6-макс

• maharabaduba
      maharabaduba
      Бронз

Понеже не ме бива в писането ще изпусна уводната част и ще мина към съществената.
      Преди 2-3 седмици реших да започна от 0-лата и криво ляво да регна НЛ5-НЛ10 до средата на декември. Само ми се иска разбира се. Полека лека и с доста игра се задържах на НЛ2, като всъщност постигнах най-трудното от цялото упражнение.
      След около 15-20к (около 23бб/100) ръце и 1-2 малки МТТ-а събрах банка за НЛ5. Всичко това преди 2-3 дни. От тук започва цялата история... Заради университета и някакви странични ангажименти нямам достатъчно време за игра, което е проблем, но с оглед на развитието на нещата съм доволен, че не съм жертва целодневно на вариацията.

[img][IMG]https://img5.imageshack.us/img5/5687/nl210k.png[/IMG] [/img]
      Това е графиката ми на НЛ2, защото преинсталирах уиндолс и другите 5-10к се изгубиха по трасето.

[img][IMG]https://img823.imageshack.us/img823/3689/70413392.png[/IMG] Uploaded with ImageShack.us[/img]

Това са първите ми 3к ръце от шотването на НЛ5. Ясно се вижда, че прекалявам с блъфовете и твърде много обичам да се стаквам. Малко по-надолу ще сложа и статистики, за да ме видите какъв съм плиткоумен. :s_mad:
      Като цяло целите ми са да си изчистя максимално играта и малко по малко да сгазя нивото за около 30к ръце ( примерно :s_biggrin: ).

VPIP -22.7% :heart: Определено трябва да свия рейнджа
      PFR -13.4% :heart: Горе-доло е нормално, но не и при това VPIP.
      3-bet -3.3% :heart: Малко повече 3-бет, като вкарам и чисти блъфове срещу скали.
      Flop c-bet -82.4% :heart: Определено е доста и трябва да спра да ц-бетвам толкова :facepalm:
      Early UO - 17.5% :heart: По тайт от ранна позиция
      Middle UO - 14.2% :heart: Мисля, че е добре, дори мога да почна да отварям А9о, АТо, А6s+
      CU UO - 22.3% :heart: A2s+, A7o+, K8s+, JTo+, 9Ts+
      BU UO - 30.3% :heart: Mисля, че мога да започна да отварям печелившо и А2о/s+, К2s+, Q6s+, J8s+, T8s+
      SB UO -29.8% :heart: Тук всичко си зависи от големия блайнд

Като цяло не може да се съди по 3к ръце, но взимам предвид и ръцете ми от НЛ2, което значи, че и с по-разнообразна игра може да се бие нивото. :s_biggrin:
      Понеже съм сериозен ще си поставя и някакви минимални цели:

:club: Играя единствено и само когато съм в настроение. Не гоня часове, не гоня брой изиграни ръце, а само и единствено профит.
      :club: Спирам със супер вариативните МТТ-а. Като цяло направо си спирам с турнирите освен фрийролчета.
      :club: Играя омаха със стоп лост 1БИ и поне 2 пъти по-малък лимит от този на който съм в момента(НЛ)
      Накрая на поста искам да благодаря сърдечно на kymupa, за отделеното време. Изключително много ми помогна и ме насочи в правилната посока. :s_thumbsup: .
      Мисля, че достатъчно глупости написах.Поздрави,
      Андрей.
  • 85 отговора
    • LuckyLucianooo
      LuckyLucianooo
      Бронз
      Честит блог първо. Всичко много хубаво, но имам малко критика относно целите за рейнджа ти. Не си определяй такива цели, а настройвай рейнджа си спрямо опонентите на масата. Накратко казано срещу тагове отваряш лууз, срещу ЛАГ отваряш тайт. Кое е лууз и кое е таг ти си определяш. Същото важи и за 3-бет рейнджа ти и лайт 3-бет рейнджа ти.

Моята максима е следната

Лууз играчите ще търсят оправдание да платят, докато тайт играчите ще търсят оправдание да фолднат

Поздрави и успех :)
    • maharabaduba
      maharabaduba
      Бронз
      Първоначално публикувано от LuckyLucianooo
      Честит блог първо. Всичко много хубаво, но имам малко критика относно целите за рейнджа ти. Не си определяй такива цели, а настройвай рейнджа си спрямо опонентите на масата. Накратко казано срещу тагове отваряш лууз, срещу ЛАГ отваряш тайт. Кое е лууз и кое е таг ти си определяш. Същото важи и за 3-бет рейнджа ти и лайт 3-бет рейнджа ти.

