50$

• 8 отговора
    • rokesantacruz
      rokesantacruz
      Бронз
      rokesantacruz,
      12.01.10 13:21: I sent a mail photographed documents 2 time.My mail is vlado5000@abv.bg.
      Damir,
      12.01.10 14:10: Dear rokesantacruz,

Thank you for your message.
      We are still waiting for the proof of address (something with your address on it, for example a telephone bill)

Please send that to:
      security@pokerstrategy.com

Best regards,
      Damir
      Защо да им пращам сметка от телефон след като съм си пратил личната карта?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @rokesantacruz,

Здравей,

Защото за да преминеш успешно проверката за сигурност, трябва да я изпратиш, щом като такава ти е била изискана.

Поздрави,
      Деси
    • rokesantacruz
      rokesantacruz
      Бронз
      Деси, първоначално ми беше изискана информация за годините ми и адреса ми.В личната карта тази информация присъства. Аз живея с родителите ми и не плащам сметки.Как да докажа къде живея и каква е разликата от това написано в личната карта и в сметка за телефона?
    • rokesantacruz
      rokesantacruz
      Бронз
      Може би не взимат под внимание адреса написан на гърба на личната карта, защото за разлика от името е написан само на български.
    • dell90
      dell90
      Бронз
      Малко на мошенгия ми намирисва на мене все още нищо не се получава и адимите тука казват не ни занимавайте ем кого да занимаваме извинете все пак вие предлагате офертата и вие трябва да носите отговорност и да помагате на клиентите си :) Все още никои от вас не ми е помогнал с нещо полезно моля малко внимание да се обърне :) дано скоро да има резултат
    • rokesantacruz
      rokesantacruz
      Бронз
      Кажете в моя случай какво да направя?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @rokesantacruz,

Моля да провериш съобщенията си от отдела за клиенти тук.

@dell90,

Не предлагаме обслужване на клиенти във форума си. Надя и аз сме регионални мениджъри за България. Модераторите и анализаторите са покер професионалисти. Тук предлагаме покер обучение, а не обслужване на сметки, следователно - не работим с индивидуални сметки. Все още не предлагаме обслужване на клиенти на български език, но работим по въпроса. Единствената причина, поради която бих могла да погледна сметката на даден клиент е - извънредна ситуация, която изисква намесата на управата.

Моля да разговаряте с отдела за клиенти на англ. език тук. Ако не говорите английски език, моля да публикувате въпроса си тук и ние или някой от членовете ще го преведе/м.

Поздрави,
      Деси
    • rokesantacruz
      rokesantacruz
      Бронз
      Деси, благодаря много за помоща!