Питанка относно баланс по сметка

• Cayenne500
      Cayenne500
      Бронз
      От скоро започнах да обръщам малко повече внимание на програмата "Покани приятел".

Поканих Приятел 1, който премина теста успешно и започна да играе. Събира Strategy points, което съответно ми носи приходи. До тук добре :)

Поканих Приятел 2, който обаче за момента не е преминал теста, ами просто си избра зала, тракна я към вас и депозира лични средства.. Събира Strategy points, но уви, това не ми носи приходи.

Питането ми е дали има някакъв проблем и задължително условие ли е и Приятел 2 да премине теста?
  • 8 отговора
    • SPSBG
      SPSBG
      Бронз
      .
    • Cayenne500
      Cayenne500
      Бронз
      Аз също сега като се поразрових видях, че теста не е задължително условие. Явно има някакъв проблем, защото Приятел 2 има 44 SPoints вече, което се равнява на 10$.
    • SPSBG
      SPSBG
      Бронз
      .
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравей,

Както вече SPSBG е казъл е възможно да има малко забавяне. Ако все пак нещо те притеснява може да се обърнеш към ПОМОЩ.

Поздрави,
      Митко
    • Cayenne500
      Cayenne500
      Бронз
      Благодаря и на двама ви. Вече всичко е наред!
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Cayenne500,

Радвам се да прочета, че всичко е наред!

Поздрави,
      Надя
    • Ioanitka
      Ioanitka
      Бронз
      Аз пък имам един поканен приятел които е минал 2000 точки преди няколко дни и ми се похвали и каза да погледна че са ми превели сигурно 50$ но уви, нищо. Системата не отчита сиг правилно.Чакам 3-4 дни и още нищо
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от Ioanitka
      Аз пък имам един поканен причтел които е минал 2000 точки преди няколко дни и ми се похвали и каза да погледна че са ми превели сигурно 50$ но уви, нищо. Системата не отчита сиг правилно.Чакам 3-4 дни и още нищо
      Здравей Ioanitka,

Добре дошъл (дошла) във форума ни!

Възможно е твоят приятел да се е регистрирал преди декември 2011 година. Ако това е така, то тогава за него в сила е старата ни програма Покани приятел, която те възнаграждава едва при достигане на 5000 стандартни StrategyPoints (тогава ще получиш останалата част от своя бонус на стойност $75). Можеш да погледнеш нашите Често задавани въпроси за програмата Покани приятел.

Опасявам се обаче, че не можем да ти предоставим конкретна информация във форума. Ако желаеш да получиш повече подробности, можеш да ни пишеш на тази страница, като ни дадеш името на препоръчания от теб приятел, за да можем да проверим ситуацията.

Виждам, че за пръв път пишеш във форума ни, защо не ни разкажеш повече за себе си в този форум? Така ще можеш да се запознаеш с нашата покер общност!

Поздрави и до скоро във форума,
      Надя