фрийрол

• adnankata
      adnankata
      Бронз
      Здравейте, играя сериозно от около 2-3 седмици с виртуални чипове за да свикна на фиксиран лимит. Рано ли е да се пробвам на някой фрийрол турнир за да натрупам някаква банка и да се опитам да се изкача по лимитите. Извинявайте ако въпроса ми е тъп. Благодаря предварително!!!!
  • 7 отговора
    • Patoka92
      Patoka92
      Бронз
      никога не е рано за фриироли аз ония ден спечелих 5 $ от фриирол а вчера 14,50 от фриирола на покерстратеги ,така че ти си на ход :)
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,

Първо - Добре дошъл във форума на PokerStrategy.com! Аз съм Камен и съм покер експертът в българската общност, приятно ми е!

Относно въпроса ти - почти всички фрийроли вече са във вариант No Limit, затова и Fixed Limit уменията няма да ти помогнат много там. Това, което ти е препоръчал Patoka92 e абсолютно вярно - никога не е рано да започнеш с фрийроли, тъй като не рискуваш нищо, а можеш да спечелиш истински пари. Можеш да разгледаш тази статия за това как играеш да фрийроли: цък.

Следващата стъпка би била да си избереш стратегия. Ако не си убеден коя е подходяща за теб, можеш да провериш тук.

Между другото, защо не се представиш във форума? Убеден съм, че имаш какво да споделиш - Представи се!

Поздрави,
      Камен
    • ArtOfGaminG
      ArtOfGaminG
      Бронз
      Не е рано, как ще е рано? Мятай се по фрииролите! В крайна сметка нищо не губиш, а можеш да изкараш някакви начални пари и така да не ти се налага да депозираш. Недей да се притесняваш за нивото на играта си :)
      Аз преди време бях се регнал на някакъв фриирол на Razz FL и помня че научих правилата в движение чрез google :D даже станах 3-ти от 1300 човека тогава :D така че давай, гмуркай се смело :)
    • Amatiorcho
      Amatiorcho
      Бронз
      adnankata никога не е късно за фрийрол, мятай се и да не ти пука. От там може само да спечелиш. Късмет че там ти е нужен :)
    • adnankata
      adnankata
      Бронз
      Благодаря за съветите!!!Успех и се забавлявайте
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      И аз ти желая успех :heart:

Може също така да бъдеш и по-активен във форума за ръце и разбира се да четеш статии.

М
    • adnankata
      adnankata
      Бронз
      Определено смятам да наблягам на статии освен интересни предполагам са и доста полезни за печеливша игра!!!!!!