mtt i sng(45-180 man) do 2$ i nl2

• anatoliiii
      anatoliiii
      Бронз
      Здравейте.Реших и аз да си направя блог , защото съм пред отказване.
      Играя от две година, като първата играх само безплатни турнири.От около година успях да задържа и умножа малките печалби в определени мрежи.
      Играех само мтт.

това е графиката ми от тази мрежа в която основно играх до лятото когато си занулих банката там. И започнах отново с безплатните. в унибет играх около месец след това, но отново занулих банка от над 100 евро направена от безплатни турнири.

От края на август пък трупам в покерстарс от безплатния за българи и в един момент бях доста напред, за моето ниво:)

Но след теглене на 250 $ и загубата на още толкова сега съм с 10 $ и играе турнири с вход 0.5 с 45 и 90 човека.
      надявам се да не се върна пак към безплатните, но е доста възможно.

Няма ясна цел, но може би с вашата обща помощ да подобря играта си.
      надявам се да се получи защото тук има доста успешни играчи, които помагат на всички. А и крайно време след дълго четене на форума и аз да се включа по активно.

Може спокойно да ме критикувате и съветвате на воля.

Не знам колко време ще отделям за игра ,но по принцип работя на смени и имам доста свободно време.

Предварително се извинявам за снимките, но ми е за първи път и не съм сигурен кои линк точно да копират след като сами уплоуднати снимките
  • 44 отговора
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Първоначално публикувано от anatoliiii
      Не знам колко време ще отделям за игра
      По важно е колко време отделяш за учене и подобряване на играта си :)

И честит блог :)
    • RedGeneral86
      RedGeneral86
      Бронз
      Здравей. Аз съм кеш играч и от стратегическа гледна точка не бих могъл да ти дам съвети, но мога да ти кажа няколко общи неща. Първото е - ако играта още ти доставя удоволствие, има смисъл да продължиш. Все пак покерът, като всеки спорт, се практикува и за удоволствие, не само за пари. А парите ще дойдат, стига да отделяш време както за самата игра, така и за четене, анализи и подобряване на играта си.
      Относно занулените банки - спазвал ли си банкрол мениджмънт и имал ли си изградена система за кешаут? Доколкото съм чел началните статии, за МТТ границата е 1% от банката ти за вход. Спазвал ли си стриктно това ограничение? Ако да - трудно може да фалираш според мен. Относно тегленията - мога да ти предложа да си изработиш стратегия. Например да си поставиш максимална граница за теглене в рамките на месеца по формулата
      бонуси+рейкбек+1/2(РОИ*инвестициите ти за месеца). Предполагам, опитните турнирни играчи могат да ти дадат различни варианти на тази формула. Доколкото разбирам, сега си с 10 долара, тоест турнири с 0.5 вход са ти над БРМ. Защо не се насочиш към 0 + 0.10?
    • pvk73
      pvk73
      Бронз
      Не се отказвай. Почети, гледай видеота, анализирай играта си и ще се оправиш. Според мен, основните ти доходи трябва да са от СНГ, защото при МТТ хората са много и ти трябва доста късмет.
    • anatoliiii
      anatoliiii
      Бронз
      за ученето няма определени часове. до сребро съм гледал всички материали за мтт и сит анд го.книгите които има в интернет безплатно на български съм ги чел някои по повече от един път. за ръце само преглеждам от време на време във форума, защото нямам хем и не преглеждам сесии.

за банката не знам защо става така уж спазвам правилата.но явно не е достатъчно за мтт, особено в старса с толкова хора. за тегленията съм ги правил като съм бил над нужната за нивото ми, но така никога не се пробвах на по високи и маи се получи застои и на нивото ми като играч.
      но проблема маи е че като си в лоша серия забравяш за БРМ. за 0.50 си прав че ми е вече високо и ще смъквам надолу.

Лошо е че в старса сит а го на една маса са с мин вход 1.5 и не знам дали не съм с много малко пари за тях.Но наистина на мтт просто касапницата е голяма и особено ако си тилтнат и да правиш грешки и с липса на късмет и ставаш на моето положение :facepalm:
    • dum1ss
      dum1ss
      Бронз
      Не, че имам право да давам акъл, но си заслужава да се играе. Особено ако като теглиш чертата си на + .
      Аз играя само на МТТ от година и не спазвам никакъв банкрол, щото всяка по крупна сума(всичко над 100 евро) ми е остро необходима. И съответно зануляването ми е навик. :facepalm:
      Относно Старса и другите големи зали, моето мнение е - бягаи от там. Това са зали за хората, които играят основно на кеша и им трябва мноо народ на мноо маси да си дава паричките. Аз като видя някъде турнир с над 8-900 човека изобщо не се пъхам вътре.
      Та не се притесняваи- влизаи в кланицата на фрииролите.... :D
    • anatoliiii
      anatoliiii
      Бронз
      ами то и аз съм същия почти, но трябва да стане по сериозно за напред
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от 4o4ity
      Не знам колко време ще отделям за игра
      По важно е колко време отделяш за учене и подобряване на играта си :)
      Много силно! Трябва да се направи sticky...

@anatoliiii, Честит блог! :) Както Чочи е споменал не спирай да се учиш и да подобряваш играта си, успехите сами ще дойдат!

