Въпрос за Unibet и Ladbrokes

• avellin
      avellin
      Бронз
      Здравейте,
      значи имам следния проблем - направих си акаунти и в двете зали едновременно, направих си и първите депозити, и искам да участвам във фрийролите им за нови играчи. Всичко си е наред, регистрирах се и в двете зали за турнирите, но се оказва че залите са от една и съща мрежа и не ми дава да стартирам едновременно двата клиента.
      Началните часове и на двете зали за фрийролите съвпадат и по този начин не мога да участвам и трябва да избирам между двете зали. Така в крайна сметка едната зала ми става безполезна.

Та конкретния ми въпрос е има ли някакъв начин да стартирам и двете зали едновременно и да си изиграя полагащите ми се фрийролчета и турнирчета?
  • 6 отговора
    • DonSimon86
      DonSimon86
      Бронз
      Чрез Teamviewer от компютъра на приятел.Само и той трябва да си инсталира софта на залата.
    • avellin
      avellin
      Бронз
      А, къде ще си ги играя да търся приятели да ги ангажирам - първо да си стоят вкъщи по това време, второ да ги навивам да си слагат програма и да им влизам в компютъра, трето да си инсталирват покер клиента, да стоят 4 часа без да си ползват компютъра и да ме гледат как играя, и то за някакъв си фрийрол.
      Имам и бонуси за избиване, искам да играя едновременно и в двете зали, а не да ги сменям като гламав постоянно. Да не говорим че имам акаунт и в CoolHandPoker който също е към тяхната мрежа и там тряя се избиват бонуси и да се играят фрийролчета които се застъпват с другите.
      Сега ще ми изгорят билетчетата пуу. Отивам да си взема един лаптоп на лизинг и като спечеля фрийролите ще го платя :f_cool: Друг вариант явно няма.
    • rokesantacruz
      rokesantacruz
      Бронз
      да те попитам какъв е този фрийрол за новодепозирали в унибет ?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей avellin,

От едно IP няма да можеш да стартираш и двата клиента, ако са в една и съща мрежа :) Това е така, за да предотврати сядането на една маса с повече от една сметка.

Поздрави,
      Надя
    • avellin
      avellin
      Бронз
      Първоначално публикувано от Nadia
      Здравей avellin,

От едно IP няма да можеш да стартираш и двата клиента, ако са в една и съща мрежа :) Това е така, за да предотврати сядането на една маса с повече от една сметка.

Поздрави,
      Надя
      Поздрави и на теб, Надя!

Не че нещо, но това са си отделни зали все пак, и не виждам какво ще предотвратяват. Едната си е Унибет, другата си е Ладброкс. Взимат ми парите и депозитите и в двете зали отделно, следователно би трябвало и да мога да играя и в двете зали отделно. Да си ги направят поне часовете различни един от други, или да се обединят под едно име и това е. Не ми се струва основателен този довод който казваш :) , но това не зависи от нас така или иначе. Просто си питах вие като стари акули тук и предполагам че някой от вас също имат сметки в тези зали, дали не използвате някакъв начин с който да се заобиколи това неудобство. Но предполагам че и да има такъв няма да бъде споделен в общодостъпен форум, след като се намеква индиректно че може да се прави вид измама с него.

Първоначално публикувано от rokesantacruz
      да те попитам какъв е този фрийрол за новодепозирали в унибет ?
      Най-обикновен фрийрол за новодепозирали си е. Има подобни във всяка зала. Този специално е с награден фонд 500$ и ти дават три билета. Демек три фрийролчета имаш право да играеш като си направиш първоначално депозитче.
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от avellin
      Не че нещо, но това са си отделни зали все пак
      Здравей,

Отделни зали са, но са от една и съща мрежа (Microgaming) и споделят едни и същи играчи. :) Накратко казано - няма да можеш да стартираш и двата клиента едновременно, а само един от тях. Така ще е ако играеш и в други мрежи, не само в Microgaming.

Поздрави,
      Христо