Моята максима е следната

Лууз играчите ще търсят оправдание да платят, докато тайт играчите ще търсят оправдание да фолднат

Поздрави и успех :)
      Мерси много, но мисля, че НЛ5 може да се победи и с фиксиран диапазон и то с доста по-малко нерви отколкото с корекция на диапазона според опонентите.
      Играя 6-10 къси маси и нямам особено много време за мислене и наблюдение на всички опоненти. Определено съботите и неделите ще ги ползвам за игра на 3-4 маси с максимално концентрирано внимание.
    • yago215
      yago215
      Бронз
      Успех!
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Хей,

Добър блог си спретнал. Очакваме с нетърпение ъпдейтите.

Не гоня часове, не гоня брой изиграни ръце, а само и единствено профит.
      Всъщност тук нещата трябва да са наобратно - ние не можем да гарантираме профита си, но пък можем да гарантираме, че ще играем Х часа или Х ръце.

Играя омаха със стоп лост 1БИ и поне 2 пъти по-малък лимит от този на който съм в момента(НЛ)
      Мисля, че и преди ти го казах, но е най-добре за известно време да се откажеш от омахата. 1БИ стоп лос за тази игра е доста малко, а и така ще губиш ценно време, в което можеш да подобриш NLHE уменията си.
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Хей,

Добър блог си спретнал. Очакваме с нетърпение ъпдейтите.

Не гоня часове, не гоня брой изиграни ръце, а само и единствено профит.
      Всъщност тук нещата трябва да са наобратно - ние не можем да гарантираме профита си, но пък можем да гарантираме, че ще играем Х часа или Х ръце.

Играя омаха със стоп лост 1БИ и поне 2 пъти по-малък лимит от този на който съм в момента(НЛ)
      Мисля, че и преди ти го казах, но е най-добре за известно време да се откажеш от омахата. 1БИ стоп лос за тази игра е доста малко, а и така ще губиш ценно време, в което можеш да подобриш NLHE уменията си.
    • maharabaduba
      maharabaduba
      Бронз
      Явно не съм се изразил достатъчно добре. Играя за играта, а не за да направя Х брой ръце или Х брой изиграни часове. Никой не може да си гарантира профит от всяка сесия, което си е напълно нормално.
      В блоговете които съм чел, виждам, че хората си поставят за цел примерно 30к ръце на месец или пък 250 турнира. Това значи, че се насилват да играят, когато не са в кондиция, уморени са, спи им се или пък просто им се мързелува. Точно това искам да избегна. Играя единствено и само когато ми се играе и се чуствам на 100%, а профита предполагам ще си дойде сам, защото мисля, че и 3 часа игра на непълни обороти може да се отрази доста на зелената линия.
      П.П. Поставям си и дългосрочна цел:
      :club: Сладурите играещи в еверест покер да ми платят една екскурзия до Октоберфеста другата година :f_biggrin:
    • rostinm
      rostinm
      Бронз
      Първоначално публикувано от maharabaduba
      Явно не съм се изразил достатъчно добре. Играя за играта, а не за да направя Х брой ръце или Х брой изиграни часове. Никой не може да си гарантира профит от всяка сесия, което си е напълно нормално.
      В блоговете които съм чел, виждам, че хората си поставят за цел примерно 30к ръце на месец или пък 250 турнира. Това значи, че се насилват да играят, когато не са в кондиция, уморени са, спи им се или пък просто им се мързелува. Точно това искам да избегна. Играя единствено и само когато ми се играе и се чуствам на 100%, а профита предполагам ще си дойде сам, защото мисля, че и 3 часа игра на непълни обороти може да се отрази доста на зелената линия.
      П.П. Поставям си и дългосрочна цел:
      :club: Сладурите играещи в еверест покер да ми платят една екскурзия до Октоберфеста другата година :f_biggrin:
      gl sir )
    • kukkiwonBG
      kukkiwonBG
      Бронз

Сега остава да намериш и някои друг да играе за теб, а ти само да прибираш парите.....