Поздрави,
      Христо
    • anatoliiii
      anatoliiii
      Бронз
      послушах съветите ви и преминах на сит анд го. малко са ми скъпи, но вчера качих баланса си до 20 $.Мисля да играя няколко дена по рядко и да наблегна на обучение
    • anatoliiii
      anatoliiii
      Бронз
      днес отново не издържах да не изиграя няколко мтт турнира и баланса ми падна до 15$. но като цяло играх малко, а повече гледах видеота и форума за ръце. надявам се утре да е по успешно
    • Bero63
      Bero63
      Бронз
      Здрасти . Наистина , ако имаш желание продължи не се отказвай , рано или късно печалбите ще дойдат ? И аз в момента съм на същия кръстопът , дали да продължа , или да се откажа , защото имам малко проблеми с психиката си ! Спортувам от малък и пак не се научих да губя , като най хубавото нещо което ти дава спорта не е само здравето , а и дисциплината ! За съжаление , в стремежа си да се докажа , като добър играч на масата , чето изпадам в ТИЛТ и това доста ми пречи :(
    • anatoliiii
      anatoliiii
      Бронз
      вчера отново след неспазване управлението на банката със с 10 $.
      но какво да направя като много обичам мтт та и са ми любими но тези в старса са с прекалено много хора :f_biggrin:
    • veselinski
      veselinski
      Бронз
      Защо отделяш толкова време за четене след като пропускаш да прилагаш абсолютната основа ( управление на банката) ? Едното няма почти никаква стойност без другото.
    • arsenalpz
      arsenalpz
      Злато
      Вкарай си 50 евро в хевъна и ги бий на ниските турнири.Явно така или иначе там си бил на най-голяма печалба сигурно вече си наясно с мисленето на повечето играчи там.
    • bgnuts
      bgnuts
      Бронз
      И аз съм на този кръстопът бях с 80 долара в старса обаче почнах да качвам лимити и спаднах на 40 направих почивка от 4-5 месеца след това почнах да играя хандс ъпове с 3.50 и стигнах на 10 долара записах 1снг с 180 човека 1долар спечелих го +50долара станах с 60 и се зарадвах че се завръщам но почнах да играя МТТ с по 2.20 1.35 1.10 и спаднах на 35 долара записах хандсъп с 15долара загубих играх пак снг-та с по 6 мах и др и сега съм с 10долара .. и нз какво да правя най-добър съм в кеша но защото играя снг-та и мтт като ги губа и аз самия незнам ..
    • anatoliiii
      anatoliiii
      Бронз
      така е наистина, магаре съм не мога да се дисциплинирам, което си е моя огромна грешка.но аз в старса не видях по евтини s and g от 1.5 и затова тези на няколко маси с 0.5 и 0.1 ми се стори че ще мога да по играя повече.
      за покер хевън е вярно но за покер избягвам да вкарвам пари, но наистина ми липсва тази мрежа.
      днес след 4 часова сесия на 4 маси 0.5 мтт съм малко напред и вече съм с 25 $ банка. доста ми вързваше наистина, но се надявам да е имало и някакви умения:) .
      благодаря за критиката и наистина ще се опитам да спазваам правилата не само да ги чета.
    • Beast19
      Beast19
      Бронз
      Няма смисъл - отказвай се докато е време.
    • ArtOfGaminG
      ArtOfGaminG
      Бронз
      Не съм си играл да чета предишните коментари, така че се извинявам предварително ако повторя нещо :)

Така .. играеш покер от 2 години и не си мръднал от средна такса 2$ ? Айде 40% ROI е ок, но гледайки тези снимки, съдя че играта ти не се подобрява, а си стой на едно и също ниво.

Пробвал ли си се да си правиш анализ на ръцете? Поствал ли си ръце за анализ тук ?

Мисля че проблема идва в това, че вероятно не отделяш нужното внимание на подготовката и самоанализа и вероятно допускаш едни и същи грешки всеки път.

Ако имаш приятели, които се занимават сериозно с покер, задължително обсъждай ръце с тях, питай каквото те интересува.

Направи тези неща и не вярвам да няма подобрение след това :)

П.П.
      За моя няколкомесечен опит се убедих, че анализирането на ръцете е най-важния елемент. По-важен дори от самата игра. Така разбираш къде грешиш, защо грешиш и малко по малко отстраняваш грешките в играта си.

Успех!
    • anatoliiii
      anatoliiii
      Бронз
      още не съм решил да се отказвам.поне за сега.
      нямам хм и няма как да си преглеждам ръцете и това с постоянните едни и същи грешки сигурно е така.
      нямам с кого да обсъждам играта си.
      маи за няколко коментара разбрах доста от грешките си.а сигурно има и още.
      ще поиграя още малко и ще реша
    • MrNiki666
      MrNiki666
      Бронз
      още не съм решил да се отказвам.поне за сега.
      нямам хм и няма как да си преглеждам ръцете и това с постоянните едни и същи грешки сигурно е така.
      нямам с кого да обсъждам играта си.
      маи за няколко коментара разбрах доста от грешките си.а сигурно има и още.
      ще поиграя още малко и ще реша
      Приятел, двамата мн си приличаме с теб значи :D
      Печелили сме турнири, имаме опит, който се добива най-добре чрез игра, а не на книга. И аз като теб играя от бая време , но седя на ниските лимити защото всичко спечелено тегля и си оставям някви мижави долари и си мисля, че пак ще дръпна нагоре, обаче не се получава. Това за спазване на банкрола наистина трябва да спазваш, иначе нищо не става. Няма и да се откажеш от покера, това го знаеш , просто трябва да почетем лекциите / макар , че 90% по масите, играят срещу нас не както се очаква, взимат ни топ чифтовете и с 27, 84 :) /, найстина подобряват играта, но само с лекциите не става, трябва практика и да имаш здрави нерви :D и най важното банкрола. Ако може да инвестираш накоя хубава сума, бягай в 888 покер и съм сигурен че пак ще печелиш. Аз така смятам да направя, не напразно Комодус, Стоил и други стратези постват доста печалби от там.
      И не се отказвай , нима те с по добри от теб ;)
      You can do it :D
      http://www.youtube.com/watch?v=Nwv61Uu1fdA