Телевизор Lg-монитор ?!?!?

• 8 отговора
    • freax0r
      freax0r
      Бронз
      :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Пич всеки телевизор с подходящите входове е монитор :D
      Ако компа ти има ХДМИ нямаш проблеми да ползваш тв-то като монитор.
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,

Ако имаш HDMI, то наистина ще можеш да използваш телевизора като монитор. Друг е въпросът доколко ще ти е полезен. Доколкото виждам моделът е HD Ready, което е комерсиалното име на резолюцията 1280x720, което е доста малко за монитор - ако говорим за покер, едва ще побереш две маси на повечето клиенти :s_confused:

Поздрави,
      Камен
    • kiril92
      kiril92
      Бронз
      на покерстарс на телевизора се събират 6 маси и е идеално :) . И на лаптопа още 4 и е много добре. :)
    • insomnia666
      insomnia666
      Злато
      Да не ти се схване врата. :D :D
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      хммм, мога ли да използвам тази тема да задам въпрос въпрос за един телевизор. Днес случайно ми попадна оферта на Карфур. Те май редовно имат телевизори на изплащане, без лихва (0%).

Та, сега имат един - Toshiba 32LV833 за 499 лв. Някой да може да каже 2-3 думи бива ли телевизора? 32 инча напълно ме устройват в момента, защото хола ми не е много голям. Разни входове, това-онова също ми изглеждат ОК.

Някой да има мнение за този телевизор? Ето и линк с повече информация за него:

http://eu.consumer.toshiba.eu/en/products/tv/32LV833#productDetailSpecifications

Ако пък можете да препоръчате подобен/по-добър телевизор, за същата цена, ще изслушам всички мнения :)
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Брей, Full HD за 500лв... :f_confused:
      Толкова ли паднаха цените?
    • BigFish2010
      BigFish2010
      Бронз
      На мен дали ще ми го дадат на изплащане?Т.е искат ли някакви трудови договори и такива други бози,щото аз съм си безработно копеле и преживявам с парите от соц.помощи на държавата. :D
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      Първоначално публикувано от BigFish2010
      На мен дали ще ми го дадат на изплащане?Т.е искат ли някакви трудови договори и такива други бози,щото аз съм си безработно копеле и преживявам с парите от соц.помощи на държавата. :D
      Ами аз го взех телевизора вчера, бая дълго ме "интервюираха" за това изплащане. Явно проверяват в някакви системи, защото след като им дадох данните си, се обадиха и ми казаха, колко кредитни карти имам и дори ми бяха изровили че имам адресна регистрация в студентски град. Тя е супер стара, ама явно като съм я правил, съм маркирал за 5 години и още се вижда в разни системи.

П.С. а най-лесно е да проверят на колко се осигурява човек. Трябва само ЕГН и те проверяват за секунди.