Това кога си в кондиция, колко бързо се уморяваш, дали ти се спи/мързелува, до голяма степен зависи от теб, и със сигурност няма как да станеш по-издражлив/фокусиран, ако никога не излизаш от зоната си на конфорт.

Best,
      Kukki :s_love:
    • insomnia666
      insomnia666
      Злато
      30к ръце или 250 турнира на месец е "насилване" :f_eek: :f_eek: :f_confused: .А какво са 300 к ръце или 10 к турнира на месец?Това е вече "насилването " ,за което говориш.Така мисля..
    • maharabaduba
      maharabaduba
      Бронз

Днес мислех да не играя, защото снощи се проявих като стар пират и наблегнах здраво на ром. Беше ми супер, но на сутринта главата ми тежеше 150-200-250 кг. Отидох на лекции, после на упражнения, но фаталната грешка беше някаква съмнителна пица. Мислех да се самоубия, но после легнах да дремна и се събудих с желание за игра. Пуснах 6-7 масички и се заиграх с вариацията. 2-3 пъти си ме натупаха с по 2 аута, но опонента беше с къс стак и не направи нещата непоправими. За пореден ден ЕВ линията растеше нагоре, като за мое съжаление зелената едва-едва се закрепяше на 0-лата.
      Като цяло съм доста доволен от играта си днес, въпреки, че 2-3 пъти пропуснах валю залози и не извлякох максимална стойност от донора. Стесних диапазона, 3-бетвах разни нитове. Единственото, от което се изненадах, е че бях доста пасивен по масите, а това не ми е присъщо.
      [img][IMG]https://img571.imageshack.us/img571/1836/500ma.png[/IMG][/img]

Преиграй ръка

$0.03/$0.05 No-Limit Hold'em (5 handed)

Known players:
      MP3:
      $8.00
      CO (Hero):
      $4.92
      BU:
      $4.97
      SB:
      $5.03
      BB:
      $10.58

Preflop: Hero is CO with T, A.
      MP3 raises to $0.10, Hero calls $0.10, 3 folds, 2 folds, BB folds.

Flop: ($0.28) K, 5, 9 (2 players)
      MP3 bets $0.14, Hero raises to $0.34, MP3 calls $0.20.

Turn: ($0.96) 7 (2 players)
      MP3 checks, Hero bets $0.48, MP3 folds, Hero gets uncalled bet back.

Final Pot: $0.96.

Агресора префлоп е рибче (52/13 със 100% ц-бет). Лесно се отказва освен ако няма нътс и не исках да го гоня префлоп. Блиндовете са нитове и при рейз щях да фолдна като пич.

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Преиграй ръка

Known players:
      MP3 (Hero):
      $5.23
      CO:
      $1.78
      BU:
      $1.35
      SB:
      $8.09
      BB:
      $11.88

Preflop: Hero is MP3 with A, J.
      Hero raises to $0.18, CO folds, BU calls $0.18, 2 folds, BB folds.

Flop: ($0.44) 4, 5, 5 (2 players)
      Hero bets $0.25, BU raises to $0.50, Hero raises to $1.94, BU calls $0.67.

Turn: ($3.55) 9 (2 players)

River: ($3.55) Q (2 players)

Final Pot: $3.55.
      Results follow:

Hero shows a pair of fives(A J).
      BU shows two pairs, nines and fives(9 K).

Hero wins with a pair of fives(A J).
      BU wins with two pairs, nines and fives(9 K).
      Няма какво да се каже за тая ръка. Опонента беше загубил 2-3 минимални БИ и явно се беше тилтнал, като ползваше само копчето за ол ин.

Преиграй ръка

$0.03/$0.05 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      CO:
      $9.85
      BU:
      $1.91
      SB:
      $1.85
      BB (Hero):
      $4.90
      MP2:
      $4.92
      MP3:
      $6.86

Preflop: Hero is BB with Q, J.
      2 folds, CO calls $0.05, BU raises to $0.23, SB folds, Hero calls $0.18, CO calls $0.18.

Flop: ($0.72) 9, 4, 3 (3 players)
      Hero checks, CO checks, BU checks.

Turn: ($0.72) Q (3 players)
      Hero bets $0.29, CO calls $0.29, BU calls $0.29.

River: ($1.59) 8 (3 players)
      Hero bets $0.38, CO raises to $1.00, BU folds, Hero calls $0.62.

Final Pot: $3.59.
      Results follow:

Hero shows a pair of queens(Q J).
      CO shows a pair of kings(K K).

