съпоставките, да може да се четат лесно. Може да се направи секция разплащания или нещо подобно.
      В ДСК в офиса им в мола на Стамболийски ми казаха, че за всеки межународен превод на пари към сметката или към дебитната ми карта, има такса 6 евро + 1%. Излиза, че някой бърка някъде. Във форума информацията е стара и на някои места объркана и за да не се хвърлят пари на вятъра, ще е хубаво да се направят съпоставките.

Поздрави,
      Тодор
    • YUKNOW
      YUKNOW
      Бронз
      Ами така ми каза мадамата в банката, че под 100 евро нямало такса, над е <забравих колко> процента като минимът е 6 евро. Тоест ако процента е под 6 евро, плащаш толкова, ако над - процента.

Сега рових малко в тарифата на ДСК, но не го намирам нещо...
      Абе толкова е по-лесно да го свърши някой немързелив и компетентен :P надявам се да се направи нещо такова
    • shipochkin
      shipochkin
      Бронз
      Не , че е решение на проблема засегнат в темата, но може да си направите Интернет банкиране .Специално в ДСК е безплатно.Така ще може да виждате точно какво се случва по пътя с парите ви(превалутиране, такси, комисионни и т.н).
    • rokesantacruz
      rokesantacruz
      Бронз
      да задам 1 тъп въпрос - има ли нещо различно след като мънибукърс стана скрил мънибукърс или само името?
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от rokesantacruz
      да задам 1 тъп въпрос - има ли нещо различно след като мънибукърс стана скрил мънибукърс или само името?
      Само името. :)

Поздрави,
      Христо