888 poker rakeback

• 9 отговора
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз

Ами то това си е рейкбек по тяхната вип програма и тя е за всички,независимо дали си тракнат или не и рейкбека не е постоянен,а зависи от статуса ти в залата,така че 36% рейкбек няма :)
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравей insomnia666,

То си им е тяхната стандартна Лоялити програма. През всички афилиейти е равна на толкова, ако си Diamond!

Те нямат стандартен флат рб, зависи от точките които се генерират.

~ e нещо такова

Bronze 2%
      Silver 4%
      Gold 9%
      Platinum 18%
      VIP 27%
      VIP Diamond 36%

п.с: Виждам, че Чочито вече ти е сложил и табличката :heart:

М
    • insomnia666
      insomnia666
      Злато
      Няма как да ви дам линк.Там залите са разделени на "твърд" рейкбек и такива с програми за лоялност,кешбек и т.н.888 покер е в първата редичка,а преди не беше.Betfair е отделно,например.Може и да е неправилно сложена там,след като съвпадат числата..
      Май стана гладна кокошка просо сънува :D :D .Еми не мога да играя HU с 10 % такса и без рейкбек. :f_cry:
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Да, най-вероятно това е така ;) Има зали на които политиката им е да не предлагат флат рб, на 888 Poker е точно такава.

М
    • tonyo90
      tonyo90
      Бронз
      Добре де не може ли да се преговаря за нещо като унибет - играчите от покерстратеджи там започват с 30% май и пак могат да си вдигат до макс 50%. Не съм сигурен дали бяха точно такива цифрите но все пак мисля че схванахте идеята.
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравейте,

И аз съм убеден, че става въпрос за същата тази VIP система, тъй като 888 са много стрикни в политиката си за допълнителен рейкбек и всякакви други сделки биха нарушавали пряко поставените правила и условия с дадения партньор. Най-вероятно става въпрос за "маркетингов трик".

@insomnia666 - Все пак ако можеш да ми пратиш линка в Общност, ще го разгледам и ще потвърдя каква точно е ситуацията.

@tonyo90 - PokerStrategy.com, като най-големият покер афилиейт използва добрите си отношения с покер залите и чистата си репутация, за да се опитва да договаря възможно най-добрите бонус и рейкбек оферти за всяка зала, която предлагаме. Различните зали обаче имат различна политика за това, което искат да инвестират в редовните играчи и това, което искат да инвестират в реклама и привличане на нови играчи. Неслучайно почти винаги има права пропорционалност между количеството рейкбек, която една зала предлага, и трудността на играта там.

Поздрави,
      Камен
    • insomnia666
      insomnia666
      Злато
      Тъпите измамници са написали даже "изплащане на рейкбека"-"всеки ден".И даже не пише никакви условия,просто рейкбек.Малката подробност,че трябва да направиш 150 к рейк годишно,сигурно я пазят за после,"ни лук яли,ни лук мирисали".А сайта е доста сериозен(уж).И на друга подобна глупост съм попадал при доста известна българска партньорска програма.Същите гадости.Явно само "нашите " хора са коректни.
      Искам 150 точки за рекламата...
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравейте,

Да, мога да потвърдя че ставаше въпрос просто за маркетингов трик, като даже същата таблица беше публикувана на малко по-скрито място :f_confused:

Все пак това беше сравнително невинно - какви неща съм виждал от някои малки афилиейти, само и само да подмамят някого :s_mad:

Поздрави,
      Камен
    • tanzjora
      tanzjora
      Бронз
      А примерно да знаете ако вкараш сега в 888 $100 ти дават $15 веднага, но трябва ли после да ги играеш тези пари или няма допълнителни изисквания ?