CO wins with a pair of kings(K K).

Има една дума описваща умствения ми багаж и тя е ЗЕЛЕНЧУК!!! Просто след този ри-рейз няма ръка в диапазона на противника, която да побеждаваме.

Преиграй ръка

Known players:
      BU (Hero):
      $5.39
      SB:
      $1.73
      BB:
      $2.60
      MP3:
      $7.71
      CO:
      $11.80

Preflop: Hero is BU with A, Q.
      2 folds, Hero raises to $0.18, SB calls $0.15, BB calls $0.13.

Flop: ($0.54) A, 3, 4 (3 players)
      SB checks, BB checks, Hero bets $0.35, SB folds, BB raises to $2.42, Hero raises to $5.21.

Turn: ($8.17) J (2 players)

River: ($8.17) 8 (2 players)

Final Pot: $8.17.
      Results follow:

Hero shows a pair of aces(A Q).
      BB shows two pairs, aces and jacks(J A).

Hero wins with a pair of aces(A Q).
      BB wins with two pairs, aces and jacks(J A).

Стария ни познайник с нуждата да си вкара парите в средата на масата. В момента в който пушна не се и замислих да му платя, като съм спокоен, че съм доста напред. Да ама не :s_biggrin:

Пак стана ненужно дълъг пост, но такъв е живота. Спирам с кеш-а за тази вечер и ще и си доиграя турнирчето- 100$ гарантирани, неограничен ре-бай 1-вия час и 1 адд он на почивката с вход 0.10+0.10. Благодарение на 2 такива турнира се закрепих на НЛ2 с прилична банка :f_biggrin: .

П.П. Успех на всички по масите. Поздрави,
      Андрей.
    • insomnia666
      insomnia666
      Злато
      Ще следя блога ти с интерес.Интересно ми е дали ще изградиш банка с маниакалния си стил на игра.В смисъл наистина ми е интересно,не че те иронизирам..
    • xXGuardXx
      xXGuardXx
      Бронз
      Първоначално публикувано от maharabaduba
      ... Играя единствено и само когато ми се играе и се чуствам на 100%, а профита предполагам ще си дойде сам...
      Значи няма да играеш всеки ден! :s_biggrin: А и помни ми думата дори да си на 100+ kонцентриран и с желание за покер пак ще има гадове дето ти колват АКs с 56o.

Успех и внимавай че покера е и доза късмет :club: :s_grin: :club:
    • maharabaduba
      maharabaduba
      Бронз
      Първоначално публикувано от insomnia666
      Ще следя блога ти с интерес.Интересно ми е дали ще изградиш банка с маниакалния си стил на игра.В смисъл наистина ми е интересно,не че те иронизирам..
      Ще обясниш ли малко по-подробно мнението си за стила ми :D
    • maharabaduba
      maharabaduba
      Бронз
      Днес е поредния шеговит ден. Имам чувството, че вариацията е пропит в алкохол дегенерат с извратено чувство за хумор :facepalm:
      [img][IMG]https://img36.imageshack.us/img36/2829/400xy.png[/IMG] Uploaded with [/img]
      За пореден ден тъпча на едно място, но странното е, че не ми писва, не се тилтвам и имам огромно желание за игра. Днес обмислях да играя цял ден, но изникнаха ангажименти в университета и ще трябва да си ги свърша. Хубавото е, че след това 3 дни съм свободен и ще играя на пълни обороти.

Днес оправих агресията, но все още мисля, че диапазона ми е доста голям (22-24% VPIP). Достигнах бейз камп за 12 дни игра, което е супер, защото има огромна вероятност да достигна камп 1 и съответно да си осигуря някакъв рейкбек, който с оглед на обстоятелствата ще ми е жизнено важен. Това е засега от мен, започвам да зубкам по висша математика, че си е е*ало бойната слава :s_biggrin: .
      П.П. Дано нямате моя късмет по масите и вариацията е с вас. Поздрави,
      Андрей.
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Първоначално публикувано от kukkiwonBG

Сега остава да намериш и някои друг да играе за теб, а ти само да прибираш парите.....

Това кога си в кондиция, колко бързо се уморяваш, дали ти се спи/мързелува, до голяма степен зависи от теб, и със сигурност няма как да станеш по-издражлив/фокусиран, ако никога не излизаш от зоната си на конфорт.

Best,
      Kukki :s_love:
      +1
      А ако ти се играе само два дни в месеца,само толкова ли ще играеш?И нали знаеш че дори и на 150% да си концентриран пак ще има бед биитс и пак може да си на червено....

По-добре си постави за цел определен обем ръце и когато си концентриран прави по 2-3к ръце,а когато не си по 1к
    • maharabaduba
      maharabaduba
      Бронз
      Чочи. Ако ми се играе 5 минути в месеца, ще играя 5 минути. Друг е въпроса, че ми се играе постоянно.

Днес не мислех да правя друг ъпдейт, но няма как да не ви се похваля с не лошия ми рън на НЛ5 [img][IMG]https://img12.imageshack.us/img12/2421/variaciika.png[/IMG] Uploaded with ImageShack.us[/img] :s_biggrin:
      Важното е, че подобрявам играта си постоянно и не си губя настроението от подобни неща. Ако това беше станало преди 7-8 месеца вече да съм се тилтнал и изгубил всичко, че и отгоре.

Малко ръце, за да се посмеете.

Преиграй ръка

Known players:
      MP3 (Hero):
      $7.57
      CO:
      $3.68
      BU:
      $4.83
      SB:
      $3.19
      BB:
      $10.71

Preflop: Hero is MP3 with Q, Q.
      Hero raises to $0.18, CO calls $0.18, 2 folds, BB calls $0.13.

Flop: ($0.57) 4, 3, 8 (3 players)
      BB checks, Hero bets $0.40, CO calls $0.40, BB raises to $2.17, Hero raises to $7.39, CO folds, BB calls $5.22.

Turn: ($15.75) J (2 players)

River: ($15.75) 8 (2 players)

Final Pot: $15.75.
      Results follow:

Hero shows two pairs, queens and eights(Q Q).
      BB shows three of a kind, eights(8 A).

BB wins with three of a kind, eights(8 A).
      Пича се стакваше на всичко (55/22 за около 150 ръце ) бях сигурен, че съм напред, като го поставях на флъш дроу или чифт с добър кикър.

Преиграй ръка

Known players:
      SB (Hero):
      $4.87
      BB:
      $5.43
      MP3:
      $5.48
      CO:
      $5.17
      BU:
      $5.29

Preflop: Hero is SB with A, 8.
      MP3 calls $0.05, 2 folds, Hero calls $0.02, BB raises to $0.20, MP3 calls $0.15, Hero calls $0.15.

Flop: ($0.6) 8, T, A (3 players)
      Hero checks, BB bets $0.27, MP3 raises to $0.54, Hero raises to $3.00, BB folds, MP3 raises to $5.28, Hero calls $1.67(All-In).

Turn: ($10.82) Q (2 players)

River: ($10.82) T (2 players)

Final Pot: $10.82.
      Results follow:

Hero shows two pairs, aces and tens(A 8).
      MP3 shows a full-house, tens full of aces(T A).

MP3 wins with a full-house, tens full of aces(T A).

:facepalm:

Преиграй ръка

Known players:
      CO (Hero):
      $5.00
      BU:
      $5.93
      SB:
      $2.37
      BB:
      $8.30
      MP3:
      $5.13

Preflop: Hero is CO with Q, Q.
      MP3 folds, Hero raises to $0.18, BU calls $0.18, 2 folds, BB folds.

Flop: ($0.44) 7, 2, K (2 players)
      Hero bets $0.32, BU calls $0.32.

Turn: ($1.08) 6 (2 players)
      Hero bets $0.65, BU calls $0.65.

River: ($2.38) 6 (2 players)
      Hero bets $0.85, BU calls $0.85.

Final Pot: $4.08.
      Results follow:

Hero shows two pairs, queens and sixes(Q Q).
      BU shows two pairs, kings and sixes(K J).

BU wins with two pairs, kings and sixes(K J).

Тук сам си извлякох доста валю :f_biggrin:
    • insomnia666
      insomnia666
      Злато
      :s_thumbsup: Мачкай!
    • maharabaduba
      maharabaduba
      Бронз
      Днес вариацията продължи да се гаври с мен..... Изгубих желание за игра, както и 1/6 от банката си само за 1 сесия. То не бяха бед бийтс, флиповете на 100% ги губех, а като добавим и големия брой грешки от моя страна, картинката става грозна. Вместо 2 дни да се отдам на покер и някоя друга бира, изгубих желание за каквото и да е.

Няма да коментирам ръцете, защото просто няма смисъл ...

Преиграй ръка

Known players:
      BU:
      $4.92
      SB:
      $2.53
      BB (Hero):
      $4.99
      MP2:
      $5.23
      MP3:
      $7.98
      CO:
      $4.93

Preflop: Hero is BB with 4, 4.
      3 folds, BU raises to $0.18, SB calls $0.15, Hero calls $0.13.

Flop: ($0.54) 5, 7, 6 (3 players)
      SB checks, Hero checks, BU bets $0.54, SB folds, Hero calls $0.54.

Turn: ($1.62) 6 (2 players)
      Hero checks, BU bets $1.62, Hero raises to $4.27, BU calls $2.58(All-In).

River: ($10.09) K (2 players)

Final Pot: $10.09.
      Results follow:

Hero shows two pairs, sixes and fours(4 4).
      BU shows two pairs, kings and sixes(A K).

Hero wins with two pairs, sixes and fours(4 4).
      BU wins with two pairs, kings and sixes(A K).

Преиграй ръка

Known players:
      SB:
      $3.85
      BB:
      $10.47
      MP2:
      $10.13
      MP3:
      $5.45
      CO:
      $6.16
      BU (Hero):
      $5.22

Preflop: Hero is BU with K, A.
      3 folds, Hero raises to $0.18, SB raises to $0.59, BB folds, Hero raises to $5.18, SB calls $3.26.

Flop: ($9.08) 5, T, 4 (2 players)

Turn: ($9.08) 2 (2 players)

River: ($9.08) 8 (2 players)

Final Pot: $9.08.
      Results follow:

Hero shows high card ace(K A).
      SB shows three of a kind, tens(T T).

Hero wins with high card ace(K A).
      SB wins with three of a kind, tens(T T).

Преиграй ръка

Known players:
      CO (Hero):
      $5.38
      BU:
      $2.55
      SB:
      $5.01
      BB:
      $3.41
      MP3:
      $2.21

Preflop: Hero is CO with K, A.
      MP3 raises to $0.10, Hero raises to $0.50, 3 folds, MP3 raises to $0.90, Hero raises to $2.78, MP3 calls $1.31.

Flop: ($5.07) 8, 6, 2 (2 players)

Turn: ($5.07) 2 (2 players)

River: ($5.07) 3 (2 players)

Final Pot: $5.07.
      Results follow:

Hero shows a pair of twos(K A).
      MP3 shows a full-house, eights full of twos(8 8).

Hero wins with a pair of twos(K A).
      MP3 wins with a full-house, eights full of twos(8 8).

Преиграй ръка

Known players:
      BB (Hero):
      $5.00
      MP2:
      $0.54
      MP3:
      $6.46
      CO:
      $4.26
      BU:
      $0.33
      SB:
      $6.55

Preflop: Hero is BB with Q, 3.
      MP2 calls $0.05, 2 folds, BU calls $0.05, SB folds, Hero checks.

Flop: ($0.18) 5, 3, 3 (3 players)
      Hero checks, MP2 bets $0.05, BU folds, Hero raises to $0.10, MP2 calls $0.05.

Turn: ($0.38) 8 (2 players)
      Hero bets $0.39, MP2 calls $0.39.

River: ($1.16) 5 (2 players)

Final Pot: $1.16.
      Results follow:

Hero shows a full-house, threes full of fives(Q 3).
      MP2 shows a full-house, fives full of threes(4 5).

MP2 wins with a full-house, fives full of threes(4 5).

Последната ръка просто преля чашата ... тилтнах се и прекратих сесията.

[img][IMG]https://img600.imageshack.us/img600/534/6knl5.png[/IMG] Uploaded with ImageShack.us[/img]

С 10 стака под ЕВ, язва от нервите и лабилно психично състояние ме посрещна НЛ5. Ще си направя почивка и когато се чувствам отново свеж и готов за игра ще седна отново по масите. През това време няма да бездействам, а ще си направя един сериозен и обстоен преглед на играта.
      Все още имам банка за НЛ5, но е на границата и ще сваля на НЛ2, за да не рискувам излишно. Това е от мен. Поздрави,
      Андрей :facepalm: :facepalm: :facepalm:
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Сложи си СТОП ЛОС ;)